Konflikt Rosja-Ukraina

ULTRA DEMOKRATKA mówi pozytywniej o Polsce niż OCHOJSKA JPDL




Onet i TVN24: wyobraźcie sobie. Wysyłają was na granice i musicie szukać samochodów z zagraniczną rejestracją aby zrobić reportaż ,,e Niemcy też pomagają..."








Andrzej Stankiewicz mówi po rosyjsku? Może to jego zaginiony brat...


Wicenaczelny Bilda będący reporterem wojennym vs polityk AFD, komentarze: dobrze, że dzieli ich dystans bo mógłby go pobić :korwinlaugh:


Jak wyglądają sankcje w Rosji?





Spodobał mi się komentarz

This man just showed on screen what every Eastern European fantasizes about at least 5 times a day. Respect to him.

Uchodźców przybywa i nasze służby graniczne ich elegancko liczą, podobno wjechało już 1,43mln.. Czy ktoś ogarnia co dalej? Ile pojechało do Niemiec, Francji, itd.? Bo mi to wygląda jakby informacje dotyczyły tylko wjazdu przez granicę UE (podobnie jest w Rumunii, Słowacji i na Węgrzech), czy oni dalej już jadą swobodnie i bez kontroli?
Dania, Szwajcaria na razie chce przyjmować. Myślę, że Skandynawia będzie na nich otwarta bo oni mieli luźne prawo imigracyjne, a podczas kryzysu na granicy z Białorusią jasno dali znać, że 2015 rok nie może się powtórzyć
 
Ukraincy nam dziekuja za pomoc!!!

na pytanie do ukrainca a ty czemu towar z ua wieziesz a potem na ua pusto wracasz wez humanitarke?

a kiero na to pan nam nikt nie płaci za to!!!!!

juz robia interesy w humanitarce kitraja nowe rzecz i jada bez cła

no i tak dziekuja za pomoc ze wyciagaja łapy po łapuwy
POLACY NAIWNIACY
Ten naród wykorzysta to szybciej niż Niemcy.
Na koniec widły w plecy nam wbiją ......... a nie przepraszam teraz już mają bazuki od USrAela to z bazuki nam j€bną

Ale to przecież nasi bracia :waldeklaugh:

ZOBACZYCIE na koniec świat powie, że to Polacy rozpętali tą wojnę na spółkę z Putelkiem
 
Czy coś wiadomo w temacie tej kolumny co ma 60km i już jest tuż tuż pod Kijowem?
Zatrzymali się na rondzie.
Uchodźców przybywa i nasze służby graniczne ich elegancko liczą, podobno wjechało już 1,43mln.. Czy ktoś ogarnia co dalej? Ile pojechało do Niemiec, Francji, itd.
Niemcy ogłosiły brak miejsca.
200k ludzi przyjęli i nie da rady więcej.
U nas 1.5miliona :frankapprove:
Niemcy to są gorsze kurwy niż ruski.
Kacapy się przynajmniej nie czają że są zwyrolami, a te kurwy niemieckie pod maską praworządności sprzedają całą Europę biorąc ruskom po same kule.

Te same kurwy potrafią pierdolić o zeroemisyjności.
Wszystko pod siebie.
 
Duch Kijowa niestety zrobił sobie wolne. Ale od wczoraj jest już nowa gwiazda. Najlepszy snajper na świecie (W niektóych artykułach wypisują nawet, ze to ten co oddał rekordowy strzał prawie 3.5km w 2017 ale huj wie skąd Oni to wiedzą).

snajpa.jpg

Zgodzę, się z tym, że Ukraińcy mają większe prawo do dezinformacji i propagandy bo się bronią przed atakującym ale tak czy siak zawsze jestem nastawiony negatywnie na każda dezinformacje po jakiej stronie by nie była. Na ukraińską po prostu trochę mniej ale to dalej żaden pozytyw.
To nie fejk bo potwierdziła to NEXTA a wiadomo, ze o 2tyg podają same legitne info.
 
Wszędzie te foliarze, oszołomy, spiski 5g, ruskie onuce, szczególnie w bbc

Założę się, że Ciebie też można z nim jakos połączyć np

Microsoft - Bill - spa - pfizer - BGF - spa - lodówka :mamed:
Ale na poważnie to ponoć w 99,99 % przypadków wystarczy tylko 5 czy 6 takich połączeń żeby wykazać "powiązanie" między dowolnymi ludźmi. Tzn. na 99 % znasz kogoś kto zna kogoś kto zna kogoś kto zna kogoś kto zna osobiście np. papieża, Sashę Grey albo Xi Jinpinga. Ot, taka ciekawostka.
 
Ale na poważnie to ponoć w 99,99 % przypadków wystarczy tylko 5 czy 6 takich połączeń żeby wykazać "powiązanie" między dowolnymi ludźmi. Tzn. na 99 % znasz kogoś kto zna kogoś kto zna kogoś kto zna kogoś kto zna osobiście np. papieża, Sashę Grey albo Xi Jinpinga. Ot, taka ciekawostka.
Jestem ciekaw kto z moich znajomych i ich znajomych pił herbatkę z Putinem.
 
Duch Kijowa niestety zrobił sobie wolne. Ale od wczoraj jest już nowa gwiazda. Najlepszy snajper na świecie (W niektóych artykułach wypisują nawet, ze to ten co oddał rekordowy strzał prawie 3.5km w 2017 ale huj wie skąd Oni to wiedzą).

View attachment 34831
Zgodzę, się z tym, że Ukraińcy mają większe prawo do dezinformacji i propagandy bo się bronią przed atakującym ale tak czy siak zawsze jestem nastawiony negatywnie na każda dezinformacje po jakiej stronie by nie była. Na ukraińską po prostu trochę mniej ale to dalej żaden pozytyw.
To nie fejk bo potwierdziła to NEXTA a wiadomo, ze o 2tyg podają same legitne info.
Z Tapology ;-)
 
Ale na poważnie to ponoć w 99,99 % przypadków wystarczy tylko 5 czy 6 takich połączeń żeby wykazać "powiązanie" między dowolnymi ludźmi. Tzn. na 99 % znasz kogoś kto zna kogoś kto zna kogoś kto zna kogoś kto zna osobiście np. papieża, Sashę Grey albo Xi Jinpinga. Ot, taka ciekawostka.
Ja nie
 
Back
Top