Konflikt Rosja-Ukraina

A nienormalne jest, że ruscy ostrzeliwują te taktyczne miejsca
:D Aha, czyli ostrzeliwany żołnierz nie może odpowiedzieć ogniem, ma dać się zabić
przecież powinni dać się zabić jak na normę przystało
Mordeczko, ale to oni zaczęli... Chyba już styki poprzepalało.
Buziuniu - czyli jeśli ruscy są agresorem nagle powinni zostać samobójcami? I Ty piszesz pod moim adresem o przepalonych stykach? Wypisujesz pierdoły poziomu upośledzonych w stopniu minimum lekkim
Nie napierdala się w cały blok zamieszkały przez cywilów, bo na dachu siedzi żołnierz z karabinem.
jprd :facepalm: Chcesz w taki sposób podsumować wszystkie przypadki ataku na tego typu obiekty tym jednym filmikiem z żołnierzem na dachu? Idź już spać albo skończ pić, bo jak widać posługujesz się już paralogiką. Jeśli żołnierze ukraińscy obsadzają blok mieszkalny swoimi oddziałami z zamiarem wymiany ognia z wrogiem nie ewakuując wcześniej stamtąd mieszkańców to musicie mieć wiele wspólnego
 
@Betonowy Krzychu jednak prócz niebezpiecznych patogenów mamy jeszcze i to:

"Niektóre laboratoria, jak powiedział, mogą przechowywać szczepy patogenów pozostałe po sowieckim programie broni biologicznej, przechowywane w zamrażarkach do celów badawczych."

Jesteśmy bezpieczni
:redford:

i jeszcze to:

"Inwazja może również dostarczyć pożywki dla nowych narracji dezinformacyjnych w laboratoriach, obawiał się Pope. Powiedział, że Rosjanie „mogą potencjalnie udać się do jednego z tych obiektów i sfabrykować coś, co nazywają dowodem nikczemnej działalności w obiekcie"

Czyli nawet jeśli są tam prowadzone badania nad rozwojem broni biologicznych i jest ona tam produkowana - "okaże" się, że to wszystko sfabrykowali źli ruscy :cool: Bo my dobrzy amerykanie mówimy zawsze i wszędzie tylko najświętszą prawdę i jeśli zapewniamy Was, że tam żadnej broni biologicznej się nie produkuje to tak jest. Przecież jak mówiliśmy, że Husajn ma broń masowego rażenia to... a nie czekaj... :confused:
Ale nie rozumiem co chcesz powiedzieć? Chcesz przekazać, że dzielni ruscy uratowali nas przed amerykanami tworzącymi broń biologiczną? Czy co? Bo wciąż mamy sytuację "słowo vs słowo", "propaganda vs propaganda". Czy w poradzieckich laboratoriach jest pomrożone różne cholerstwo - na pewno (np. ospa prawdziwa której próbkę mają też z resztą hamburgery), czy Amerykanie posuneliby się do wykorzystania tego jako broń biologiczną - być może ale potwierdzenia tego poza ruska propagandą nie masz żadnego.
Jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że czasami za wszelką cenę chcesz usprawiedliwić tą inwazję putina.
Uprzejmie i życzliwie donoszę, że po rozpoczęciu procesu trwa on obecnie w najlepsze, należy zatem dołożyć wszelkich starań, by zatrzymać to zło! Dowody:














Z powyższego zalewu oczerniających kalumni widać, że prym wiedzie grupa sanocka pod przewodnictwem miejscowego bimbrownika trzymającego niebezpieczną kontrabandę w piwnicy. Składam wniosek kumotrze szyszkowniku, by natychmiast wdrożyć program oczyszczania z wrogiej i nienawistnej propagandy wraz z ich wyrazicielami tak jak robią to nasi umiłowani bracia z naszego elitarnego pułku::
Czy możemy odzyskać województwa południowo-wschodnie ...

widzisz @andrzej_t. w dodatku jeszcze fejkniusy rozpowszechniasz prowadząc swoją piwniczną, wrogą narrację!
To zdjęcie gdzieś mi mignęło i akurat ta swastyka prawdopodobnie wklejona jest. Nie chcę wybielać typów z azow , ale to fajny przykład jak kacapy sieją ferment - biorą coś na tapetę, podkręcają i puszczają w obieg. Jest nawet reguła 60:40 mówiąca o tym, że wypuszczona informacja powinna w 60 % być fałszywa - wtedy przekaz jest dużo bardziej wiarygodny i odbiorcy zaczynają obdarzać zaufaniem osobę go wysyłająca.

Edit: oho, widzę, że już na grubo idziesz - to Ukraińców wina, że ruskie walą w budynku mieszkalne.
 
:D Aha, czyli ostrzeliwany żołnierz nie może odpowiedzieć ogniem, ma dać się zabić

Nie rozumiem o czym ty teraz pierdolisz? O jakim ostrzeliwanym żołnierzu mowa?

Buziuniu - czyli jeśli ruscy są agresorem nagle powinni zostać samobójcami?

Jeżeli ruscy są agresorami, to należy ich rozjebać w samoobronie. Każdy ma prawo do samoobrony, nie??? Czy może ukraińcy nie mają takiego prawa?

jprd :facepalm: Chcesz w taki sposób podsumować wszystkie przypadki ataku na tego typu obiekty tym jednym filmikiem z żołnierzem na dachu? Idź już spać albo skończ pić, bo jak widać posługujesz się już paralogiką. Jeśli żołnierze ukraińscy obsadzają blok mieszkalny swoimi oddziałami z zamiarem wymiany ognia z wrogiem nie ewakuując wcześniej stamtąd mieszkańców to musicie mieć wiele wspólnego

Ty jesteś niedojebany umysłowo widzę. Ruscy nie mają prawa otworzyć tam ognia do nikogo.
 
Ale nie rozumiem co chcesz powiedzieć?
potwierdzenia tego poza ruska propagandą nie masz żadnego.
Właśnie widzę, że nie rozumiesz. Nie chodzi w tym momencie o ruską, czy chińską propagandę, napisałem wyraźnie do kogo te słowa należą. Chodzi o przedstawiciela amerykańskiego departamentu obrony. To jego słowa, a nie Nuland, Chińczyków, czy ruskich.
Jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że czasami za wszelką cenę chcesz usprawiedliwić tą inwazję putina.
:facepalm: Na czym opierasz to swoje wrażenie? "Za wszelką cenę" jprd :facepalm:
Edit: oho, widzę, że już na grubo idziesz - to Ukraińców wina, że ruskie walą w budynku mieszkalne.
Czy Ciebie popierdoliło już jak Vasta? Niby gdzie twierdzę, że to wina Ukraińców? WTF? Woja rządzi się swoimi prawami, jeśli prowadzony jest ostrzał z budynku, jakiegokolwiek - liczysz się, ze wróg odpowie ogniem. Schowaj emocje do kieszeni, bo zdrowy rozsądek i chłodna ocena sytuacji nie idzie w parze z takimi uczuciami
Nie rozumiem o czym ty teraz pierdolisz? O jakim ostrzeliwanym żołnierzu mowa?
Aha, zaraz mi powiesz, że w trakcie działań na Ukrainie absolutnie nigdy nie doszło do wymiany ognia w sytuacji gdy żołnierze ukrainscy są w budynkach, zaczynają ostrzał wymierzony w zbliżających się ruskich, a oni nie odpowiadają ogniem lub rozpoczynają go wcześniej dostrzegając wroga?
Jeżeli ruscy są agresorami, to należy ich rozjebać w samoobronie. Każdy ma prawo do samoobrony, nie??? Czy może ukraińcy nie mają takiego prawa?
A kto tutaj coś takiego sugeruje, że nie maja prawa? Pojebało Cię? Właśnie to się dzieje, bronią się jak mogą. Chodzi o to na co zwrócił uwagę @utatek Na wojnie tak jest - atakowani odpowiadają ogniem i obojętne w tym wypadku, czy chodzi o obrońców, czy agresorów, a po wymianie ognia, pojawiają się potem filmiki z podziurawionymi kulami budynkami lub częściowo zniszczonymi bo ruscy próbują ściągnąć żołnierza napierdalającego z bazuki jakiegoś mieszkania napierdalając w to miejsce z czołgu
Ruscy nie mają prawa otworzyć tam ognia do nikogo.
Jak na razie to właśnie Ty udowodniłeś już kilka razy swoje niedojebanie mózgowe pierdolą kompletne bzdury. Ruscy nie mieli prawa wtargnąć na Ukrainę - oczywiście, że tak i wszyscy tutaj co do tego się zgadzamy. W tym konkretnym przypadku piszemy o propagandzie. "Pierwszą ofiarą wojny jest prawda". Propaganda płynie z obydwu stron.

W konkretnej sytuacji, agresorzy odpowiadają ogniem i atakują - jeśli tego nie rozumiesz i wychodzisz z romantycznego założenia, że obecnie powinni uklęknąć i dać się zabić - to jesteś jeszcze głupszy niż myślałem.
Jeszcze raz zacytowane słowa debila dla potomnych.
Nie kompromituj się już więcej. Wyrażasz głupie, życzeniowe myślenie: agresor natychmiast ma przestać walczyć, zdezerterować, a najlepiej dać się zabić.
 
Właśnie widzę, że nie rozumiesz. Nie chodzi w tym momencie o ruską, czy Chińską propagandę, napisałem wyraźnie do kogo te słowa należą. Chodzi o przedstawiciela amerykańskiego departamentu obrony. To jego słowa, a nie Nuland, Chińczyków, czy ruskich.

:facepalm: Na czym opierasz to swoje wrażenie? "Za wszelką cenę" jprd :facepalm:

Czy Ciebie popierdoliło już jak Vasta? Niby gdzie twierdzę, ze to wina Ukraińców? WTF? Woja rządzi się swoimi prawami, jeśli prowadzony jest ostrzał z budynku, jakiegokolwiek - liczysz się, ze wróg odpowie ogniem. Schowaj emocje do kieszeni, bo zdrowy rozsądek i chłodna ocena sytuacji nie idzie w parze z takimi uczuciami

Aha, zaraz mi powiesz, że w trakcie działań na Ukrainie absolutnie nigdy nie doszło do wymiany ognia w sytuacji gdy żołnierze ukrainscy są w budynkach, zaczynają ostrzał wymierzony w zbliżających się ruskich, a oni nie odpowiadają ogniem lub rozpoczynają go wcześniej dostrzegając wroga?

A kto tutaj coś takiego sugeruje, że nie maja prawa? Pojebało Cię? Właśnie to się dzieje, bronią się jak mogą. Chodzi o to na co zwrócił uwagę @utatek Na wojnie tak jest - atakowani odpowiadają ogniem i obojętne w tym wypadku, czy chodzi o obrońców, czy agresorów, a po wymianie ognia, pojawiają się potem filmiki z podziurawionymi kulami budynkami lub częściowo zniszczonymi bo ruscy próbują ściągnąć żołnierza napierdalającego z bazuki jakiegoś mieszkania napierdalając w to miejsce z czołgu

Jak na razie to właśnie Ty udowodniłeś już kilka razy swoje niedojebanie mózgowe pierdolą kompletne bzdury. Ruscy nie mieli prawa wtargnąć na Ukrainę - oczywiście, że tak i wszyscy tutaj co do tego się zgadzamy. W tym konkretnym przypadku piszemy o propagandzie. "Pierwszą ofiarą wojny jest prawda". Propaganda płynie z obydwu stron.

W konkretnej sytuacji, agresorzy odpowiadają ogniem i atakują - jeśli tego nie rozumiesz i wychodzisz z romantycznego założenia, że obecnie powinni uklęknąć i dać się zabić - to jesteś jeszcze głupszy niż myślałem.
Oni zrzucają 500kg bomby i walą w miasta z iskanderów.
 
zaczynasz usprawiedliwiac agresora.
W którym miejscu? To poważne oskarżenie nawet jak na standardy tego forum, więc proszę o cytat.
Oni zrzucają 500kg bomby i walą w miasta z iskanderów.
Oczywiście, że tak. Nie mówiliśmy o tym, a o zwykłej wymianie ognia piechoty i oddziałów zmechanizowanych. Przecież ukraińcy niejednokrotnie pokazali, że zajmują pozycje w budynkach mieszkalnych i stamtąd prowadzą ogień na ruskich i obojętne w tym wypadku jest, czy to ruscy prędzej ich tam zobaczą, czy Ukraińcy ich. Następuje wymiana ognia z broni różnego rodzaju. Następnie OBOK pokazywania (i slusznie!), zniszczonych domów, w których nie było oddziałów ukaraińskich, pokazywane są również efekty wymiany ognia o którym tu piszemy i komentarze są identyczne jak w przypadku zniszczeń za pomocą iskanderów itd. Nie lubię jak fakty są gwałcone, a propagandy nieznoszęę, niezależnie od pobudek
 
Last edited:
@vast - wypij nieco więcej i ponownie pokaż efekt. Poziom żenady z Twoich wpisów jest wysoki ale widzę, że stać Cię na więcej. Dajesz :smile:
 
@lemmy - nieładnie tak oskarżać kolegów w nieuzasadniony sposób, a potem kryć się w zaciszu domowego ogniska ;) Mam nadzieję, że masz na tyle wykształcony kręgosłup moralny, że odpiszesz i wyjaśnisz (choć już poprzednio tego nie zrobiłeś, jednak wtedy nie chodziło o kwestie obciążone takim, niepisanym moralnym obowiązkiem). Dobranoc
 
Znaczy się,ze jak ktoś nie ma gówniaka i kredytu to przegryw?
Nieee. Jak ktoś nie ma kredytu ^^.

Zarty sie skinczyly. Jebac ukraincow. Dwoch do roboty nie przyszlo i musze z jebanym palnikiem latac i wypalac. Cala nocke kurwa bede siedzial ehhh...
 
@lemmy - nieładnie tak oskarżać kolegów w nieuzasadniony sposób, a potem kryć się w zaciszu domowego ogniska ;) Mam nadzieję, że masz na tyle wykształcony kręgosłup moralny, że odpiszesz i wyjaśnisz (choć już poprzednio tego nie zrobiłeś, jednak wtedy nie chodziło o kwestie obciążone takim, niepisanym moralnym obowiązkiem). Dobranoc
Najpierw usprawiedliwiasz strzelanie przez ruskich w budynki mieszkalne a potem poddajesz w wątpliwość czyjś kręgosłup moralny bo nie odpisuje Ci w 15 min :benny:
Twójj kręgosłup moralny jest prawie tak giętki jak Jurasa :roberteyeblinking:
 
Sorry, ale nie chce mi się tego od nowa czytać, przekaz Twoich wypowiedzi jest dla mnie jednoznaczny.

...
Buziuniu - czyli jeśli ruscy są agresorem nagle powinni zostać samobójcami? ...
Zastanów się chocby nad powyższym cytatem.
Ruscy ich najechali i teraz bombardują bo się bronią?

I żeby było jasne, nie uważam, że jesteś onucą, tylko, że podpalasz się w dyskusji i trochę za szybko klikasz w klawiaturę.
A Ukraina, jako ofiara, ma większe prawa w publikowaniu obrazów z tej wojny, bo próbuje tym narzędziem powstrzymać bandytów. I każdy myślący człowiek rozumie, że to jest propaganda.
 
ja myślałem, że potrafię dużo rzeczy naraz śledzić, ale wy mnie przerastacie w tym temacie. Chyba dziennie trzaskane jest 10 stron :watchingyou:

Sorry, ale nie chce mi się tego od nowa czytać, przekaz Twoich wypowiedzi jest dla mnie jednoznaczny.


Zastanów się chocby nad powyższym cytatem.
Ruscy ich najechali i teraz bombardują bo się bronią?

I żeby było jasne, nie uważam, że jesteś onucą, tylko, że podpalasz się w dyskusji i trochę za szybko klikasz w klawiaturę.
A Ukraina, jako ofiara, ma większe prawa w publikowaniu obrazów z tej wojny, bo próbuje tym narzędziem powstrzymać bandytów. I każdy myślący człowiek rozumie, że to jest propaganda.
cholera aż się musze z lemmy zgodzić.
Trzaskowskiego muszę pochwalić.
Zandberg przemówił ludzkim głosem.
Cześć korwnistów zaczęła się odsuwać od JKM.

Jak robi się za dobrze, wręcz idealnie to jest zapowiedź jakieś katastrofy.

BTW sankcje powoli robią się ściema, zwłaszcza te zachodnie sieci tak wychodzą, że wyjść nie mogą. Luksusowe marki odchodzą z Moskwy, ale reszta...
... zobaczymy jak to w czerwcu będzie wyglądało...
 
Tja, zaraz w to miejsce postawią pomnik Stepana B.

Serio, nie zdziwię się jak mniejszoś... tfu, wiekszosć upainska z polskimi obywatelstwami będzie różne takie numery za parę lat odstawiać.
I nas w to wmanewrują. Kara za dewastację do pierdla pokazowo. Jak rozbierać,to po cichu bez rozgłosu i tylko przez władze.
 
BTW ciekawe zjawisko na tym twitterze: etatowi obrońcy Putina nie tworzą jakiś kont ze 100k obserwujących. Jakieś małe konta, które obserwuje z 700 osób, ale trzaskają po nawet 100 tys. tweetów w przeciągu dwóch lat, ten sam przekaz.

A teraz Ruscy zaczeli się bawić z Murzynami mówiącymi, że Rosja niby cudowna nie jest, ale w przeciwieństwie do zachodu nigdy nie kolonizowało i pomaga teraz w Afryce...

Jakby to był Smoleńsk dwa: Kaczyński ma krew na rękach vs sztuczna mgła.
Nawet nie poszlaki, zwykłe teorie spiskowe ale niesie sie...
 
Ale tu jest fight w komentarzach.
To ja też dołączę. Przeczytałem wszystkie dostępne i przemówienia Putina od chyba 2003. I facetowi wywaliło rzepkę z lewego kolana przez potylicę. Wszystko to co mówił np. u nas na Westerplatte o przyczynach rozwinięcia nazizmu w Niemczech - to właśnie realizuje w Rosji. Rozgrywka jest prosta. To on zaatakował Ukrainę, bo ma chore jazdy i chcę odbudować ZSRR. Wszystko co robi Ukraina i Zachód jest działaniami defensywnymi (Oprócz wystrzeliwania przez Ukrainę rakiet Toczka-U na teren Rosji). My 8 lutego wysłaliśmy pierwszy transport uzbrojenia na Ukrainę (nie zakupiony a podarowany) od tamtej pory razem z szeregiem państw NATO opowiedzieliśmy się po stronie Ukrainy i dostarczamy jej normalną broń (nie żadną defensywną tylko pełnoprawną broń do zabijania). I mamy pełne do tego prawo. W dodatku cała prawica przyznała rację Lechowi Kaczyńskiemu, który w Gruzji mówił o Rosji. Więc jako państwo zmieniliśmy optykę na Rosję. Nie odpowiadamy przestraszeni na ruchy Rosji (żeby nie zdenerwować Putina) tylko sami dyktujemy warunki. I na koniec wszystkiego boimy się dostarczyć (osobna kwestia kto za to zapłaci etc.) MiGów, mimo, że dostarczamy Gromy które strącają ruskie śmigła.
 
Ale tu jest fight w komentarzach.
To ja też dołączę. Przeczytałem wszystkie dostępne i przemówienia Putina od chyba 2003. I facetowi wywaliło rzepkę z lewego kolana przez potylicę. Wszystko to co mówił np. u nas na Westerplatte o przyczynach rozwinięcia nazizmu w Niemczech - to właśnie realizuje w Rosji. Rozgrywka jest prosta. To on zaatakował Ukrainę, bo ma chore jazdy i chcę odbudować ZSRR. Wszystko co robi Ukraina i Zachód jest działaniami defensywnymi (Oprócz wystrzeliwania przez Ukrainę rakiet Toczka-U na teren Rosji). My 8 lutego wysłaliśmy pierwszy transport uzbrojenia na Ukrainę (nie zakupiony a podarowany) od tamtej pory razem z szeregiem państw NATO opowiedzieliśmy się po stronie Ukrainy i dostarczamy jej normalną broń (nie żadną defensywną tylko pełnoprawną broń do zabijania). I mamy pełne do tego prawo. W dodatku cała prawica przyznała rację Lechowi Kaczyńskiemu, który w Gruzji mówił o Rosji. Więc jako państwo zmieniliśmy optykę na Rosję. Nie odpowiadamy przestraszeni na ruchy Rosji (żeby nie zdenerwować Putina) tylko sami dyktujemy warunki. I na koniec wszystkiego boimy się dostarczyć (osobna kwestia kto za to zapłaci etc.) MiGów, mimo, że dostarczamy Gromy które strącają ruskie śmigła.
z migami to wogole nie rozumiesz sytuacji. Istnieje karabin defensywny i ofensywny? :D Albo amunicja? Poczytaj wiecej.
 
z migami to wogole nie rozumiesz sytuacji. Istnieje karabin defensywny i ofensywny? :D Albo amunicja? Poczytaj wiecej.
Oczywiście, że nie istnieje. Dlaczego nie rozumiem sytuacji z Migami? Odstawmy kwestie techniczne, avioniki, pilotów, logistyki i np. odległości Ramstein od Kijowa.
 
Back
Top