Konflikt Rosja-Ukraina

Niedługo rosja, ruskie, rosyjski i wszystkie odmiany tego słowa będą bardziej zakazane niż n-word
:tiphatb:

To odnośnie posta z pierogami
 
Już za chwileczkę, już za momencik
#kmwtw

sddefault (1).jpg
 

ten człowiek jest ciemniejszy niż Murzyn z Republiki Środkowoafrykańskiej, który w życiu białego człowieka nie widział.
Wszystkie jego wypowiedzi na demagogu są dlatego, że ja go podpierdalałem. Boże jakie ten człowiek gada bzdury i jest promowany medialnie. Co powie: TVN i onet naparza tym.
A jeszcze te jego teksty: hej Kukiz powiedział mi że byłem podsłuchiwany. Tak: no każdy z nas opowiadałby publicznie o tym, że ktoś mający informacje z komisji ds służb specjalnych nas ostrzegał. JPDL.
A co do Orestesa. Chyba musze go po prowokować jak to się stało, że wojna na Ukrainie pokazała, że jego teoria ,,więcej łączy mnie z liberalną osobą z Tajlandii niż jakimś antyLGBT sportowcem z Polski" skończyła tak jak Najman w walce z Pudzianem :waldeklaugh:
Ale musze przyznać, że go zaczepiał i jeszcze mnie nie zbanował. Biedroń i Śmieszek zbanowali mnie tylko za pytanie czy nadal uważają, że wiatraki są bardziej potrzebne niż F35...

Plus: a kiedy ta panika zamieni się w lincz? Trudno byłoby coś takiego wymyślić, żeby zadziałało?
 
ten człowiek jest ciemniejszy niż Murzyn z Republiki Środkowoafrykańskiej, który w życiu białego człowieka nie widział.
Wszystkie jego wypowiedzi na demagogu są dlatego, że ja go podpierdalałem. Boże jakie ten człowiek gada bzdury i jest promowany medialnie. Co powie: TVN i onet naparza tym.
A jeszcze te jego teksty: hej Kukiz powiedział mi że byłem podsłuchiwany. Tak: no każdy z nas opowiadałby publicznie o tym, że ktoś mający informacje z komisji ds służb specjalnych nas ostrzegał. JPDL.
A co do Orestesa. Chyba musze go po prowokować jak to się stało, że wojna na Ukrainie pokazała, że jego teoria ,,więcej łączy mnie z liberalną osobą z Tajlandii niż jakimś antyLGBT sportowcem z Polski" skończyła tak jak Najman w walce z Pudzianem :waldeklaugh:
Ale musze przyznać, że go zaczepiał i jeszcze mnie nie zbanował. Biedroń i Śmieszek zbanowali mnie tylko za pytanie czy nadal uważają, że wiatraki są bardziej potrzebne niż F35...

Plus: a kiedy ta panika zamieni się w lincz? Trudno byłoby coś takiego wymyślić, żeby zadziałało?
Włącz sobie stare nagrania z Lepperem i obecnie tego pionka. Z pod tego samego tresera wyszli. Prawie kopia.
 
Kto siedzi w temacie giełdy? To prawda, że akcje gazpromu są wykupowane jak pojebane ale nie przez szaraków jak My?
 
#jebacOrbana

- Węgierskie media kontrolowane przez rząd emitują wypowiedzi przybywających na Węgry uchodźców, którzy za wojnę obwiniają władze ukraińskie. Wielu Węgrów sądzi, że Ukraińcy są sami sobie winni. Że mogli się nie wyrywać i nie zadzierać z Rosją. I że to odpowiedzialność prezydenta Zełenskiego. Propaganda prorosyjska na Węgrzech ma się świetnie - mówi Wirtualnej Polsce Veronika Jóźwiak, analityczka programu Europa Środkowa w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych.
 
Chyba nie...

Ale tylko te 27 firm jest wyłączonych z LSE czy jak? Tam jest napisane, że nie wszystkie zostały zawieszone bo to zależy od dalszych sanckji. Ten artykuł to chyba bardziej potwierdza to, że kupują. @Tar-Ellendil Ty jesteś w to chyba bardzo rozeznany. Jak byś miał czas to wytłumaczysz?
 
Ale tylko te 27 firm jest wyłączonych z LSE czy jak? Tam jest napisane, że nie wszystkie zostały zawieszone bo to zależy od dalszych sanckji. Ten artykuł to chyba bardziej potwierdza to, że kupują. @Tar-Ellendil Ty jesteś w to chyba bardzo rozeznany. Jak byś miał czas to wytłumaczysz?

Tutaj masz sporo informacji.
 
Rosja odpowiadają za 28 % światowego zapotrzebowania na pszenicę. Czy czasem w książce Schwaba nie był to jeden z nadchodzących kryzysów

Rola po prostu buduje własną sektę
Coś podobnego robi zresztą też Ziemkiewicz i Warzecha
Nie przesadzałbym. Idiotów i pelikanów nie brak ale zapoznaj się ponownie z pojęciem "sekta". Określenie to zupełnie nie pasuje do tego co robią wzmiankowani panowie, być może w stosunku do niektórych odbiorców jedynie niektóre aspekty sekciarstwa mogą być adekwatne ale będzie to margines marginesu totalnie bez znaczenia z minimlanym wpływem na kogokolwiek i cokolwiek.
,,Tym samym więcej banderowszczyzny może się tutaj nazłazić"
No nie: wyznawcy pozytywnego znaczenia słowa banderyzm to nacjonaliści, którzy od 2014 roku tworzyli swoje bojówki (co zatrzymało oczywiście politykę historyczną, czego chciała polska strona, ale chyba można to zrozumieć), które musiał mocno stopować sam prezydent Ukrainy, aby to się wszystko nie wymknęło spod kontroli np. w tym filmie dokumentalnym masz nagraną jedną z kłótni tych nacjonalistów z prezydentem
:confused: cały bezimienny. Przypomnę, że napisałeś:
jeśli ktoś bez bajecznego majątku chciałby uciec to takie trudne by to nie było.
Tak więc jest to równoznaczne z "Tym samym więcej banderowszczyzny może się tutaj nazłazić", a Ty zaczynasz swoją odpowiedź od "no nie", by następnie mówić, ze sam prezydent musiał stopować nastroje banderyzmu, by się to nie wymknęło spod kontroli :confused: To się określ wreszcie - tak, czy nie.
 
Wszedłem w cały wątek. "Ruskimi trollami" są konta które mają po kilka lat. Widocznie ta ruska dezinformacja bardzo dobrze się przygotowała.
 
Wszedłem w cały wątek. "Ruskimi trollami" są konta które mają po kilka lat. Widocznie ta ruska dezinformacja bardzo dobrze się przygotowała.

Ale teraz świetnie wyłazi ile oni tego mieli przygotowanego i jak aktywni byli wcześniej w Internecie.
 
Ale teraz świetnie wyłazi ile oni tego mieli przygotowanego i jak aktywni byli wcześniej w Internecie.
Jesteś pewien?
Jeden z editów w wątku wyjaśnia, że po "śledztwie" okazało się, że to byli ukry mieszkający w Polsce, którzy po cwaniacku chcieli poprawić swój byt.
Ale to nie pasuje do poglądu, że przecież ukry są takie cudowne a my niegodni im rzemyka u sandałów rozwiązać.
Wszystko tak będziecie ruskimi trollami zbywać?
 
Back
Top