Konflikt Palestyna vs izrael

Stąd wytłumaczenie pod spodem, bo nie czułem się ani trochę wezwany do tablicy ale nie mogłem się powstrzymać,
ach te świerzbiące paluchy, (temat przecie mój konik)
żona przy garach a ja sączę przy ekranie.
No i dobrze, temat otwarty, warto pisać co się dzieje i rozmawiać, a nawet! sączyć jad :awesome:

Natomiast z dramaturgii nici bo na forum nie ma ani jednego nieuprzedzonego, nieantysemity bo nie idzie się doczekać jakiejś odpowiedzi :boystop:

Ludzi tak paraliżuje temat Żydów? Kurwa, każdy obsrany żeby nie wyjść na aj waj antysemitę :matt:

Dobra, nieważne, nawet jak @lemmy czy @spa udają, że ich nie ma to i tak wiem, że to porządni ludzie (bez ironii!) i całe życie byli wychowywani w przekonaniu, że wszyscy są równi (ja również, tylko że ja nie uwierzyłem :crazy: ) i na tym opierają swój światopogląd (generalnie słusznie) ale mam złe wieści :awesome:

GB_NORzWQAAYtFG



P.s.

Ja też delikatnie zacząłem świętować, a mimo, że jestem niewierzący to myślę, że to odpowiedni temat aby się napić i życzyć sobie very very CHRISTmass :conorsalute:
 
No i dobrze, temat otwarty, warto pisać co się dzieje i rozmawiać, a nawet! sączyć jad :awesome:

Natomiast z dramaturgii nici bo na forum nie ma ani jednego nieuprzedzonego, nieantysemity bo nie idzie się doczekać jakiejś odpowiedzi :boystop:

Ludzi tak paraliżuje temat Żydów? Kurwa, każdy obsrany żeby nie wyjść na aj waj antysemitę :matt:

Dobra, nieważne, nawet jak @lemmy czy @spa udają, że ich nie ma to i tak wiem, że to porządni ludzie (bez ironii!) i całe życie byli wychowywani w przekonaniu, że wszyscy są równi (ja również, tylko że ja nie uwierzyłem :crazy: ) i na tym opierają swój światopogląd (generalnie słusznie) ale mam złe wieści :awesome:

GB_NORzWQAAYtFG



P.s.

Ja też delikatnie zacząłem świętować, a mimo, że jestem niewierzący to myślę, że to odpowiedni temat aby się napić i życzyć sobie very very CHRISTmass :conorsalute:
Zdrowie
 
Wiem, że może facet wypowiada się nerwowo i agresywnie ale tylko taki język szanują muzułmanie,
syn szefa hamasu w formie, eks muzułmanin co uciekł z tego piekła umysłu jakim jest islam a mógł żyć jak arabski książę.
Tu już gruba kwadratowa muslimska pizda, założyciel young turks (skrajnie lewicowej redakcji internetowej, popierającej blm i socjalizm)
turas cenk uygur zamknął mordę, bo wiedział, że byłego muzułmanina (do tego znającego hamas od środka) nie omami.

 
Żydzi to współcześni naziści, pomyślcie o bólu dupy niektórych jakby gwiazda Dawida stała się równa swastyce. A tu o czym mówię.

Skurwysyny zaatakowali zasadniczo Liban dzisiaj.
Że zacytuję piosenkę:
 
Żydzi to współcześni naziści, pomyślcie o bólu dupy niektórych jakby gwiazda Dawida stała się równa swastyce. A tu o czym mówię.

Skurwysyny zaatakowali zasadniczo Liban dzisiaj.
Że zacytuję piosenkę:

Zgadzam się tylko proszę nie robić zaraz z stonki muzułmańskiej żydostwa ubiegłego wieku.
:beczka:
 
"Dobrowolne przesiedlenie" do Konga. Ciekawe jak tam liberalna demokracja będzie bronić tego pomysłu Netanjahu? On zdaje sobie sprawę, że to jego ostatnie rozdanie w odwiecznym konflikcie, następnego powstania palestyńskiego może nie dożyć, więc teraz zrobi wszystko, żeby zabić lub wygnać jak najwięcej Palestyńczyków. A liberalny Zachód już udzielił mu poparcia in blanco na całej linii bo w końcu Izrael "tylko się broni".

 
"Dobrowolne przesiedlenie" do Konga. Ciekawe jak tam liberalna demokracja będzie bronić tego pomysłu Netanjahu? On zdaje sobie sprawę, że to jego ostatnie rozdanie w odwiecznym konflikcie, następnego powstania palestyńskiego może nie dożyć, więc teraz zrobi wszystko, żeby zabić lub wygnać jak najwięcej Palestyńczyków. A liberalny Zachód już udzielił mu poparcia in blanco na całej linii bo w końcu Izrael "tylko się broni".

Lewica zachodnioeuropejska dostanie pierdolca, nie pozwolą na to,
zaoferują, że żydkom dopłacą za żywe złoto by trafiło do UE.
:beczka:
 
Lewica zachodnioeuropejska dostanie pierdolca, nie pozwolą na to,
zaoferują, że żydkom dopłacą za żywe złoto by trafiło do UE.
:beczka:
yyyyyy ale jak to tak Arabia Saudyjska, Kongo i inni deliberują z Izraelem jak to przesiedlić tam ludzi z Gazy, a te wcześniej wymienione kraje nie mogą wziąć lekarzy, prawników, inżynierów i braci w wierze z Berlina, Lampeduzy i innego chujostwa? Zaraz sobie pomyślę, że to jakiś globalny spisek... Ale nie, przecież politycy by nas nie okłamali...
 
Back
Top