Koncik Bellatora.

Ćwierćfinały są? a myślałem, że wkroczyli z ideą dwuetapowych turniejów ;-)



War Richman. Jaki jest etap, bo dopiero dotarłem? Słyszę, że Smith i Wheelock gaworzą.
 
Tylko te dwa NC dopiero?;)



No, ale teraz 155 lbs: Ryan Quinn (155,5 lbs) vs. Andrew Calandrelli (156 lbs)...a to miała być piąta walka ;-) Może inaczej o której maincard i większe emocje?
 
Przegięcie jak dla mnie. Te turnieje potrafią zrujnować każdego. Nienajlepsza walka Richmana, ale co Green poza kontrolą z góry w drugiej rundzie pokazał? Dajcie spokój, perwszą przegrał, trzecią powinien dostać Richman. Rozumiem, że Green się odgryzał, ale to nie było kontrowanie jak z Diaz vs Condit jednak. Bez sensu, ale jak wolą...
 
Rampage__Jackson_vs_Christian_M_Pumbu_1.gif

Rampage__Jackson_vs_Christian_M_Pumbu_2.gif

Rampage__Jackson_vs_Christian_M_Pumbu_3.gif
 
Co jak co, ale turnieje same budują te finały, a finał turniej LHW chyba będzie marketingowo największym finałem w historii Bellatora ;-)



Szkoda Richmana, powinni zmienić werdykt, mają pół roku ;-) Gala do po 5, ledwo pobudka i zaraz UFC, a wieczorem Pro MMA C, nieźle ;)
 
Wiesz, ja naprawdę staram się być obiektywny. Byłem mocno za Richmanem, nie liczyłem dokładnie ciosów Greena z 3 rundy, ale błagam. Jak takie ciosy mogą robić różnicę kur... w WALCE, w jakimkolwiek sporcie w porównaniu do postawy jaką miał Richman? Fakt, za mało wyprowadził. Powinien podchodzić z ciosem, a nie podchodzić i dopiero chcieć uderzać, ale postawa sportowa to dla mnie jest argument.



Tak jakby wsiadł do bolidu i chciał jechać tyłem...Rozumiem footwork i chodzenie na boki, ale konkretne (i kaleczne patrząc na poruszanie na nogach Greena) nie może dawać takiej równej 3 rundy. Póki mamy sędziów i ograniczenia rundowe to się nigdy nie zmieni, ale nikt wyjścia nie szuka, ale to kwestia czasu, bo wszystkich to kiedyś znudzi. Jestem pewien. Ten sport jara nie tylko ze względu na techniki w nim zawarte, emocje są ważne, a ktoś kto chce je przed nami na siłę chować nie może stanowić esencji tego sportu. Ciężko to wg mnie nazwać oszustwem na podstawie tego co dotąd widywałem, wałkiem też, bo Richman nie miał przewagi "w punktach", ale czy to aby na pewno takie istotne? Jak ktoś głębiej zna ten sport, zna gameplany to wie, że jest różnica między tym co kto chce osiągnąć w walce. Gdy brakuje argumentów z obu stron, skutecznych, sensownych to muszą decydować takie aspekty jak chęć walki, aktywność, kontrola oktagonu. Ciężko nazwać lepszym kogoś kto wykorzystując pole ucieka całą walkę? Mógłby tak robić, zadając słownie jeden cios na rundę, a rywal go nie dogonił ani razu...Chce ktoś by lepszym i promowanym był ktoś taki kto szybciej biega do tyłu niż do przodu?;-) To może czas wróćić po Ozdobę jak MMA idzie w tym kierunku co nie powinno ;-)



Jeśli Green chce parteru to uderza, kopie, klinczuje, wchodzi w nogi. Wtedy widać, że chce, jest inicjatywa. Uciekanie by dotykać twarzy rywala przy odchodzeniu?By zejść w nogi czasem i zwykle w żałosny i nieudany sposób? To ma być walka? Nie dla mnie :)
 
The full Bellator 112 weigh-in results included:

MAIN CARD (Spike TV, 9 p.m. ET)

Daniel Straus (145)* vs. Pat Curran (144.7) • for featherweight title
Nah-Shon Burrell (171) vs. Andrey Koreshkov (170.7) • welterweight tournament opening round
Cristiano Souza (170.8) vs. Sam Oropeza (170.2) • welterweight tournament opening round
Jesse Juarez (170.7) vs. Adam McDonough (170.5) • welterweight tournament opening round
PRELIMINARY CARD (Spike.com, 7 p.m. ET)

Paul Bradley (170.8) vs. Nathan Coy (170.5) • welterweight tournament opening round
A.J. Matthews (170.5) vs. Belal Muhammad (170.7)
Lloyd Carter (136.1)** vs. Diego Marlon (136.6)***
Darrion Caldwell (145.7) vs. Lance Surma (146)
Derek Loffer (169) vs. Bobby Reardanz (169)
Jason Guida (213.5) vs. Anthony Gomez (214) • 215-pound catchweight
Erick Correa (263.5) vs. Daniel James (265)
* Straus missed weight on his first attempt but was given two hours to cut to the title fight featherweight max of 145 pounds and was successful.
** Carter was given two hours to cut to the bantamweight max of 136 pounds.
*** Marlon was given two hours to cut to the bantamweight max of 136 pounds.



di-EPS64TNK.jpg
 
Juarez, Bradley, Koreshkov, Souza - moje typy na półfinały.



Ciekawi mnie jak Bellator rozwiąże kwestie pretendentów w piórkowej i lekkiej, walka miedzy zwycięzcami turniejów jest chyba najrozsądniejsza. Frodo vs Freire zapowiadałoby się fantastycznie. Jansen vs Brooks też byłoby ciekawe.



Co do półciężkiej, to mam dość oglądania wiecznie Kinga Mo czy Zayatsa próbujących się dokopać do pasa. 205 lbs w BFC to jeden wielki marketing skupiony wokół Rampage'a , byłych zawodników UFC jak Matyushenko , i Lawala. Mam nadzieję że przyszły turniej będzie ciekawszy, bo akurat w tej wadze na undercardach klaruje się fajny prospekt - Liam McGeary - fantastyczne warunki fizyczne, nokautujące pierdolnięcie i efektowny styl walki. 3 skończenia w przeciągu 2 min tez robią wrażenie, mimo że na cienkich rywalach.
 
Ehh, te stawianie. Jak dla mnie ma wszelkie argumenty by wygrać, ale Newtonowi wystarczy jeden cios i póki nie wybije gong kończący walkę to nie wiadomo kto wygra, niezależnie czy kurs jest 1.03 czy 12 :P Pewnie w tematach bukmerskich znajdziesz więcej info od innych uzależnionych ;-) No, ale życzę Ci byś trafił. Łatwiej obstawiać sporty, gdzie większe miejsce jest do oceny przewidywanego zestawienia i umiejętności obu przy mniejszej "sile losowej" w danym sporcie ;-)
 
I jak za ila startujemy z prelimami?



W sumie nie wiem czy jest sens oglądać może ktoś zorientowany powie czy walczy tam ktoś ciekawy.



Kaczka pewnie by wiedział ale na szczęście dostała bana na cohones więc musze liczyć na was:)
 
warto warto. z tego co słyszałem w szczęce teraz to już nawet UFC się nie opłaca oglądać według znawców. A ja cały czas widzę wyższość Bellatora nad UFC jeśli chodzi o widowiskowość wielu walk.
 
Z tymi prelimami na UFC sporo racji ostatnio w UFC ściągają tyle szrotu że głowa mała:)



UC na Bellatorze jest ustawiany na zasadzie kelner vs ktoś kto ma w przyszłości walczyć na głównych kartach, więc widowiskowość takich pojedynków jest dość duża z tym że nie lubie pojedynków do jednej bramki takie bezczelne nabijanie rekordów w bokserskim stylu.
 
Back
Top