Koncik Bellatora.

477572.png








W 2 głównych walkach upatruje niespodzianki.
 
@Solaris, widzę że siedzisz w tym tapology, możesz odpowiedzieć na pytanie ile tam średnio ludzi typuję takie zdarzenia ?
 
@maryjan



Ilość ludzi widać nad tym gdzie są procenty typów (jak typujesz to rozwijasz Tale of the Tape). Przykładowo Shlemenko vs Marshall jak na razie wytypowało 409 osób, a Jones vs Gustafsson z UFC 165 1699 osób.
 
Porównując ostatnie 2 największe gale to UFC 167 wytypowało łącznie 1700 użytkowników, a Bellator 108 - 550.
 
Dobreee, ostatnio nie ma gdize pogadać o Bellatorze.



Sarnavskiy - Brooks to jak dla mnie najciekawsza walka tej gali. Dwa mega kocury , utalentowani prospekci, obaj ostatnio błyszczą, cholernie ciekawi mnie co pokażą. Hawn pewnie znowu wywalczy nudną decyzję - nie przepadam za ogląaniem tego zawodnika.
 
Sa eksperci od Bellatora to moze bedzie i odpowiedz. Wiadomo juz cos na temat nowego turnieju w lekkiej, tzn. daty i ewentualni uczestnicy obok Marcina ?
 
VV, nic nie wiadomo . Wątpie by BFC brało się teraz za kolejny turniej Bellatora z powodu bardzo długiej kolejki do pasa. Jest obecnie trzech pretendentów - Chandler, Jensen i zwycięzca Sarnavskiy - Brooks, więc zakładam że troche poczekamy
 
W sumie dziwne, że dopiero teraz pojawia się taki temat :D
Bellator ma 1 potężny grzech na sumieniu - nie dba o swoje pasy.

Ale np. jesli chodzi o bukmacherkę to czasem ciekawsza opcja. Walki są mniej wyrównane i więcej jest takich "pewnych". Z drugiej strony matchmaking jest na tyle nielogiczny, że dochodzi do walk, gdzie warto stawiać na underdoga, jak np. z King Mo. Łatwiej też dotrzeć do nagrań z ostatnich walk zawodników.
 
W sumie dziwne, że dopiero teraz pojawia się taki temat :D
Bellator ma 1 potężny grzech na sumieniu - nie dba o swoje pasy.

Ale np. jesli chodzi o bukmacherkę to czasem ciekawsza opcja. Walki są mniej wyrównane i więcej jest takich "pewnych". Z drugiej strony matchmaking jest na tyle nielogiczny, że dochodzi do walk, gdzie warto stawiać na underdoga, jak np. z King Mo. Łatwiej też dotrzeć do nagrań z ostatnich walk zawodników.
 
o ktorej glowna karta tak wgl ? wstaje do roboty o 5 to moze cos obejrze czy juz bedzie po ptokach :-)
 
Held ma wystartować w nowym turnieju . Raczej po nowym roku koło luty/marzec ale kwiecień też wchodzi w grę : D
 
Ivanov ładnie padł po tym latającym kolanie ale wszedł do klatki bez żadnej agresji,może z 2 ciosy wyprowadził grunt ,że wygrał .
 
dobry temat... ciekawe ilu z Was siedzi po nocach i ogląda każdego Bellatora, tak jak ja to robię...
 
Też tylko Sarnavskiy nie wszedł ;) a korciło mnie na tapology żeby obstawić Brooksa, ale zabrakło cohones ;)
 
Back
Top