Koncik Bellatora.

Miałem wrzucać do Newsów, ale uznałem, że powstanie tam tona spamu i sucharów więc piszę tu. Nawet lepiej pasuje.


Ulubieniec forum 19-letni Julio Cesar Neves (28-0) podpisał kontrakt z Bellatorem. Zawalczy na gali numer 117. Jego przeciwnikiem będzie Amerykanin Josh Arocho (13-12).
 
ze kontrakt podpisal z belatorem to bylo wiadomo ze 2 miesiace temu ,a o rywalu z 2 tygodnie temu ktos na czacie pisal
 
O kontrakcie info widziałem, ale o przeciwniku i dacie debiutu już nie. Tu więcej osób zobaczy
 
"Ulubieniec forum 19-letni Julio Cesar Neves (28-0) podpisał kontrakt z Bellatorem. Zawalczy na gali numer 117. Jego przeciwnikiem będzie Amerykanin Josh Arocho (13-12)."



Rekordy przecież nie walczą, a doświadczenie mają zbliżone ;-)))
 
Wyniki ważenie Bellator 117 (tak Voran, wiem ;-) )

MAIN CARD (Spike TV, 9 p.m. ET)

Rick Hawn (169.7) vs. Douglas Lima (169.8) • for vacant welterweight title
Derek Campos (155.9)* vs. Patricky Freire (154.7) • lightweight tournament semifinal
Derek Anderson (155.9) vs. Marcin Held (155) • lightweight tournament semifinal
Karl Amoussou (170.6) vs. David Gomez (170.7)
PRELIMINARY CARD (Spike.com 1, 7 p.m. ET)

Houston Alexander (202.2) vs. Matt Uhde (205.2)
Ryan Jensen (174.9)** vs. Mark Stoddard (174.2) • 175-pound catchweight
Martin Trey Brown (155) vs. Jared Downing (155.7)
Larue Burley (154.9) vs. Cliff Wright Jr. (154.3)
Ben Crowder (183.8) vs. Joe Vedepo (186)
Victor Moreno (184.1) vs. Anthony Smith (186)
Josh Arocho (149.1) vs. Julio Cesar Neves (146) • 150-pound catchweight
Tim Bazer (155.3) vs. Jordan Parsons (156)
* Campos was 157.1 on his first attempt, but made weight on his second try.
** Jensen was 175.9 on his first attempt, but made weight on his second try.
 
W sumie fajna gala się zapowiada:



di-HJGTLQOI.jpg
 
Held zagaił:



Dźwignie na nogi, które stosuję, wywodzą się z mojego stylu bazowego - jiu-jitsu, sztuki walki, którą zacząłem trenować w wieku 9 lat. Jestem posiadaczem czarnego pasa bjj i w mma potrafię zagrozić przeciwnikom i kończyć ich stosując w/w chwyty na nogi. Niemożliwym jest wykonywanie dźwigni na nogi, nie mając dużych umiejętności w bjj.



Moje dźwignie na nogi są zawsze niebezpieczne, ale czasem , gdy walczę z dobrym rywalem, mogą nie zadziałać. Musze mieć inną opcję, by wygrać walkę i właśnie dlatego koncentruję się na poprawie mojej stójki i zapasów, co pozwoli mi zmaksymalizować moje umiejętności ofensywne i zrobi ze mnie tak niebezpiecznego, jak czynią mnie dźwignie na nogi • jednak w każdej płaszczyźnie walki. Wciąż trenuję grappling, by nadal poprawiać mój mocny parter. Jeśli dźwignia na nogi nie zadziała, wciąż mogę poddać rywala w inny sposób.



Derek Anderson jest ode mnie większy i prawdopodobnie będzie także silniejszy. Z drugiej strony, więcej musiał ciąć wagę, więc może być bardziej zmęczony podczas walki. To dobry zawodnik i nie ma wielu słabych punktów. Myślę, że będę miał przewagę w zapasach i w parterze. Zwycięży ten, który będzie potrafił lepiej wykorzystać swe mocne strony, a nie ten, który ma więcej słabych punktów • wszyscy je posiadamy.



Oczywiście , cały swój wysiłek włożę w to, by skończyć Dereka Andersona. Zawsze nastawiam się by skończyć rywala, z którym walczę i tym razem nie będzie wyjątku. Walka zapowiada się bardzo dynamiczna, a ponieważ oboje jesteśmy agresywnie walczącymi zawodnikami, cały czas atakującymi, nasz pojedynek powinien zapewnić mnóstwo ekscytując
ych akcji dla wszystkich fanów.




Ps. tłumaczenie własne
 
Bellator’s 2014 Summer Series will begin with a bang, when Pat Curran puts his featherweight title on the line against Patricio Freire.


Nie będzie na szczęście Curran vs Straus 4 ;)
 
Dziś. Bellator jest zawsze z piatku na sobotę.



Właśnie miałem lekki mindfuck jeśli chodzi o braci Fereire. Tutaj turniej lw, tutaj walka o pas, ta sama ksywa, te samo nazwisko i imie praktycznie to samo :D Ja myslalem, ze to jest jedna osoba caly czas;)
 
Yagiel :D No co TY :D Oni są bardziej różni od siebie niż oba Nogi :P Jakoś zawsze większą sympatię miałem do większego z braci, ale większe szanse obecnie wydaje się mieć mniejszy, może to kwestia ciężkości dywizji, a może nie...



Odkąd weszły rewanże, skrócone turnieje to trochę chaos przy tych TS się dzieje, ale przynajmniej na mistrza walkę się nie czeka raz do roku ;-)
 
Swoją drogą zajebista rozpiska na Bellatorze 120 wg mnie najlepsza jaką kiedykolwiek mieli


Eddie Alvarez vs. Michael Chandler
Quinton Jackson vs. Muhammed Lawal
Will Brooks vs. Nate Jolly
Tito Ortiz vs. Alexander Shlemenko
Michael Page vs. Ricky Rainey
Cheick Kongo vs. Eric Smith
Alexander Volkov vs Blagoi Ivanov
Marcin Held vs. Patricky Freire
Mike Richman vs. Goiti Yamauchi

Będzie można się obłowić drodzy hazardziści a fajna bo i KSW jest wtedy ;) nie widze szans żeby Ortiz wygrał,Rampage pewny,Page raczej też za Marcina wiadomo kciuki i co ciekawe Ivanov wcale nie jest faworytem jak narazie.
 
gfhgfhfgh.jpg




Niezły, czekam na oficialny z Chandlerem i Alvarezem



Karta zapowida się nieziemsko, powinno pomysleć aby zamieścić na plakacie jak najwięcej zawodników



Po cichu licze na Heldzika :-)



e:



bmma_ppv2_18x24_avc3_rvmo_bleed.jpg
 
129- ka (przynajmniej kartagłówna) - słabiutka



Walka wieczoru - nuda Panie



Walka Houstona - nawet niezła młócka - trochę Houston niepotrzebnie teciosy główką



Stójka Santosa = mistrzostwa...:-)
 
Main card
Paul Bradley def. Josh Neer via unanimous decision (30-27 x3)
Houston Alexander vs. Virgil Zwicker declared a majority draw (29-28 Alexander, 28-28, 28-28)
Andre Santos def. James Terry via unanimous decision (30-27 x3)
Joe Vedepo def. Davin Clark via TKO (strikes) at 2:27 of R3

Undercard
John DeVall def. Chris Lane via submission (triangle) 4:40 of R1
Eric Howser def. Tim Bazer via submission (due to strikes) at 4:11 of R1
Michael McBride def. Kevin Morris via submission (rear naked choke) at 4:32 of R1
Martin Trey Brown def. Bryan Corley via KO (punch) at :42 of R2
Jozette Cotton def.Holly Lawson via unanimous decision (30-26, 30-27, 30-27)
Anthony Smith def. Brian Green via unanimous decision (29-28, 30-26, 30-26)
Victor Moreno def. Marcos Marquez via unanimous decision (30-27, 30-27, 30-27)
 
Dwie ostatnie walki mnie zabily. Zwicker- Alexander wygladala jakby bili sie weterani PLMMA i to w wydaniu z Prusic, a nie KSW. Houston walil z banki az milo. Cale show ukradl jednak Neer, jego pogaduchy z Big Johnem i swoim naroznikiem oraz obrazanie sie na wszystkich wokol :-)
 
Zwicker widać bez treningu, zalany tłuszczem i wolny, Houston z kolei widać trenował z Azhievem jębniecia ze łba.
 
Też zauwazyłem, że Zwicker zalany. Widać ściagany na ostatnią chwile. Szkoda, ze James nie walczył.
 
Back
Top