Koncert życzeń

Propozycja z zamiana miejsc, duzo pierdolenia na smartfonie, a wiem kurla doskonale ze mozna sobie kombinowac z edytorem jak sie chce, przynajmniej na phpbb czy mybb tak bylo a xenforo jest o polke wyzej wiec chyba zaden problem to zamienic? @Dzihados ? :smile:

emo.jpg
 
Propozycja z zamiana miejsc, duzo pierdolenia na smartfonie, a wiem kurla doskonale ze mozna sobie kombinowac z edytorem jak sie chce, przynajmniej na phpbb czy mybb tak bylo a xenforo jest o polke wyzej wiec chyba zaden problem to zamienic? @Dzihados ? :smile:

View attachment 41818
Kolego w głowie Ci się popierdoliło?
Pan Heniu co w urzędzie ma komputer i dwa faksy do "zrobienia" ma większe pojęcie o takiej robocie niż tutejsi. Nie wiem może sam złóż CV na cohones i się za to weź. A tych tu należałoby
:latajacaslomkaptysiowa:
 
Kolego w głowie Ci się popierdoliło?
Pan Heniu co w urzędzie ma komputer i dwa faksy do "zrobienia" ma większe pojęcie o takiej robocie niż tutejsi. Nie wiem może sam złóż CV na cohones i się za to weź. A tych tu należałoby
:latajacaslomkaptysiowa:
No to jest pikuś przecież :mamedwhat:
 
Do rozwazenia, ale chyba lepiej bedzie grupe stworzyc w xenforo z dostepem od lajkow to sporo kombinacji moze byc jak nie ma dostepnej wtyczki.
ale w ten sposób zablokujesz armię ciapajewa i inne takie wynalazki, bo by musieli założyć po 1000 kont - chyba nawet najbardziej uparty troll sobie w takiej sytuacji da spokój.
A 1000 komci to jedno popołudnie dla takich
 
ale w ten sposób zablokujesz armię ciapajewa i inne takie wynalazki, bo by musieli założyć po 1000 kont - chyba nawet najbardziej uparty troll sobie w takiej sytuacji da spokój.
A 1000 komci to jedno popołudnie dla takich
Bez wiekszej roznicy jak bedzie mial dobic do prywatnych wiadomosci to i lajki wbije - wazne zeby w kodzie bylo to latwiej zrobic a najlatwiej bedzie dla grupy uprawnienia, wazne zeby bylo dla cohonesiakow.
 
Back
Top