Koncert życzeń

Prywatne wiadomosci dla Cohonesiakow powyzej 1000 postów :boystop:
Stronicowanie na górze w wersji mobilnej? :zakręcony: przydałoby się w opór
View attachment 49864View attachment 49865
9338d0b5044db4f28f13b347fd346039.gif
 
Nie wiem czy już było ale mnie osobiście nie pasuje kolor czcionki numeru strony na tele. Mimo, że mam dobry wzrok to muszę się dobrze przyjrzeć bo chuja widać, nie mówiąc już o stanie upojenia.
 
Nie wiem czy już było ale mnie osobiście nie pasuje kolor czcionki numeru strony na tele. Mimo, że mam dobry wzrok to muszę się dobrze przyjrzeć bo chuja widać, nie mówiąc już o stanie upojenia.
Probowalismy to ogarnac ale nie chcemy spierdolic wiecej :awesome:
A nie chce ingerowac bardziej w kod poszczegolnej klasy css, a moglbym... ale wtedy kazde ladowanie strony bedzie trwac dluzej.
 
Probowalismy to ogarnac ale nie chcemy spierdolic wiecej :awesome:
A nie chce ingerowac bardziej w kod poszczegolnej klasy css, a moglbym... ale wtedy kazde ladowanie strony bedzie trwac dluzej
Kurwa aż tak? Nie spodziewałem się, że to taki problem. Bo dla mnie to jest straszne, można dostać w ostateczności oczopląsu
 
Czy jest możliwość stworzenia rangi: "Siły Specjalne Cohones"? I ile ta przyjemność kosztuję? :Duke3d::cmgkeepgoing:
 
A widzisz te pizde na forum?
Nie, i nawet nie zamierzam go szukać, to szczyl jest i musiałby całe kieszonkowe od matki na ten zakład wydać. Sprawdź sobie daty ich zakładu i mój komentarz + jego ostatnią aktywność, zniknął w odpowiednim momencie, to jest nauczka żeby się ze śmieciami co udzielają się głównie we frikach nie zakładać i wrzucać ich z automatu wszystkich do jednego worka z zelaznym śmieciem, jak zasłużą to może z niego kiedyś wyjdą ;)
 
Last edited:
@Dzihados
Dałbyś może radę podesłać dziś listę użytkowników zarejestrowanych w 2022 roku z min. 100 komentarzami na koncie?
 
@Dzihados
Dałbyś może radę podesłać dziś listę użytkowników zarejestrowanych w 2022 roku z min. 100 komentarzami na koncie?
B.I.G Makumba
BogdanJanusz
bokserek
Cerber
Duszek
Esteban
Garotha
Garotha
gosu
Gruby Hejter
Halibut 2.0
Kunet
mamer
Mariusz Max Kolonko
Michael Angelo
mikos
Navio2.0
oKurwaMojeOko
Rafaraf
Slavic Warriot
Tymoteusz
WaszkaOG
Yurtho
 
Back
Top