Koncert życzeń

Nie mam dostępu do kodu :neildegrassewhoa:
ale to jest ta sama strona wyświetlania skryptu, możliwe że wystarczy odnośnik w szablonie do stronicowania skopiować.
Czyli niebanalnie, bo trza cos zrobic XD

Aktualizacje kolejne ida, to musi poczekac.
 
Czyli niebanalnie, bo trza cos zrobic XD
poj-jpg.70984
 
Te, pracowity XD

Jakbym wiedzial gdzie to stronnicowanie zrobic to bym zrobil, why not, jak napisales ze to xhwila to myslalem ze rozkminiles, ale jak widac nie :)
 
View attachment 74221


Po za tym taka aktualizacje odjebales że nawet screena wrzucić nie można
:beczka:
Aktualizacja to co innego.

To ustawienie rozmiaru attachmentow, bo chopoki same gole e-qrwy wrzucali, a dla tych to agencje sie scigaja zeby "skopiowane" w sieci znalezc. Jest dyskusja z @defthomas i @Cloud na ile rozmiar zalacznikow ustawic, zeby dla nas ryzyka zminimalizowac. My tam waszych IP nie podajemy, ale po co ryzykowac (e)wizyte smutnych panow.

Widze ze ciemnej uzywasz, to ta co ty robiles, nie chce nic mowic XD
 
Widze ze ciemnej uzywasz, to ta co ty robiles, nie chce nic mowic XD
przeciez tam nic w szablonach nie bylo zmieniane wzgledem 'Cohones 2.0" do chuja karmazyna ::really::
To ustawienie rozmiaru attachmentow, bo chopoki same gole e-qrwy wrzucali, a dla tych to agencje sie scigaja zeby "skopiowane" w sieci znalezc. Jest dyskusja z @defthomas i @Cloud na ile rozmiar zalacznikow ustawic, zeby dla nas ryzyka zminimalizowac. My tam waszych IP nie podajemy, ale po co ryzykowac (e)wizyte smutnych panow.
ale ustawienie rozmiaru zalacznikow nie rowna sie przeciez tresci wrzucanych zalacznikow :travolta:
troche glupie porownanie, zwrocono sie o jakies tam pewnie prawa autorskie i kazano usunac zalacznik.
 
przeciez tam nic w szablonach nie bylo zmieniane wzgledem 'Cohones 2.0" do chuja karmazyna ::really::

ale ustawienie rozmiaru zalacznikow nie rowna sie przeciez tresci wrzucanych zalacznikow :travolta:
troche glupie porownanie, zwrocono sie o jakies tam pewnie prawa autorskie i kazano usunac zalacznik.
To nie tak działa, było nawet blisko wypowiedzenia uslug przez dostawce. Pomijajac wezwania do zaplaty, itd itp.

Ja nie mam ochoty ryzykowac :)

A na innej skórce?
 
To nie tak działa, było nawet blisko wypowiedzenia uslug przez dostawce. Pomijajac wezwania do zaplaty, itd itp.

Ja nie mam ochoty ryzykowac :)

A na innej skórce?
Screenshot_20230807-161345.png


a jaka masz szerokość rozdzielczości smartfona (pewnie 4k :mamed: ) ? Bo tu pewnie będzie klucz tego czy jest stronicowanie czy nie ma...

Nie wiem jak to działa bo nigdy nie miałem z tym do czynienia (emotka żyda :D)
ale chodzi mi o to że zmniejszenie rozmiaru załączników nie broni was przed potencjalnym kolejnym zgłoszeniem a ich treść...
To tylko mniej obciąża serwer i więcej miejsca zostaje.
 
A masz dostep do desktopa? Przegladarki pod F12 maja symulacje mobilnych urządzeń.

Na tel mam 2316x1080.

ale chodzi mi o to że zmniejszenie rozmiaru załączników nie broni was przed potencjalnym kolejnym zgłoszeniem a ich treść...
A wrzucasz po zmniejszeniu rozmiaru? XD
 
Back
Top