Koncert życzeń

Kolejny pomysł, dałoby się coś z czcionką zrobić, aby 0 (zero) nie wyglądało jak o (o)?
 
To co wspomniał Nestoor występuję także na operce. Wkurza.
Kalambury sobie można raczej odpuścić : ) Przyszło mi do głowy, że przydałby mi się osobiście taki notatnik otwierany z forum jakimś guzikiem, (np. żeby skopiować sobie linki z wątków) do późniejszego użycia.
 
To moja brocha, ciagle to poprawiam, i ciagle ktos (@defthomas :)) wstawia reklame ze zlym ustawieniem wmode albo czegos innego, juz nie pamietam.

Hmm, chociaz widze, ze na Chrome jest ok, moze to jakies bugole w innych?
 
Jeśli pytanie już padło, to przepraszam, ale mógłby ktoś wyjaśnić:
Pod awatarem mamy nick.
Poniżej (to, co większość ma jako Brutaal) to?
I następnie jest waga=ranga?
 
Jeśli pytanie już padło, to przepraszam, ale mógłby ktoś wyjaśnić:
Pod awatarem mamy nick.
Poniżej (to, co większość ma jako Brutaal) to?
I następnie jest waga=ranga?

Tylko krótki staż Cię ratuje kolego. W każdym innym przypadku taka niewiedza to jest po prostu grzech ciężki, żeby nie wiedzieć, że "Brutaal" to renemowana, amerykańska organizacja. Samo KSW korzystało z usług weterana tej organizacji - więcej już chyba nie muszę reklamować?
 
Ja mam pytanie dotyczące wag i organizacji. Wydaje mi się, że na poprzednim forum było trudniej wejść do wag niż teraz. Teraz ktoś jak napisze 600 postów ma super heavyweight w brutaal i ktoś kto ma 12 000 postów ma to samo. Może jakoś więcej organizacji zrobić? Albo tych co mają najwięcej do UFC wrzucić:P?
 
Dziękuję za odpowiedzi :) Jak to z reguły bywa rodzi to kolejne pytania :) Czyli mam rozumieć, że rangą będzie szereg wag w różnych organizacjach?

Wiem, że Brutaal to nazwa organizacji. Moje pytanie dotyczyło tego, jaki to ma wyznacznik, jakie miejsce w hierarchii.

Nie mam długiego stażu na forum - fakt. Jednak nie zawsze jest tak, że moment przyłączenia do jakiejś społeczności oznacza czas, kiedy człowiek zaczął interesować się mma :)
 
Chodziło bardziej o drabinki niż konkretnie o UFC bo to przykład, ale ok dzięki i czekam na zmiany:)
 
A ja mam taki pomysł, aby oznaczyć forumowych trolli lub banowanych, rangą "balas" albo jakąś tego typu. Co myślicie o tym? ;)
 
800 i 17 000 postów i ta sama waga. Bez sensu
Mam rozumieć, że pracujecie nad tym i efektu końcowego jeszcze nie osiągnęliście ?

edit: @Dzihados Spoko
 
Last edited:
Z tego co ogarnąłem i wyczytałem to rangi i waga będzie przypisywana, każdej federacji. stąd może być np. w Brutaal super heavyweight, jak i np. w Oplat Challange super Heavyweight? takie wnioski mi się nasunęły, jak będą już pełne rangi?
 
Rozumie, że waga będzie zależała od ilości postów, a ranga od czego?
 
Kazda federacja ma swoje wagi. Czyli bedziesz sie pial zarowno po wagach jak i po organizacjach.
 
A ci co mają najwięcej postów itp mogliby być championami i mieć pas przy nicku, ale to mogłoby być np od 20 000 postów albo coś żeby za łatwo nie było:P
 
Back
Top