Koncert życzeń

Zboczenie zawodowe, nikomu krzywdy nie robi, a oczy mniej się męczą. Mam też listę nieczytanych postów na głównej forum bez klikania. Parafrazując "The Food Emperor" : Nie bądź leniwym kutasem, przerob se te skórke, zrób to teroz!
 
@dzihados

Może brać przykład z góry..? ;-)
screen.jpg


Troche mniejsze avki, jak pisałem
Mniej wyświatlać pod nickiem
Zmienić kolor ników (niebieski wyglada tam oki)
I coś tam jeszcze upiększyć
 
Chyba chodzi o zmniejszenie ilości pól w profilach, żeby mniej danych było, żeby było bardziej czytelnie.
 
@fredkikuhiyo to ty jesteś tym gościem od tych najśmieszniejszych przeróbek świata? Ten sam poziom humoru co te twoje rangi. Daj sobie spokój. Admini to ogarną.
 
Popieram pomysł kaczki. Mogłoby być parę dosłownie "wierszy" pod nickiem, a nie cała metryczka. Byłoby czytelniej.

np.

NICK
RANGA (zamiast trophy points)
DOŁĄCZYŁ
WIADOMOŚCI
 
Urodził mi się następny pomysł : ) jak go zrealizujecie to będziecie jakieś nowatory hehe
#1 skórka/zmiana kolorystyki, to tylko przypomnę : )
#2 przyszło mi do głowy takie coś : gdybym chciał coś komuś szybko narysować techniką jak w paint ale na forum ? jakiś wykres/szkic cokolwiek. Normalnie trzeba by wejść w painta i rzeźbić/przesyłać na stronę i hotlinkować. Da się utworzyć w pasku narzedzi odpowiedzi taką funkcję jak rysowanie czy to już mnie fantazja ponosi ? : D
 
Urodził mi się następny pomysł : ) jak go zrealizujecie to będziecie jakieś nowatory hehe
#1 skórka/zmiana kolorystyki, to tylko przypomnę : )
#2 przyszło mi do głowy takie coś : gdybym chciał coś komuś szybko narysować techniką jak w paint ale na forum ? jakiś wykres/szkic cokolwiek. Normalnie trzeba by wejść w painta i rzeźbić/przesyłać na stronę i hotlinkować. Da się utworzyć w pasku narzedzi odpowiedzi taką funkcję jak rysowanie czy to już mnie fantazja ponosi ? : D
Jak często masz ochotę coś komuś narysować? Aż tak ci tej funkcji brakuje na forum?
 
Może się czepiam, ale jestem Polakiem i chciałbym widzieć forum z ustawieniami w języku polskim, nie angielskim. Polacy nie gęsi swój język mają, pamiętacie jeszcze o tym? Wszędzie widzę w mediach nawoływanie do patriotyzmu, a sami swój język zatracacie, bo moda z zachodu tak nakazuje.
 
Polacy nie gęsi swój język mają, pamiętacie jeszcze o tym? Wszędzie widzę w mediach nawoływanie do patriotyzmu, a sami swój język zatracacie, bo moda z zachodu tak nakazuje.
To raczej kwestia czasu, dużo odnośników zostalo już przetłumaczone na polski. Cierpliwości.
 
Nie podoba mi się to w jaki sposów widzę aktywnośc osób przeze mnie ignorowanych, tzn. widzę jego nick,awatar a zamaist postu coś na czarno napisane. Nie da się zrobić tak, żebym w ogóle osob ignorowanych nie widział?
 
wyłączenie wylogowywania użytkownika jeśli ten nie odświeży strony przez godzinę (czy ile jest tam ustawione). Dość frustrujące jest takie wylogowywanie. Wystarczy, żeby się forum wylogowywało, jeśli wyłączy się przeglądarkę.
 
Czy da radę ustawić z telefonu, by był normalny widok komputerowy dla Cohones? Bo ciężko się czyta niektóre posty, tym bardziej te z cytatami.
 
Ja też mam pytanie, przy odznaczeniu for jako przeczytane, najpierw trzeba kliknąć "odznacz fora jako przeczytane" a później potwierdzić to kliknięciem na kolejny link "mark all forums read", Nie dałoby rady podmienić tych linków, żeby tylko raz się klikało?
 
Baner z przejściem z forum z powrotem na MMARocks?

Naprawa banera który przesłania menu :
(Chrome)
M8Lx9aF.jpg
 
Ja też mam pytanie, przy odznaczeniu for jako przeczytane, najpierw trzeba kliknąć "odznacz fora jako przeczytane" a później potwierdzić to kliknięciem na kolejny link "mark all forums read", Nie dałoby rady podmienić tych linków, żeby tylko raz się klikało?

A jak przez pomyłkę Ci się kliknie? ;-)
Ale oki, mozna byłoby dac opcje,ze "nie pytaj więcej "
 
A jak przez pomyłkę Ci się kliknie? ;-)
Nie planuję. A nawet jeśli, to kliknę w recent posts. (albo kliknę backspace, albo wstecz) Zdecydowanie częściej używam czyszczenia wątków, których nie planuję czytać.
 
Last edited:
Back
Top