Koncert życzeń

Tobie chodzilo o ikone w pasku adresu (i na zakladce) przegladarki?
Myslalem, ze chodzi ci o to zeby napis Cohones skasowac i dac go gdzies w menu/zakladke :)
 
Na starym forum było tak, że np. ja dodałem post jako pierszy czy tam drugi i w sygnaturze miałem gifa, to był on pokazany tylko w jednym poście. Z tego co widzę to teraz na jednej stronie jest widziany pod każdym napisanym postem. Czy tylko ja tak mam czy tak po prostu jest?
 
Panowie nie wiem co jest grane, zarejestrowalem sie jakos przy weekendzie, skomentowalem dzisiaj pierwszy raz newsa, patrze a tu mam na koncie jakies 11 postow. Kto to za mnie pisal te newsy? Odrazu powiem, ze do laptopa dostep mam tylko ja, mam haslo, wiec nikt nie pisal z mojego kompa. Prosil bym adminow o wyjasnienie i sprawdzenie z jakiego nr ip pisane byly posty i czy rozni sie od ip tego posta.
 
patrzyłęm w opcjach i to nie moje posty, nie wypowiadam sie w ten sposob...a co do bani to nie:) nie chlam od jakiegos czasu.
 
Zauważyłem mały problem: W zakładce najnowsze komentarze znikają często tematy w których doda się posta.
 
@Boomster: tematy obejrzane, a tym bardziej skomentowane, nie sa pokazywane do momentu pojawienia sie komenatrza, ktorego jeszcze nie przeczytales.
 
Nie wiem może było, ale jak wchodzę w na przykład "new posts" przez google chrome to niektóre polskie znaki w tytułach tematów wyświetlają się inaczej niż powinny. Są pogrubione.
 
Nigdy. BTW, slabe prowo.
Eye_of_Sauron.jpg
 
mnie sie marzylo aby bardziej wyeksponowane bylo kto ostatni napisal w danym temacie a nie kto go zalozyl, avatr z nickiem z lewej strony tematu osoby z ostaniego wpisu
 
Back
Top