Kolejna afera w polskim MMA?

Dlatego testy antydopingowe są na tym poziomie zbędne. Okninski niestety chce robić wszystko, zapominając o podstawowych rzeczach.
Może nie od razu zbędne, ale tak to oczywiście nie może funkcjonować. "U nas zawodnicy nie otrzymują ochłapów"- w sensie, że nawet ich.
Podejrzewam, że kwoty podanej wielkości regularnie zasilają prywatne konto Wielkiego Szefa, a sportowcy nie mają z czego zapłacić rachunków, gdyż liczyli na wypłatę.

Dlatego czasem dziwi mnie chwalenie się, że ten czy tamten "wspiera" MMA, kiedy to wspiera głównie swą kieszeń. Coś jak z WOŚP; dla pieniędzy, jakie zgarnia "Dobroczyńca" nawet najbardziej egoistyczny zwyrol chciałby to robić.
 
Odnoszę wrażenie, że gdyby zawodnicy sami zajęli się dystrybucją biletów na gale PLMMA to mieliby lepsze warunki niż oferuje sam Szef Wszystkich Szefów a i frekwencja byłaby znacznie wyższa.
 
Pan Mirek jaki jest każdy wie, ale zawodników nikt nie zmusza żeby sie obijali za takie pieniadze, myśle że poza KSW można znaleźć wiele mniejszych organizacji w których można sie bić za większe pięniądze niż w PLMMA. A badania na tym poziomie są nie trafionym pomysłem. Takie coś powinna regulować komisja przy ministerstwie sportu...
 
Żeby egzekwować jakiekolwiek bany dla zawodników, za doping lub cokolwiek, mma musiałoby być formalnie sportem, musiałby istnieć związek zrzeszający organizatorów, zawodników itd.. Teraz Mirek wyda 2tyś. na badanie, złapie jakiegoś Kowalskiego, a za tydzień Kowalski wystąpi na innej gali. MMA w naszym kraju nie dorosło jeszcze organizacyjnie do takich regulacji.

Obecnie trenerem mma jest jednocześnie Okniński, Kościelski, Bagiński i ten koleś z tatuażem KSW na czole. Więc o czym my mówimy?
 
Juras się wygadał odnośnie artykułu przygotowanego przez portal nt. PLMMA, więc kiedy możemy się spodziewać publikacji?
 
Minimalna stawka w PLMMA to jest 400+200. Czeka sie 40 dni roboczych na hajs, jezeli sie odpowiednio o to zadba. Nie ma zwrotow za paliwo i za nic innego. Umow nie ma z 90% zawodnikami. Z tego co mi wiadomo to dotychczas w koncu znajdywaly sie pieniadze dla zawodnikow.
Nie masz racji co do stawki minimum w PLMMA. :wink: Mój znajomy, mając rekord 2-2 bił się za 200 zł, bo jak powiedział Miras "taka jest stawka za pierwszy występ w PLMMA". Na galę przejechał łącznie 500 km. za co tak jak piszesz, nikt pieniędzy nie zwracał. Na swój "zarobek" po wielu ponagleniach doczekał się po dwóch miesiącach.
 
A TO WIDZIELI? :lol:

pyjcsxbwvfxzoqalzmkunpyynqomviovurbjlstmtnralvfhiowrxryazkobjobnrcfxoqzhtybzxynrlgegmwycsakbdrdfmejj
 
Dobre w chuj :bayan:Miras rozwalił wszystkich i ujawnił całą prawdę niszcząc Mmarocks i Jurasa.
A tak serio to dobrego dilera musi mieć Miras skoro ma takie fazy. Tekst jest absolutnie z dupy i bez sensu :fly:
 
Mi zalega KSW z wypłatami od Jun 17, 2014. Jestem w mmarocks więc gdzie mój hajs? Mam przejść na forum PLMMA?
 
Miruś odwazny. Ja bym sie pod takimi bredniami nie podpisał :D Adam jeśli to czytasz, współczuje Ci ojca.
 
Sory, sory. Nie czytałem jeszcze komentarzy. Tak sobię robię screeny które nie zginą, tak jak to moze się stać po skasowaniu posta na fanpejdżu :)
 
Trener, czy moze nalezaloby raczej napisac prezes, Okninski tradycyjnie juz dosc chaotycznie, impulsywnie i z bledami. Jednak pytanie o wspolprace MMA Rocks z UFC mnie osobiscie samo sie nasuwalo. Brak wynikow na zywo tydzien temu byl juz poruszany, ale krakowska konferencja prasowa tez raczej nie zdominowala strony.
 
Kilka nowych "głupot" od trenera:





Trener, czy moze nalezaloby raczej napisac prezes, Okninski tradycyjnie juz dosc chaotycznie, impulsywnie i z bledami. Jednak pytanie o wspolprace MMA Rocks z UFC mnie osobiscie samo sie nasuwalo. Brak wynikow na zywo tydzien temu byl juz poruszany, ale krakowska konferencja prasowa tez raczej nie zdominowala strony.

A dla odmiany wideo z "Top 10 Moments KSW 30" ukazało się bardzo szybko
 
Takie teksty kwalifikują się do sprawy sądowej, chociaż nie jestem pewien czy to pisała osoba pełnoletnia.
 
@mmammag dlaczego glupoty ? "PLMMA organizowało w tamtym roku eliminacje do Mistrzostw Swiata (Kalata ,Mielczarek,srebro Linowski brąz)" To przeciez akurat prawda, fakt eliminacje troche kadlubowe, ale byly. A walki Polakow o medale nawet ogladalem :lol:
 
@mmammag dlaczego glupoty ? "PLMMA organizowało w tamtym roku eliminacje do Mistrzostw Swiata (Kalata ,Mielczarek,srebro Linowski brąz)" To przeciez akurat prawda, fakt eliminacje troche kadlubowe, ale byly. A walki Polakow o medale nawet ogladalem :lol:

Zmieniłem i dałem głupoty w cudzysłów ;)
 
Back
Top