Kolejna afera w polskim MMA?

Dopowiem, że sytuacja z tą organizacją jest już tak patologiczna, że jeden z zawodników z naszego rankingu zgodził się świadomie na walkę za darmo na jednej z nadchodzących gal bo musi wrócić do startów przed grubszym kontraktem.
Zdaje sie Tidzej, ze wlasnie odpowiedziales na zadane przez Wojka pytanie.
 
Dopowiem, że sytuacja z tą organizacją jest już tak patologiczna, że jeden z zawodników z naszego rankingu zgodził się świadomie na walkę za darmo na jednej z nadchodzących gal bo musi wrócić do startów przed grubszym kontraktem.
Czyli Antek doczekał się w końcu tego UFC?!

:bayan:
 
popcorn_danny_devito.gif
 
Zdaje sie Tidzej, ze wlasnie odpowiedziales na zadane przez Wojka pytanie.

No sytuacja nie jest prosta. Sam rzut oka na kalendarium MMA daje obraz ile walk zestawia PLMMA przez rok. Strata tylu pojedynków mocnoby uderzyła w zawodników ale z drugiej strony nie można tak w kółko wodzić ich za nos oferując w zamian tylko pojedynek (a i to nie zawsze o czym może opowiedzieć Marcin Mencel).
 
O kurka cholerka, jednak PLMMA. Skoro robili tyle gal to sie nie spodziewalem, ze jakies problemy z kasa sa, nie mogli zmniejszyc liczby gal?
No to pan Miroslaw zaliczyl gigantyczna wtope, bedzie mial nauczke, zeby kwestie finansowo - organizacyjne zostawic ludziom, ktorzy sie na tym znaja...
 
O kurka cholerka, jednak PLMMA. Skoro robili tyle gal to sie nie spodziewalem, ze jakies problemy z kasa sa, nie mogli zmniejszyc liczby gal?
No to pan Miroslaw zaliczyl gigantyczna wtope, bedzie mial nauczke, zeby kwestie finansowo - organizacyjne zostawic ludziom, ktorzy sie na tym znaja...
Której gali PLMMA to dotyczy?
 
Pieniądze się nagle znajdą, a potem będzie news "A nie, już nic." ;-)

Przykro słyszeć o kłopotach finansowych, nie sądzę by to była jawna chęć ich okradzenia z gaż. No, ale cóż, branża MMA jest u nas jaka jest. Nierentowna, gdy nie ma oglądalności itp.
 
Jak pracodawca przez kilka tygodni/miesiecy nie wyplacalby Ci pensji to tez tak bys pisal? No coz, jest jak jest, jedz gruz drogi kolego.
 
Skoro robili tyle gal to sie nie spodziewalem, ze jakies problemy z kasa sa, nie mogli zmniejszyc liczby gal?
Myślę, że każda gala PLMMA żyje własnym życiem i to czy będzie ich 5 czy 50 to i tak będą mieli problem z wypłacalnością, bo prezes jest januszem biznesu.
 
Pieniądze się nagle znajdą, a potem będzie news "A nie, już nic." ;-)

Przykro słyszeć o kłopotach finansowych, nie sądzę by to była jawna chęć ich okradzenia z gaż. No, ale cóż, branża MMA jest u nas jaka jest. Nierentowna, gdy nie ma oglądalności itp.
To nie są kłopoty finansowe a schemat działania i nie ma nic wspólnego z oglądalnością. Kiedyś o tym pisałem dlaczego PLMMA nie ma szans być poważnym graczem.
 
żmija już na TT napisał że jego zawodnicy są rozliczeni...
wiem, ale jak juz sie porusza taki temat to wie na pewno duzo wiecej na temat danej sytuacji. serio nudne juz sa te 'zaczepki' newsowe w polskim MMA, przesyt 'wiem, ale nie powiem'.
 
żmija już na TT napisał że jego zawodnicy są rozliczeni...
Za chwile okaze sie, ze wszyscy zostali rozliczeni tylko nie we wszystkich przypadkach pieniadze trafily do wlasciwych osob. Byly juz przeciez w polskim MMA takie przypadki :wink:
 
Jak pracodawca przez kilka tygodni/miesiecy nie wyplacalby Ci pensji to tez tak bys pisal?
Nic takiego nie pisałem. Czy z każdym postem moim trzeba się do niego dochrzaniać? ;-) Napisałem, że nie robią tego na pewno, bo tak chcą i świadomie kradną. No, ale jest jak jest. Jakby mi pracodawca nie płacił to bym nie pracował kolejnego miesiąca na pewno, a jednak niektórzy pracują i 3 bez wypłaty wierząc, że dostaną i bojąc się o utratę pracy ;-)
 
wiem, ale jak juz sie porusza taki temat to wie na pewno duzo wiecej na temat danej sytuacji. serio nudne juz sa te 'zaczepki' newsowe w polskim MMA, przesyt 'wiem, ale nie powiem'.
ale chyba wszystko zostało już napisane, PLMMA ma wielomiesięczne opóźnienia w wypłacie zobowiązań finansowych dla części walczących u siebie zawodników. Na więcej bym nie liczył, chyba że Mirek się zaloguje i coś od siebie dorzuci. Przykre to bo pomimo wielu niezrozumiałych ruchów PLMMA jest dobrym miejscem na start dla początkujących w zawodowym mma zawodników.
 
ale chyba wszystko zostało już napisane, PLMMA ma wielomiesięczne opóźnienia w wypłacie zobowiązań finansowych dla części walczących u siebie zawodników. Na więcej bym nie liczył, chyba że Mirek się zaloguje i coś od siebie dorzuci. Przykre to bo pomimo wielu niezrozumiałych ruchów PLMMA jest dobrym miejscem na start dla początkujących w zawodowym mma zawodników.
ktos napisal konkretnie cos takiego? bo ja widze tylko i wylacznie domysly.
 
A byście się dziwili, że chodzi o UFC...Ale mimo wszyscy tam nawet za darmo niektórzy wolą walczyć ;-D No i też dużo gal mają...I Polacy walczą wkrótce, ja ktu pare wskazówek było już ;-)

Dana za grube stawki pograł w kasynach i nie wypłat ;D
 
ktos napisal konkretnie cos takiego? bo ja widze tylko i wylacznie domysly.
Wojsław to Opisał na TT bez podawania nazwy a TJ w tym temacie pisze o PLMMA to jak 1+1=2


Tidzej: Sam rzut oka na kalendarium MMA daje obraz ile walk zestawia PLMMA przez rok. Strata tylu pojedynków mocnoby uderzyła w zawodników ale z drugiej strony nie można tak w kółko wodzić ich za nos oferując w zamian tylko pojedynek (a i to nie zawsze o czym może opowiedzieć Marcin Mencel).
 
Ja jestem tylko pogodynką. Wiem, że będzie burza i ją zapowiadam. Sam czekam z ciekawością co się stanie. Nie, nie zapowiadałem tweetu Wojka. Burza dopiero nadejdzie z tego co mi wiadomo.
 
Ja jestem tylko pogodynką. Wiem, że będzie burza i ją zapowiadam. Sam czekam z ciekawością co się stanie. Nie, nie zapowiadałem tweetu Wojka. Burza dopiero nadejdzie z tego co mi wiadomo.

Tweet Pawła i 3 strony tego tematu sugerują, że zrobiło się "zachmurzenie", a burza nadchodzi i uderzy już niedługo. Brace yourself the storm is coming!
 
Dopowiem, że sytuacja z tą organizacją jest już tak patologiczna, że jeden z zawodników z naszego rankingu zgodził się świadomie na walkę za darmo na jednej z nadchodzących gal bo musi wrócić do startów przed grubszym kontraktem.
To nie wyzysk. Niech się cieszy, że nie musi zapłacić grubej forsy za łaskawie daną szansę. #logikaprzedsiębiorców
 
Jeśli tu faktycznie chodzi o PLMMA to raczej żadna większa burza i afera wg mnie. To dość mało wartościowa organizacja, choć oczywiście zawsze możliwość walki i obejrzenia gali była. Raczej tu wartość afery podkreśla odwieczny konflikt z trenerem Mirosławem...
 
Back
Top