KOKOSY 2011, czyli nagrody dla najgorszych w polskim MMA

nie moge rozdawac KOKOSOW komu popadnie. to sa nagrody wyjatkowe. osoba, ktora ja otrzyma musi sie powaznie zastanowic - dlaczego mnie to spotkalo.
 
Kokos mam pomysl na kolejny temat: "Wybierz Avatar dla Redaktora Kokosa". CO Ty na to ?
 
Kto oglądał wczoraj Dyzmę?



On z grabarza stał się premierem.



Kokos z trolla stanie się Trollem przez duże T







Kokos :-) Żegnaj, ale powiem Ci jedno chociaż można było się pośmiać :-)Uściskajmy się , :-) Niestety :-)







PS:Ale wali...







Jak będzie Ban to i tak Cię zapamiętam :-)
 
apeluje o kulture w wypowiedziach. nie lamcie regulaminu, bo za to moze by nawet ban. dziekuje.
 
wlasnie nie rozumiem nagonki na kokosa i wiecznych obaw forumowiczow o bana



forum jest po to zeby kazdy mogl pisac co mu sie podoba do poki nikogo nie obraza ,nie przeklina zbyt duzo, nie spamuje i nie promuje jakiejs firmy itd wiec







pozdrawiam antyfanow kokosa i powiem im KIJ WAM OKO
 
forum jest po to zeby kazdy mogl pisac co mu sie podoba do poki nikogo nie obraza ,nie przeklina zbyt duzo, nie spamuje i nie promuje jakiejs firmy itd wiec
Nie przypominam sobie abym krytykował jego "artykuły". Jedyne co mnie wkurza to to, że dla kilku zdań zakłada osobne tematy. Nie zgadzam się jednak z tym, że każdy może pisać co mu się podoba. Ten osobnik popełnił już o dwa rasistowskie posty za dużo.

P.S. Z poziomu cohones możesz edytować posty. Nie musisz floodować.

EDIT:
@down: Jesteś jedną z ostatnich osób na tym forum, która powinna pozwalać sobie na zabieranie głosu w sprawie braku wstydu oraz poziomu inteligencji.
 
Kokos po raz kolejny cię proszę, wypierdalaj. Stop rasizmowi !
 
@Kokos

czarna rasa ma mniejsze IQ niz biala, w dodatku o wile razy czescie dopuszcza sie wykroczen kazdego rodzaju




20100825-are-u-dumb.jpg
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_a_inteligencja



http://www.planete.pl/dokument-rasa-a-inteligencja-ostatnie-naukowe-tabu_35113
 
Jeśli ten post kokosa nie zdecyduje o banie to ja nie wiem za co można go dostać...



Edit



jak juz wyjebiecie kokosa to żeby mu nie było przykro wypierdolcie tego powyżej, widze, że tez brni w rasizm i sie domaga, może zrobia tandem?
 
jak juz wyjebiecie kokosa to żeby mu nie było przykro wypierdolcie tego powyżej, widze, że tez brni w rasizm i sie domaga, może zrobia tandem?


Mam wrażenie że Ciebie kompetnie nie intereusuje czy to co mówi kokos80 to prawda czy nie. Tobie poprostu przeszkadza że powiedział to kokos80.



A stwierdzenie "Murzyni mają ciemniejszą karnację niż biali" też uważasz za rasizm?
 
Rasizm to niechęć do człowieka wyłącznie z powodu jego rasy. Jeżeli kokos80 (bądź ktokolwiek inny) nie lubi kogoś kto jest Murzynem właśnie dlatego że ten ktoś jest Murzynem, no to kokos80 jest rasistą. Nie wiem czy kokos80 pisząc

glupota jest typowa dla tej rasy


wyrażał jakąś tezę co do której jest przekonany (moim zdaniem jest to teza błędna), czy też po prostu nie lubi Murzynów tylko dlatego że są Murzynami i przypisuje im wszystkie negatywne cechy.



Jeżeli to pierwsze to kokos80 poprostu błądzi (zakładając iż jego twierdzenie jest fałszywe), bądź stwierdza fakt (zakładając iż jego twierdzenie jest prawdziwe).



Jeżeli zaś to drugie to kokos80 jest rasistą.



Podsumowywując: Aktualny stan badań nie pozwala jednoznacznie stwierdzić czy kokos80 jest rasitą.
 
Okej, niech Ci będzie. Kokos80 zwyczajnie nie jest zbyt inteligentny i dlatego nie stać go na umiejętne, rozważne formułowanie własnych opinii.



Co do badań... Ziemia podobno kiedyś była płaska, a do dziś naukowcy nie są zgodni czy margaryna jest zdrowsza od masła.
 
kokos jest.. łan ent onli... dlatego tez stanowi nowa rase "el kokosinho"



teraz mozna obrazac rase kokosa
 
kolo 80 tki


Chyba nie... Jak się spręży to napiernicza postami szybciej niż człowiek je czyta. Jak na 80-cio latka to zdecydowanie za szybko. Stawiam że 80 w nicku to rok urodzenia 1980, przełom późnego Gierka z wczesnym Kanią.
 
Back
Top