KOKOSY 2011, czyli nagrody dla najgorszych w polskim MMA

Kurde aż sie płakać chce, nie sądziłem, że to powiem: kokos jak nigdy dzisiaj zrobiłeś kawał dobrej roboty. Jedno bym poprawił, ale reszta wyszła Ci elegancko.
 
Kokos wymyśl kategorię dla Saparbeka Safarova za akcję z Narkunem :) Fajny pomysł.
 
kokos - lepiej wychodzi Ci pisanie prześmiewczych tekstów od tych w których uważasz, że poruszasz super poważne tematy :) Zostań komikiem :D
 
2 część trzyma poziom



ok.jpg
 
Kokos którego większość już skreśliła, jest o krok od spełnienia marzenia :D



Strona główna już tuż tuż !
 
Może mi ktoś przybliżyć akcję z Igorem Kołacinem, o której pisze kokos? Jakoś to przegapiłem.
 
Be eS, Antek Emigrant kilka postów wyżej wrzucił link do walki.



W skrócie ściemnił, że wyciąga rękę do żółwika, a gdy przeciwnik chciał odpowiedzieć zaatakował obaleniem.
 
Coś kiedys było podobnego tylko zamiast obalenia po przybiciu żółwika chyba znokautował przeciwnika, ktoś pamieta taka walkę?
 
Zagranie Kołacina było mega chujowe. Zresztą nigdy nie lubiłem typa, wiec kokos jak najbardziej zasłużony.
 
Za najbardziej frajerskie zachowanie dałbym Najmanowi • ale typ ma już nagrodę. Więc może ten rusek co sklepał naszego asa przed walką (na ważeniu), po czym nasz wymiękł.
 
poprawcie tez bledy, bo juz kilka widze. zaraz zaczne kolejna 5. postanowilem, ze nie bedzie KOKOSOW dla ludzi z forum. czuje sie nie odpowiednia osoby, by takie nagrody przyznac.
 
"postanowilem, ze nie bedzie KOKOSOW dla ludzi z forum. czuje sie nie odpowiednia osoby, by takie nagrody przyznac."


Kokos spokornial :)
 
KOKOS za najgorszą piosenkę na wejście:

Krystian Pudzianowski

Krystian_photo.png


Kiedy łączy się disco polo z hip hopem wychodzi taki utwór jak "Dawaj na ring". Rozumiem, że
Mariusz promuje swojego brata. Zachowanie bardzo szlachetne. W końcu rodzina powinna być zawsze
na pierwszym miejscu. Należy jednak też dbać o zdrowie psychiczne swoich fanów. Nie każdy zdąży
sięgnąć po pilot i wyciszyć głos w TV zanim pojawi się Krystian.

KOKOS dla najgorszego promotora w polskim MMA:

Zofia Szuster

user_450672_f9458e_basic.jpg


Po osobie, która się obnosi na facebooku (już usunięte z tablicy) ze swoim agresywnym ateizmem nie należy się raczej
spodziewać specjalnej etyki w biznesie. Pani Zofia , która odpowiada za promocje MMA Attack faktycznie bez skrupułów sięgała po zawodników KSW. Nie przeszkadzało jej nawet, że byli oni związani kontraktami z organizacją Martina i Macieja. Kopiowanie i podkupowanie jednak nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Sponsorzy generalnie olali imprezę. Kibice nie dopisali. Ta gala przyniosła rekordowe straty. Co gorsza perspektywy na zwrot zainwestowanych środków chyba są mniejsze niż rating Grecji.

KOKOS dla najgorszego sędziego w polskim MMA:

Leszek Pawlęga

186995_1467125738_1356965_n.jpg


W sposób jaki wypełnił kartę sędziowską na KSW 17 budzi zażenowanie. To, ze nie potrafi
prawidłowo ocenić sytuacji nie podlega dyskusji. Czy to jest zamierzone, czy nie, to już
osobna kwestia. Jego talent plastyczny rowniez budzi moje wątpliwości.

KOKOS za najgorszy powrót w polskim MMA:

Maciej Górski

mgorski.jpg


Popularny "Góral" zawiesił karierę ponieważ pieniądze za walki jakie otrzymywał od KSW były za małe by pokryć koszty jego treningów. Gdy pojawił się człowiek, który postanowił go sponsorować, wrócił do MMA. Niestety większe apanaże nie poskutkowały
polepszeniem formy. Maciek przegrał z przeciętnym Barrantesem na gali MMA Attack. Prawdopodobnie
będzie trzeba wyłożyć więcej gotówki na jego przygotowania. Najlepiej od razu zatrudnić pana Mijagiego,
i załatwić sparingi z Lesnarem.

KOKOS dla najgorszej "ring girl":

Sylwia Balicka

634454966942868091.jpg


Urodę należy odpowiednio eksponować. Sylwia na zdjęciach wyglądała bardzo dobrze. Za pewne to zasługa po części odpowiednich programów graficznych. Gdy ją zobaczyłem na KSW 17 bardzo się rozczarowałem. Makijaż, fryzura, ubiór - w każdym aspekcie źle. Bardziej ją widzę na ulotkach sklepów typu "Żabka" niż na KSW.
 
Jeżeli Sylwia Balicka załamie się tym, że dosatła KOKOSA to ja ją chętnie mogę pocieszyć :-)
 
Z Leszkiem Pawlega bym sie nie zgodzil, po ostatniej gali KSW najwiecej kontrowersji budzily chyba oceny Garnysa
 
Back
Top