Kobiety (+18 - NSFW)

figura perfetto! Weroniczka moglaby wlosy dlugie zostawić żeby bylo za co zlapac ale tak to TOP :star wars: :frankapprove:
IDOJCF~2.jpg

:wink: :lol: :hi::dance:
 
Ćwiczy. Ja ją obserwuje od w chuj czasu, sama mówiła że dupsko i cycki zrobione. Przecież tym zarabia.
:beczka:

Kobietom na prawdę dużo nie trzeba, żeby bardzo dobrze wyglądać. Wystarczy utkać mordę przy jedzeniu i z 2 razy w tygodniu iść na siłkę. Dla pOlek za trudne.
A dobra! Racja! teraz zobaczyłem że ta Panna juz była tutaj i sam komentowałem pod zdjęciem na basenie jak jest cała sylwetka i dupsko na wierzchu że sztuczna dupa, bo niemozliwe jest zrobienie takiej dupy i nie posiadanie wgle dwójek... Zwracam honor^^ :werdum: :conorsalute:
 
A dobra! Racja! teraz zobaczyłem że ta Panna juz była tutaj i sam komentowałem pod zdjęciem na basenie jak jest cała sylwetka i dupsko na wierzchu że sztuczna dupa, bo niemozliwe jest zrobienie takiej dupy i nie posiadanie wgle dwójek... Zwracam honor^^ :werdum: :conorsalute:
A najlepsze jest że babki to myślą że można mieć dużą d... i szczuplutkie uda, bo idzie tylko w tyłek :confused: :lol:
Kardashianki są tego najlepszym przykładem że powiększyły sobie tylko podwozie (jakby miały pampersy) a mówiły że to przez specjalne ćwiczenia....
:siara:
 
A najlepsze jest że babki to myślą że można mieć dużą d... i szczuplutkie uda, bo idzie tylko w tyłek :confused: :lol:
Kardashianki są tego najlepszym przykładem że powiększyły sobie tylko podwozie (jakby miały pampersy) a mówiły że to przez specjalne ćwiczenia....
:siara:
Specjalne cwiczenia.... No przyznam, że dupsko fajne ale jakby to powiedzieć no kurwa calosc wyglada lekko smiesznie... jeszcse te niektore kadry są takie że nie widać tego ALE generalnie to trochę karykatura wychodzi....
 
Back
Top