Hightower
Legacy FC Featherweight
A to w jedynce w ogóle jest czeski dubbing? Ja na konsoli chyba nie miałem do wyboru, byłem pewien że dopiero w dwójce nagrali dialogi po czesku (i jak zacznę ogrywać kiedyś KCD 2 to na pewno będę miał dylemat które udźwiękowienie wybrać)Siemano, gamingowe świry!
Czytając wasze wpisy, naszła mnie tak przepotężna chęć ogrania KD, że postanowiłem zrobić podejście do pierwszej części i właśnie skończyłem ją pobierać z Epica.
Grał ktoś z was z czeskim dubbingiem i polskimi napisami? Myślę o zwiększeniu immersji.
Angielski dubbing jest ok w ogóle?




mocno zle zaprojektowany etap.
chyba nici z romansu.






