Kiepska sprzedaż biletów na KSW 30

temporary

Oplot Challenge
Middleweight
PPP_8393.jpg


Sprawdziłem sobie przed chwilą ile jeszcze biletów zostało dostępnych na KSW 30 i chyba pierwszy raz widzę, że na 10 dni przed galą tyle biletów jest niewykupionych i ta sytuacja raczej się diametralnie nie zmienia z dnia na dzień. Myslicie że to ceny biletów, czy poprostu chłopaki z Ankosu nie są takimi gwiazdami w Poznaniu jak Berserekrzy w Szczecinie i np taki Mamed czy Pudzilla w ME by dopiero wyprzedał całą halę :) A może po prostu jakiś przesyt na KSW/MMA się zaczyna powoli w Polsce, no bo kurcze karta sportowo jest świetna? Jakie jest wasze zdanie.
 
Last edited by a moderator:
A może dlatego, że ludzie się nudzą na KSW na żywo? Nokaut raz na ruski rok, poddanie raz na dwa ruskie lata, ciągle się kręca zmanierowane dupencje, non stop przerwy. Na KSW 29 myślałem, że zniosę jajko. Mam taki uraz, że na pewno dłuuuuuuuugo nie zagoszczę na żywo.
 
Last edited by a moderator:
W sumie to też nie ma się czemu dziwić, gala w TV jest mega wygodna. Piwko , zagrycha, kumple. Sam jeszcze nigdy nie byłem na żadnej gali, mam nadzieje, że to się zmieni 11 kwietnia, ale czytając opinie ludzi co byli na KSW 29 w Krk to na żywo troche słabsze odczucia niż przed TiVikiem.
 
W sumie to też nie ma się czemu dziwić, gala w TV jest mega wygodna. Piwko , zagrycha, kumple. Sam jeszcze nigdy nie byłem na żadnej gali, mam nadzieje, że to się zmieni 11 kwietnia, ale czytając opinie ludzi co byli na KSW 29 w Krk to na żywo troche słabsze odczucia niż przed TiVikiem.

:facepalm: Jeśli nie byłeś na żadnej gali to czym prędzej sie wybierz. Zupełnie inna jazda niż oglądalnie w TV
 
Myślę, że
1. Wyższe ceny biteletów w porównaniu do Szczecina (tak mi się przynajmniej wydaje
2. Środowisko oszczędza na UFC.
3. Z tą sprzedażą to chyba nie jest tak źle. Na oko to zostało jeszcze kilkaset, ale trochę jeszcze się sprzeda, a trochę rozda w konkursach.
4. Chyba wyjdą na tym lepiej niż jakby obniżyli cenę powiedzmy z 270 do 200 ( i proporcjonalnie reszty) i mieliby wyprzedaną hale kilka tygodni wcześniej.
 
aż tak drogie te bilety? dojebali ostre ceny bo mała hala żeby zarobić? nic dziwnego że się nie sprzedaje
 
pewnie i tak będzie full, ale znak jakiś dla KSW
oglądalność też będzie słaba, nie ma co się oszukiwać KSW się już przejadło januszowi
 
Mieszkam w Poznaniu i powiedzenie "nie są gwiazdami" jest przesadzone. Ich prawie nikt nie zna. Ludzie nie wiedzą kto to jest Moks czy Gamrot, a co dopiero Włodarek albo Rajewski. Ktoś z nich jest z Poznania? To chyba wiedza tajemna. Saidov jest znany z tego, że jest kuzynem Mameda, ale przez gardło jego imię rzadko komu przejdzie.
W pracy ludzie wiedzą o KSW w Poznaniu. Jeden nawet chciał pójść, ale ta rozpisa. "Jakby był Mamed albo Pudzian to bym poszedł"- nawet nie chce wspominać co działo się w mojej głowie kiedy to słyszałem.
Gwóźdź do trumny: nie pamiętam kiedy ktoś wiedział, że Borys jest z Poznania prócz moich bliskich znajomych...
 
Średnia wieku na moim dziale to pewnie z 38 lat. Kilku rówieśników ogląda gale, ale i tak nie znają nazwisk, ani nie wiedzą kto jest z Poznania.
 
To Borys i Włodarek też nie są urodzonymi poznaniakami? Raju i Gamrot to wiem że nie są z Poznania ale myślałem że chociaż ta 2 jest... A w Szczecinie to jak wygląda jeśli chodzi o ich pochodzenie że tak powiem? Materla, Moks,Jewtuszko, Gniadek,Narkun to wszyscy Szczeciniaki?
 
bardziej chodziło mi o podkreślenie znajomości tematu przez Janusza. Zdanie "ktoś z nich jest z Poznania" trzeba było wziąć w cudzysłów
 
270 zł na trybunę z której nawet Kasta będzie mały :-D to chyba przesada.

Ta hala jest bardzo mała. Co prawda byłem tam dobre kilka lat temu ale nie sądzę, aby z któregokolwiek miejsca widoczność była słaba.
 
Back
Top