Kiepska sprzedaż biletów na KSW 30

Nie no śmieje się :-D ale cena biletu za trybunę i tak jest za duża jak dla mnie chyba że widoczność z niej jest zajebista
 
M.O. miał racj- UFC w Polsce = koniec KSW. Muszą ratować się galami poza granicami, gdzie "gwiazdy" organizacji (federacji KSW) jeszcze się nie przejadły (czyt. nie spowodowały niestrawności).
 
tak, koniec KSW, masz pojęcie gościu o czym piszesz :lol: z tego co widzę to sprzedaż tragiczna nie jest, ale szału nie ma. Myślę że głównie chodzi o ceny biletów, które są przesadzone, a także brak najbardziej rozpoznawalnej trójki. Chociaż i tak, na koniec, Arena będzie pełna.
 
Last edited:
Hala_Arena_wewn%C4%85trz.jpg


Tak patrzę na ceny biletów i co raz bardziej jestem zainteresowany tymi za 150 złotych. Otóż jest to stosunkowo mniejsza kwota od tych, które wykładałem przy okazji moich wcześniejszych wizyt na KSW, ale intrygują mnie dlatego, że jak patrzę na zdjęcie trybun tej biednej poznańskiej hali, to są one tak niskie, że nie widzę za dużej różnicy w widoczności z miejsc za 270 złotych i tych za wspomniane 150 zł. @Arlovski albo ktoś inny z Pyrlandii, orientujecie się jak tam w środku to wszystko wygląda?
Zastanawiam się kurcze, czy by nie zrobić takiego fast tripa i pojechać na galę w ten sam dzień i wrócić Polskim Busem o 2 w nocy po.
 
@Solaris
Weź pod uwagę, że pierwszy rząd jest równo albo prawie równo z płytą więc widocznośc będzie hujowa. Biorąc pod uwagę miejsca na płycie, podest klatki, jej wysokść to proponowałbym conajmniej 8 rząd na trybunach jak nie wyżej. A info od osoby która była na hali że z każdego miejsca widoczność jest ok a nawet bardzo dobra
 
@Krzysztof , no właśnie o to mi chodzi i jestem lekko zdziwiony, że z miejsc za 150 ,- będzie prawdopodobnie lepszy widok na klatkę niż z tych niższych za 270. Dzięki za info!
 
pewnie i tak będzie full, ale znak jakiś dla KSW
oglądalność też będzie słaba, nie ma co się oszukiwać KSW się już przejadło januszowi

No, pomijając ostatnią galę na której pobili dotychczasowe rekordy z bramki i ppv, to może masz racje #sarkazm :)
 
@Solaris Ja zawsze biorę te rzędy wyżej i jestm zadowolony, bo nieraz widziałem jak Ci z pierwszych wstają bo nic nie widzą gdyż są równo z płytą.
W Krakowie sektor A miał jakies 15 rzędoó i był w jednej cenie, tak samo w Sopocie Sektory te na płycie A po jakieś 15 rzędów w jednej cenie a tu 14-15 rzędów na jednej trybunie i 3 warianty cenowe
 
Jejku !!! Popatrz na wielkośc hali. Chyba że wiesz że byli na jakiejś większej w Polsce. Poza tym sam kawul mówił że pobili rekord PPV o jakieś 20-30 %
 
Trener K. wykopie jeden słoik z ogrodu i kupi resztę biletów żeby nie było wstydu ....
 
To były ostatnie podrygi... teraz tylko patrzeć jak wrócą do Championsa i Polsatu sport.
 
Kurna ,jak bilety na ufc,to mogą zejść szybko 26(czwartek) przed szkołą nie ogarnę.Juras w fight raporcie mówił ,że mogą szybko zejść. Jak życiowa szansa przepadnie to w łeb sobie strzelę
 
Krzychu 20-30% to chyba sam wymyśliłeś bo nigdy Kawul nic takiego nie gadał. Były rekordowe ale równie dobrze mogło to być o 1 wykupienie PPV więcej od ich najlepszego wcześniejszego wyniku i faktycznie mogą mówić że było rekordowe. A ile to się nie dowiemy tak więc nie pisz tutaj farmazonów...
 

Nie mam powodów aby twierdzić, że udzielający wywiadu kłamie, ba jeśli to faktycznie było rekordowe PPV to tylko mnie cieszy. Nie sądzę jednak by w sytuacji odwrotnej, słaba sprzedaż, pogarszające się wyniki oglądalności, usłyszelibyśmy taką informację. Choć coś mi się przebija z tyłu głowy, że chyba o sprzedaży biletów na którąś z gal w Łodzi szczerze narzekali, że bilety sprzedają się nie tak dobrze jak zakładali - wtedy chyba też dorzucili jakieś extra zestawienie do karty walk ?
 
No to ciekawe. Ostatnie trzy gale na jakich walczył Borys były w systemie PPV. Widać teraz jaki ma to druzgocący wpływ na popularność zawodników kiedy zamiast 2-3 mln ogląda cię 100-200 tysięcy
100-200 tysięcy to możliwa sprzedaż ppv a nie oglądalność,
 
Nie, nic nie ujawniłem. Po prostu nie zakładam że każda zakupiona transmisja równa się x 3 osoby oglądające galę. Nawet jeśli to i tak jest to dużo mniej niż na otwartym Polsacie.
 
Znam trochę historię Poznania. Uważaj z kim tańczysz. ;-)
Nic złego nie piszę Lemmy bogactwo jest teraz na swiecie cnotą #1 Bogatego nikt nie pyta skąd ma.... biednego pytają za co sobie kupił nowy telewizor jak jest biedny
 
Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości czy z ostatnich rzędów w Arenie dobrze widać to może być spokojny, nie ma wielkiej różnicy od niższych rzędów. Brać najtańsze.
 
Back
Top