Kickboxing / Muay Thai

Dla tych co nie widzieli:


http://gfycat.com/CrispCooperativeAustraliancurlew


Chyba jednak to kolano było decydujące. A nie uderzenie głową o ring.
 
http://kickboxing24.pl/aktualnosci/muay-thai/2480/marcin-parcheta-awansowal-do-kolejnego-etapu-topking-world-series


W środku także wideo z walki. Co do nokautu, to Marcin go znokautował w locie ^^
 
Parcheta vs Buakaw! 20 grudnia! JARAM SIĘ!

News powinien polecić na główną rocksów przy współpracy z Kickboxing24 ;D
 
A kto to GSP? :D
A tak serio to ciekawe jak Prcheta sobie poradzi czyli w jakim stylu przegra. Na prawde mu kibicuje ale sorki - przy ostatniej walce Buakawa to sobie pomyślałem że lepiej było by wyjść na autostradę i kopac się z samochodami, przynajmniej mniej by bolało. Dobra walka będzie.
 
Jak ten Bukaew jest jak Pudzianowski to Marcin powinien to ogranąć ( bez obrazy dla Maria ) . Jeśli jest jak GSP to gorzej. Faktycznie rekord ma dobry. Jak to z kicka tylko LHW i HW trochę ogarniam.

Troche style jak Rory. Po naziwsku myślałem że to rusek

924341_723083484411091_172706873_a.jpg
 
Last edited:
Jak ten Bukaew jest jak Pudzianowski to Marcin powinien to ogranąć ( bez obrazy dla Maria ) . Jeśli jest jak GSP to gorzej. Faktycznie rekord ma dobry. Jak to z kicka tylko LHW i HW trochę ogarniam.
sluchaj ten Buakaw to zywa legenda tego sportu,mimo,ze nie jest stary. To taki Michael Jordan MuayThai a wczesniej sobie z Ciebie jaja robili z tym Pudzianem ;) to najlepszy zawodnik ever IMO kwintesencja tego sportu
 
Jak co życzę Parchecie powodzenia.

Jak to jest w kicku z organizacjami ? Myślałem że GLORY to trochę coś takiego jak UFC ale widzę że ten Bukaw wogóle tam nie walczy. Czy w Glory po prostu są tylko te cięższe wagi ?
 
Jaram się jak Rzym za Nerona!!
Jeśli jakaś walka Szpilka-Adamek była określana walką stulecia albo walka Pudzian-Nastula czy Khalidov-Drwal najbardziej oczekiwaną walką polskiego mma to nie wiem jak określić to zestawienie! Dla mnie to jest zestawienie tysiąclecia sportów uderzanych :D
Piękny prezent od Mikołaja
 
@Scurvol

Obejrzałem ten HL od ciebie . Gość niesamowicie kopie:eek: . Aż nogi bolą jak się na to patrzy. Lepiej jak Barboza chyba.
 
to najlepszy zawodnik ever

nie przesadzałbym ale Buakaw to na pewno ścisła czołówka światowa.

Bardzo trudne wyzwanie dla Parchety ale liczę, że pokaże się z jak najlepszej strony i da dobrą walkę, w końcu to wielka szansa na zapisanie się w historii.

co do organizacji w kickboxingu to trochę inaczej to wygląda niż w mma, nie ma tutaj tak wiele dużych organizacji, jest spora liczba mniejszych które często organizują pojedyncze turnieje lub gale. GLORY to obecnie największa organizacja ale działa ona głównie w USA/Europie. Kategorie wagowe są od piórkowej do ciężkiej. Walki odbywają sie tam na zasadach K-1, z tego co wiem to po upadku K-1 Buakaw walczył głównie w formule Muay Thai. Aczkolwiej teraz K-1 zostało przejęte przez K-1 global i organizowali gale w Tajlandii, również z udziałem Buakawa ale po ostatnim finale raczej już tam nie powalczy.
 
Rozmawiałem dziś z Marcinem i mówił, że to złe zestawienie dla Buakawa bo będzie musiał go szybciej odprawić ;)
Generalnie jeśli chodzi o kicka (w MT jest trochę łatwiej, można kierować się mistrzami Lumpinee czy Raja) to bardzo ciężko stwierdzić kto jest najlepszy, ale Buakaw to czołówka lekkiej.
 


Transmisja z finałów mistrzostw Polski na zasadach "oriental rules". Dwie osoby z klubu w którym trenuję tam walczą, także na pewno będę miał otwartą tą kartę przynajmniej w tle ;)
 
Buakaw walczył w innej parze ćwierćfinałowej. Pokonał przez decyzję Ukraińca Dmytro Konstantynova
 
Może ktoś polecić jakiś dobry serwis np po angielsku/rusku/hiszpańsku o kickboxingu k1 muay thai. Taki odpowiednik kickboxing24 tylko bardziej rozbudowany z eventami rankingami itp... Istnieje coś takiego w ogóle? Nie chodzi mi o stronę Glory czy jakiegoś tam WAKO tylko tak ogólnie. A może istnieje jakiś odpowiednik sherdoga lub coś bo ciekawy jestem rankingów światowego kicka czy MT. Pliss o cokolwiek ;)
 
ok dzięki przejrzę. Wiesz wystarczyło by więcej materiałów u was plus te rankingi i bym nie musiał szukać po świecie ;)
 
My podjęliśmy się próby prowadzenia polskiego rankingu, generalnie sprawa rankingów jest skomplikowana w związku z różnymi formułami kicka. Do tego dochodzi problemem punktowania gal amatorskich i zawodowych (te pierwsze często bywają lepiej obsadzone niż lokalne imprezy zawodowe o pas wójta). Glory wpompowało ogromnie pieniądze w sport i ich rankingi stają się coraz bardziej wiarygodne dla całego sportu, a MT to już zupełnie inna bajka, tutaj pewnie najbardziej liczą się stadionowi mistrzowie np. Lumpinee czy Rajadamnern.

Mieliśmy ostatnio mały spadek motywacji, ale od lutego ruszyliśmy pełną parą ;)
 
Back
Top