Kickboxing / Muay Thai

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Jako, że dużo się dzieje (a nie znalazłem podobnego tematu), zakładam nowy temat dedykowany K1/Muay Thai :) Jeśli jest takowy to proszę zamknąc i podpiąć jako post.
Na początek tematu kilka newsów:

Yokkao Extreme 2013
26.01.2013
Yokkao_Extreme_2013_Poster-700.jpg

mały preview

Muay Thai The Gathering
09.03.2012 Cork City, Irlandia
TheGathering3.jpg

HL Saenchai

Glory 5 London
408583_405755626172477_393785776_n.jpg

23 marca 2012
5 top walk

Heavyweight
Tyrone Spong (Suriname) vs. Remy Bonjasky (Netherlands)
Lightweight(70kg)
Andy Ristie (Suriname) vs. Albert Kraus (Netherlands)
Light-Heavyweight (95kg)
Stephane Susperregui (France) vs. Danyo Ilunga (Congo)
Featherweight (65kg)
Liam Harrison (UK) vs. Mosab Armani (Morocco)
Lightweight (70kg)
Jordan Watson (UK) vs. Steve Moxon (Australia)

I świeży news dla fanów
184301846-M.jpg

John Wayne Parr, australijska legenda K1/Muay Thai, po wygranej w zeszłym roku z Jordanem Taiem zdecydował się przejść na emeryturę. Jednak niedawno jego menadżer poinformował media, że Parr podpisał kontrakt na 3 walki i pierwsza z nich odbędzie się 19 kwietnia 2013 roku na gali Powerplay Promotions.

Mondeus

Oplot Challenge
Middleweight
Faktycznie, brakowalo tematu o K-1 bo czesto gdzies w innych tematach sie ten watek przewijal.

Ja osoboście z niecierpliwością czekam na pojedynek Sponga z Bonjaskim. Licze ze "King of the ring" wygra bo uwazam ze gosc jest bardzo utalentowany co udowodnil toczac swietny pojedynek z Alim. Po tym pojedynku chyba nawet zaczeli razem trenowac a ludzie od Aliego zajeli sie jego promocja. Licze tez na to ze zawita na dobre w MMA i troche namiesza w ciezkiej.

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Założyłem też między innymi dlatego, że w rodzimym K1/MT mamy bardzo dużo sukcesów. Są one często pomijane, a o wielu zawodnikach warto wspomnieć, niektórzy patrzą w przyszlość i widzą się jako zawodnicy MMA.
@lugasek :-)

edit. Jak ktoś ma uprawnienia to może zmienić temat na K-1 / Muay Thai

kickboxing

Brutaal
Light Heavyweight
edit. Jak ktoś ma uprawnienia to może zmienić temat na K-1 / Muay Thai

To już lepiej zmienić na kickboxing / muay thai

K1 to organizacja, teraz panuje Glory. Więc lepiej kickboxing / muay thai żeby nie raziło w oczy osoby zorientowane.

kickboxing

Brutaal
Light Heavyweight
K-1 to również jedna z formuł, kickboxingu.

To dlaczego nie nazywa się temat low kick albo light contact, przecież to też jedne z formuł.

Mnie to razi bardzo i każdego kto ma pojęcie również.

Jeżeli temat ma na stałe wpisać się w cohones to niech ma poprawną nazwę.

Mondeus

Oplot Challenge
Middleweight
Nie zwrocilem wczesniej na to uwagi ale fakt poprawnie to nazwa tematu powinna brzmieć kickboxing

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Fakt K-1 to organizacja, ale z niej wykształciły się K-1 rules. Założyłem K-1 / MT bo jednak większośc popularnych gal bazuje na tych systemach. W sumie z tematu może wynikać, że chodzi o organizację.
Ale jasne miał to być temat zbiorowy więc jak ktoś może to proszę zmienić temat na Kickboxing / Muay thai :)

A przy okazji kolejny News
28 lutego na Arnold Sports Festival odbędzie się gala K-1
ArnoldSports • @ArnoldSports @K1GlobalTV is coming to the 2013 Arnold Sports Festival. Going to be a weekend highlight. http://ow.ly/gQwhw #ASF2013

Karas

BAMMA
Flyweight
Brakowało tego tematu bardzo !

Glory 6 odbędzie się w Stambule, w walce wieczoru Ghita - Saki !!

Czarny

Jungle Fight
Welterweight
świtało mi założenie takiego tematu, ale miałem obawy, że zostanę zjedzony,a tymczasem taka super reakcja;D Cieszę się bardzo, na mauy thai się wychowałem. Bonjasky - Spong- mega hit na wiosnę. Liczę na Remy-ego!

kickboxing

Brutaal
Light Heavyweight
Remy po tym co pokazał na turnieju Glory nie ma sznas ze Spongiem.

Mam nadzieję że Remy będzie faworytem u buków to sobie trochę wygram.

RenatoLaranja

Moderator
Cohones
Polecam wszystkim obejżeć! Nie wiem tylko czy to ma być seria dokumentów, ale wydaje mi się, że tak. Super produkcja w każdym razie.

Kevin Ross będzie walczył 25 stycznia na gali Lion Fight 8 w Las Vegas z Chrisem Kwiatkowskim. Obaj zawodnicy wchodzą do ringu po ostatnio przegranych walkach (w tym przegrana Rossa z Saenchaiem). Ross między innymi przygotowywał ostatnio do walki braci Diazów.
A co do samej gali
lionfight8.jpg

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Szkoda ze nie ma redaktora odpowiedzialnego za sporty uderzane.

Odpowiedzialnego nie ma, co nie znaczy, że nie ma wśród redakcji osób znających się na walce pełno kontaktowej w stójce. Na początku istnienia portalu MMA Rocks pojawiały się na nim również i newsy z dziedziny Kicka (kilkukrotnie też boksu). Kwestia taka, że jesteśmy dziś sprofilowani w 100 % na MMA. Jak mawiała Dosia...

PS. Wyedytowałem temat na Kickboxing.

Yodekka

Oplot Challenge
Welterweight
Swietny temat, tego brakowalo. Mam nadzieje ze zalozyciel tematu bedzie ja na biezaco prowadzil:)
A tak wlasciwie to redakcja mmarocks nie myslala zeby wypuscic strony zadedykowanej sportom uderzanym? Tak jak to robia niektore serwisy zagraniczne ze jest kilka serwisow w jednym pakiecie

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
A tak wlasciwie to redakcja mmarocks nie myslala zeby wypuscic strony zadedykowanej sportom uderzanym? Tak jak to robia niektore serwisy zagraniczne ze jest kilka serwisow w jednym pakiecie

Z tego co wiem, wolimy skupić się w całości na MMA oddając tej dyscyplinie resztkę czasu wolnego, którego mamy.

Yodekka

Oplot Challenge
Welterweight
Zawsze mozecie ogarnac nowych redaktorow ktory swoj czas na to poswieca. Robicie dobra robote bardzo z mma a wydaje mi sie ze jest zapotrzebowabie na taka strone szczegolnie w naszym kraju. Sprawa do przemysleniabi absolutnie wasza decyzja, taka luzna sugestia z mojej strony

kickboxing

Brutaal
Light Heavyweight
Na początku istnienia portalu MMA Rocks pojawiały się na nim również i newsy z dziedziny Kicka

Kiedyś nawet w tytule chyba było newsy ze świata mma, k-1.

Nawet jeżeli nie ma redaktorów odpowiedzialnuch za k-1, to gdyby pojawił się taki który choć doda wyniki, zapowiedzi większych gal to będzie fajnie. Nie mówie o żadnych wywiadach czy artykułach.

Strona nie nazywa się kickboxingrocks, ale nie zaszkodziłoby, a chętny pewnie się znajdzie.

Yodekka

Oplot Challenge
Welterweight
A ja wlasnie sadze ze strona z wywiadami i relacjami by sie przydala. Mamy na prawde mocna scene stojka tyle ze ci ludzie sa pomijani poza lokalnymi mediami. Ja sam wywodze sie z mt i jak jeszcze walczylem to media wogole nie interesowaly sie tymi zawodami a jak nie ma rozglosu to nie ma sponsorow. Na prawde uwazam ze uderzany portal z ladna szata graficzna i waszym doswiadczeniem bylby czyms swietnym. Patrzac bo zalozycielu tematu to jesli chce mu sie wrzucac newsy na forum to pewnie moglby to robic w roli redaktora. Juz nie spamuje pozdrawiam

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Jest chyba z dwa lub nawet trzy portale o MMA, które dodatkowo wrzucają wiadomości o KB i MT. Co prawda mają zero komentarzy, ale mimo wszystko istnieje alternatywa.

Maciej Szumowski

Bellator
Lightweight
No to chłopaki załóżcie swoją stronę, a później zawsze możecie spróbować nawiązać jakąś współpracę z Rocksami. :)

kickboxing

Brutaal
Light Heavyweight
Widzę ten temat bez bezsensownych postów które nic nie wnoszą jak maliny czy keesdablju też się nie obejdzie.

Wiadomo w każdym temacie trzeba pospamować, przecież licznik leci.