Kickboxing / Muay Thai

Czy istnieje jakiś ranking polskich zawodników K-1? Szukam już od dłuższego czasu i nie mogę nic znaleźć ogólnie strasznie słabo dostępne są informacje na temat kickboxingu w Polsce. Jeśli nie istnieje taki ranking to czy ktoś zorientowany w temacie mógłby jakoś umiejscowić zawodników FEN-u w takim rankingu czy to jest czołówka polskiego K-1 czy raczej zwykli średniacy, a także umiejscowić w rankingu takich zawodników jak Radek Paczuski i Rafał Dudek. I mniej więcej powiedzieć jak się prezentują Polscy zawodnicy na tle światowej czołówki czy jest przepaść czy byli by wstanie nawiązać walkę chociaż z w miarę solidnymi europejskimi nazwiskami? Także chciałbym się dowiedzieć na jakie organizacje na świecie warto zwrócić uwagę oprócz Glory. Jeśli są jakieś dobre i aktualne strony o kickboxingu to prosiłbym o ich podanie.
 
Odświeżam nieco temat. Dziś jest 16 rocznica śmierci mojego ulubionego kickboxera, choć dowiedziałem się o nim dopiero ze dwa lata temu. Szkoda, że jak on wygrywał GP w K1 to srałem w pieluchy. 7 września 1964 - 24 sierpnia 2000

 
Back
Top