Kickboxing / Muay Thai

GLORY 19 Official result: Rico Verhoeven def. Errol Zimmerman TKO (Medical Stoppage: Knee Injury) 2:17 R2
Nieky Holzken def. Raymond Daniels TKO (Four Knockdowns) 1:25 R3
Joe Shilling def. Robert Thomas -- Decision (Unanimous) [30-26, 30-26, 30-26]
 
9413a7218755f209f70fe18fda8ceddf.jpg

Pełne wyniki + ujęcia z walk
http://kickboxing24.pl/wyniki/2665/nieky-holzken-zwycieza-w-turnieju-rico-verhoeven-broni-pasa
 
Swoje czasu byłem jednym z ultra fanów K-1, Holenderskiego stylu walki i tak też byłem uczony, Mój dawny kolega sporo czasu spędził w Holandii trenując tam i walcząc, zawsze słuchałem jego opowieści z zapartym tchem o galach o sposobie trenowania i podejściu do ludzi trenujących sport w tym kraju. Kiedyś w NL było pełno gal nawet takich małych porównywalnych do naszych amatorskich gal , myślę ze brakuje u nas tych lig i podziału na Klas ABC i N. Mało kto wie że Alsiter Overem walczył w A klasie w Hollandi i często tam gościł na tych małych galach. Szkoda ze walki miedzy gangami tak zniszczyły podejście do promowania gal w tym kraju.
 
News ciekawy, na pewno jest to duży ukłon w stronę zawodników, no i michał się załapał mam nadzieję, że podszlifuje swoje umiejętności bo szansa nie wątpliwie jest ogromna
 
Streama szukajcie sami lub wejdźcie na chat mmarocks przed galą. Glory rozpoczyna się o 16 naszego czasu.
 
Praca mnie jak zwykle zatrzymaął i nie widziałem gali jest możliwość żeby gdzieś pobrać na necie szukałem na torenttach a le nic nie ma, jakby ktśo miał link do pobrał dajcie znać .
 
Pierwsza porażka Buakawa na zasadach MT od 12 lat ,cenny "skalp" wpada w ręce małolata (21 lat) z Rosji Khayala Dzhanieva. Zwycięzcą całego turnieju Top King zostaje Reece Mcallister który po drodze do finału odprawia Marcina Parchetę.
 
Jutro kolejny ThaiFight z udziałem czołówki: Saenchai, Saiyok, Sudsakorn (na zasadach boran), bracia Pinto...
dadada.jpg
 
Back
Top