Kickboxing / Muay Thai

Beda linki do streamow na cohones (glory 5 oczywiscie) ?Szczerze mowiac licze na was bo ja pojecia nie mam gdzie tego szukac
 
Fotka dnia Muay Thai na dzisiaj....
903832_556879521012826_1229914413_o.jpg
 
Ciekawe czy chlopaki mieli okazje potrenowac z Buakawem. Oczywiscie wielkie gratulacje dla Marcina Parchety za KOLEJNY tytul mistrza swiata, przykre, ze w wiadomosciach mowi sie glownie o "wyczynach" naszych panienek probujacych grac w pilke nozna.
 
O ktorej mozna sie spodziewac walki sponga z remi ? Nie dam rady obejrzec calosci bo juz mi sie oczy kleja. Musze isc w kimono zeby na walke wieczoru sie wygramolic z loza.



I druga sprawa nie wiem czy to ze zmeczenia wynika ze znalezc nie moge czatu czy naprawde go nie ma. Ostatnio gdy z niego korzystalem podczas UFC 156 znalazlem szybko a teraz wydaje mi sie ze przejrzalem cale menu cohones i mmarocks i nie widze sladu po czacie. Jak by ktos rzucil bezposredniego linka albo powiedzial jak znalezc owy odsylacz bede wdzięczny.



Dzieki za wczesniejsze odpowidzi i z gory dziekuje za te :)
 
nie chce mi się wchodzić na chat, jest jakiś lepszy stream tego glory ? moje oczy mi mówią, że trochę gnój jakościowo : )
 
http://www.kickboxing24.pl/wywiady/75/wywiad-z-marcinem-parcheta-po-mistrzostwach-swiata-muay-thai-2013-w-bangkoku
Wywiad z Marcinem
 
Zajebisty wywiad, mam nadzieje, ze w koncu dyscyplina zyska na popularnosci, bo nie mozna odmowic Marcinowi racji- sport jest widowiskowy, a zawodnicy prezentuja lepszy poziom techniczny jezeli chodzi o uderzenia i kopniecia.
 
Ej kierwa, dziś jest K-1 z udziałem naszego. Wiadomo coś o jakiejś transmisji?







Tylko zamaist Paczuskiego walczy Stanislaw Zaniewski
 
Kickboxing masz jakieś źródło, że dzisiaj Stasiu walczy zamiast Paczuskiego, bo sory ale tobie nie wierzee :)
 
Nie nie to był żart nie bierz tego do siebie :) ... pierwszy post od ciebie, który spowodował uśmiech na mojej twarzy, Stasiu uczestniczył w projekcie Szkoła Walki Drwala i nie wiem, dlaczego nie dostał szansy walki na gali finałowej orientuje się ktoś ??
 
Back
Top