Kary finansowe za zamulanie

Panowie spamowanie i trollowanie na cohones to problem dość powszechny.
Przykładowo siedzi taki stypicks na forum i w kazdym temacie spamuje takimi samymi tekstami.
Coś takiego zdecydowanie nie jest atrakcyjne dla forumowiczów.
Niektórzy userzy z kolei latają po tematach pisząc o Szonie i Conorze Jak Sugar_Camp

Ja uważam ze w 2022 właściciele cohones powinni zacząć wprowadzać kary dla takich userów ponieważ jest to działanie na szkodę całego Mmarocks

Gdybym był właścicielem MmaRocks to bym wprowadził tak zwana kare trollisty czyli za takie pierdolenie wyłapywałby oklep.

co myślicie ?

zapraszam do dyskusji.
 
To trzeba się zdecydować - celem MMA jest efektowna czy efektywna walka? Po co zawodnik ma walczyć agresywnie, jeśli może przez to przegrać? To byłoby kierowanie MMA w stronę cyrku - liczy się widowisko. Ale to byłaby już inna dyscyplina. Ja lubię MMA właśnie dlatego, że stawia na efektywność. A efektowność czasami wychodzi przy okazji, a czasami nie.
Jeżeli chce dobrze zarabiać to powinien walczyć w taki sposób żeby ludzie chcieli oglądać jego walki :)
Wiadomo ze ciężko by każda walka wyglądała jak pierwsza minuta z walki Diego vs Guida ale zawsze może być coś pomiędzy.
 
Nie powinno być kar finansowych za zamulanie. Ale za to powinny być kary finansowe za lizanie tyłka administracji, płakanie im pod profilem, bo dostało się bana za wkurwianie kolegów z forum i zakładanie głupich tematów.

Mam nadzieję, że pomogłem i pozdrawiam cieplutko. :hi:
 
Ile ten chwast będzie jeszcze smiecił i spamował zanim go wyrwiecie? @Cloud
No tak, gdyby założył go ktos inny to by była normalna dyskusja o poważnym problemie w mma ale ze to ja założyłem to odrazu temat to spam i trolling xD
 
@Sugar_CHAMP

Zauważyłem że masz dobry potencjał ziomek.

Będę się tobie przyglądał.

Czuję ten vibe luzu u Ciebie. Takich ludzi tu szukam.


Chce stworzyć taki team luzaczy.

Myślałeś może kiedyś aby zahaczyć o Ełk ?
Sugar to elegancka mordeczka
:beer:


A Ty Zelaznanerka co sądzisz o karach dla zamulaczy w klatce ?
 
@Sugar_CHAMP

Zauważyłem że masz dobry potencjał ziomek.

Będę się tobie przyglądał.

Czuję ten vibe luzu u Ciebie. Takich ludzi tu szukam.


Chce stworzyć taki team luzaczy.

Myślałeś może kiedyś aby zahaczyć o Ełk ?
Wiem wszystko co się dzieje we frikach tylko się nie wypowiadam bo po prostu nie chce mi się
Oglądam każdą galę frikową i prawie każdą konferencje
A luz to moje drugie imię :lol:
A co do tych bezdomnych z Ełku to raczej nie będę tego śledził bo nie czuję pociągu do tego projektu
 
@99picks

Dlatego uciekłem od boksu hehe.

Kary za zamulanie w MMA ? Czyli w 90 procentach łysy musiałby wywalić zapasiorów z UFC heh. Na moje nic tym się nie da zrobić.
 
@99picks

Dlatego uciekłem od boksu hehe.

Kary za zamulanie w MMA ? Czyli w 90 procentach łysy musiałby wywalić zapasiorów z UFC heh. Na moje nic tym się nie da zrobić.
Da się, da się tylko zawodnicy musza odczuć konsekwencje swojego nudnego stylu walki.
 
Nie każdy z zawodowców walczy widowisko. Wpływa na to wiele rzeczy i nic z tym nie idzie zrobić. Jeśli chcemy oglądać walki widowiskowe i bez kalkulacji to znajdziemy takie cuda we freakach.
 
Nie każdy z zawodowców walczy widowisko. Wpływa na to wiele rzeczy i nic z tym nie idzie zrobić. Jeśli chcemy oglądać walki widowiskowe i bez kalkulacji to znajdziemy takie cuda we freakach.
Tu masz racje, dlatego lubię walki freakowe bo jest mniej kalkulacji.
Tyburski powiedział wczoraj fajne słowa na konferencji, we freakmma on ma wyjebane na swój rekord bo to się nigdzie nie liczy a najważniejsze to by zrobić show.
 
Tu masz racje, dlatego lubię walki freakowe bo jest mniej kalkulacji.
Tyburski powiedział wczoraj fajne słowa na konferencji, we freakmma on ma wyjebane na swój rekord bo to się nigdzie nie liczy a najważniejsze to by zrobić show.

Tyburski ma dwie walki na koncie. Łatwo mówić, że się ma na coś wyjebane, skoro MMA to nie jest główny (albo jedyny) sposób na życie.
 
Zmiana reguł wymuszająca dążenie do zakończeń przed czasem zamiast kar.
 
Tyburski ma dwie walki na koncie. Łatwo mówić, że się ma na coś wyjebane, skoro MMA to nie jest główny (albo jedyny) sposób na życie.
Zle to zrozumiałeś, jemu chodziło wyłącznie o rekord we freakach ktory tak naprawdę się nie liczy.
Tam najważniejsze jest show także jak ktoś je będzie dostarczał to będzie dostawał dobrze płatne walki nawet po przegranych.
 
Po prostu bym takich zawodników jak Arab co siedzą na konferencjach i gadają o treningach oraz na walkach leżą albo się wyczuwają zwalniał i zatrudniał zadymiarzy
 
Po prostu bym takich zawodników jak Arab co siedzą na konferencjach i gadają o treningach oraz na walkach leżą albo się wyczuwają zwalniał i zatrudniał zadymiarzy
To tez jest dobry pomysł żeby rozwiązywać z takim zawodnikiem umówe.
UFC w sumie z niektórymi tak robi ze nie przedłużają kontraktu.
Przykladowo wyjebali Omari Ahmedowa po 2 porażkach(nie z rzędu, między przegranymi była wygrana)
A wyjebali go bo jego walki nie były najciekawsze.
Dań Hardy ile miał przegranych w rekordzie i go dalej trzymali bo dawal całkiem ciekawe pojedynki.
 
Ostatnie walki to same nudne decyzje, druga sprawa ze poza oktagonem tez nie robi dymów na konferencjach itp.
Dymów sobie poszukaj na Fame, gdzie ułomy skaczą sobie do gardeł w wyreżyserowanym "show" a za kulisami stykają się końcówkami i śmieją z głąbów takich jak Ty którzy w to wierza. A jeśli w te dymy nie wierzysz a dalej Cię kręcą to pogrązasz się jeszcze bardziej. O ile Sugar CHAMP'a jestem w stanie znieść tak kiedy słucham Twoich wysrywów uważam że zasługujesz na dożywotni ban wszędzie :)
 
Dymów sobie poszukaj na Fame, gdzie ułomy skaczą sobie do gardeł w wyreżyserowanym "show" a za kulisami stykają się końcówkami i śmieją z głąbów takich jak Ty którzy w to wierza. A jeśli w te dymy nie wierzysz a dalej Cię kręcą to pogrązasz się jeszcze bardziej. O ile Sugar CHAMP'a jestem w stanie znieść tak kiedy słucham Twoich wysrywów uważam że zasługujesz na dożywotni ban wszędzie :)
Nie wszystko jest wyreżyserowane bo są tez prawdziwe konflikty.
Ile oglądałeś gal fame mma?
 
A ten dalej swoje
Pokazałeś dwa wywiady, jednego z najlepszych strongmanów świata, faceta inteligentnego i mega sympatycznego nazwałeś stypiarzem.
A dzban, prymityw, kryminalista i zwykły łeb Ci imponuje
Pruje się jak stare gacie, nadzgany mefedronem a jedyne słowo jakie zna to "kurwa",
Nie no klasa facet, a konferencja tak samo, ubrani w graniaki przy eleganckim stole a wyrażają się gorzej niż trzoda chlewna, można przeklnac czasem ale ci troglodyci powinni chodzić na smyczy w kagancu, a konferencje mieć w oborze. Ale Tobie to imponuje widocznie się z tym utozsamiasz, jesteś takim samym petem jak oni.
To mój ostatni post do Ciebie, więc nie prowokuj już, umyj ładnie zabki, załóż pizamke i poproś mamę o kakałko.
Nie dam Ci już pożywienia więc pytania zadawaj kolegom.
No chyba że ich nie masz ;)
:*
 
Back
Top