Kary finansowe za zamulanie

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
Panowie zamulanie zawodników w klatce to problem dość powszechny.
Przykładowo bije sie taki arab na fame i leży na rywalu przez 3 rundy.
Coś takiego zdecydowanie nie jest atrakcyjne dla widza.
Niektórzy zawodnicy z kolei latają przez 3 rundy po klatce punktując rywala jak taki Stypenboy.

Ja uważam ze w 2022 właściciele różnych federacji powinni zacząć wprowadzać kary finansowe dla takich zawodników ponieważ jest to działanie na szkodę danej organizacji:

Gdybym był właścicielem federacji to bym wprowadził tak zwana kare szachisty czyli za takie zamulanie zawodnik traciłby 40%wyplaty.

co myślicie ?

zapraszam do dyskusji.
 
Nie ma czegos takiego jak zamulanie... Grappling, zapasy to tak samo sztuki walki, a to ze sa mniej widowiskowe to chyba normalne, nie kazdemu beda sie podobac.
Gane czy Robercika nazywasz od stypiarzy (jednych z najbardziej technicznych zawodnikow w stojce)- pokazesz mi walke gdzie przelezeli przeciwnikow?

Zejdz na ziemie... Zamykam.
 
Nie ma czegos takiego jak zamulanie... Grappling, zapasy to tak samo sztuki walki, a to ze sa mniej widowiskowe to chyba normalne, nie kazdemu beda sie podobac.
Gane czy Robercika nazywasz od stypiarzy (jednych z najbardziej technicznych zawodnikow w stojce)- pokazesz mi walke gdzie przelezeli przeciwnikow?

Zejdz na ziemie... Zamykam.
Ostatnie walki to same nudne decyzje, druga sprawa ze poza oktagonem tez nie robi dymów na konferencjach itp
88140A68-2357-4005-9496-39D54F4CF771.jpeg
 
Ostatnie walki to same nudne decyzje, druga sprawa ze poza oktagonem tez nie robi dymów na konferencjach itp
View attachment 30853
Oklepal ich do jednej bramki... :matt: A co maja te twoje dymy do tego? Ja tam cenie sobie bardziej zawodnikow ktorzy z szacunkiem podchodza do przeciwnikow, bo wiedza ile pracy ich to kosztuje (zobacz sobie np. wypowiedz Glovera po UFC 267 - najlepiej obejrzyj kilka razy), niz aktorstwo pokroju Konura gdzie raz jest potulnym gosciem a po wpierdolu nagle narracja mu sie zmienia bez powodu :juanlaugh:
 
Oklepal ich do jednej bramki... :matt: A co maja te twoje dymy do tego? Ja tam cenie sobie bardziej zawodnikow ktorzy z szacunkiem podchodza do przeciwnikow, bo wiedza ile pracy ich to kosztuje (zobacz sobie np. wypowiedz Glovera po UFC 267 - najlepiej obejrzyj kilka razy), niz aktorstwo pokroju Konura gdzie raz jest potulnym gosciem a po wpierdolu nagle narracja mu sie zmienia bez powodu :juanlaugh:
To ze Stypotaker nie zapewnia żadnych emocji, jest poprostu strasznie nudny.
Ostatnia fajna walka jaka dał to była ta z Adesanya bo był dwa razy nokautowany w trakcie jednej walki xD
No i ja mam wyjebane w takich stypiarzy, aczkolwiek są wyjątki od reguły.
Jeżeli ktoś jest stypiarzem ale kończy rywali to ,,ok”
Taki Prochazka przykladowo.
Ale jak trafia się zawodnik co leży na kimś 3 rundy lub punktuje w stójce a na konferencjach zamula to odrazu trafia na czarna listę.
 
Fejk mma lepsze.Ich mistrz 77kg nie miał ostatnio tlenu już po dwóch minutach.A co do kar to Ty powinieneś płacić Cohones za wkurwianie i niski poziom merytoryki.
Wiewior robi taka presję ze dużo zawodowców by ciężko oddychało, to taki freakowy Tony Ferguson.
No widzisz, niby wkurwiam ale czytasz dalej moje posty.
Ja zawsze pisze, jeżeli komuś nie odpowiadają tresci które postuje to bardzo proszę mnie dać do ignore.
Ja mam prawie 70 osób w ignore, tu wyjątkowo odpowiadam bo zaprosiłem wszystkich do dyskusji na temat poważnego problemu w mma.
 
Wiewior robi taka presję ze dużo zawodowców by ciężko oddychało, to taki freakowy Tony Ferguson.
No widzisz, niby wkurwiam ale czytasz dalej moje posty.
Ja zawsze pisze, jeżeli komuś nie odpowiadają tresci które postuje to bardzo proszę mnie dać do ignore.
Ja mam prawie 70 osób w ignore, tu wyjątkowo odpowiadam bo zaprosiłem wszystkich do dyskusji na temat poważnego problemu w mma.
Jak Ci inni odpowiadają to się z automatu i tak wyświetla.Wiewiór freakowy Tony Fergusson?:facepalm:.Serio masz nikły poziom wiedzy o MMA.
 
Jak Ci inni odpowiadają to się z automatu i tak wyświetla.Wiewiór freakowy Tony Fergusson?:facepalm:.Serio masz nikły poziom wiedzy o MMA.
Piszemy o freakach, ja mam spora wiedzę bo oglądam sportowe federacje i freakowe.
Ale odbiegamy tu od tematu kar finansowych dla zamulaczy, wypowiedz się w tej kwestii.
 
@vitas jak mam kogoś w ignore to mi się nie wyświetla jak ktoś mi odpowiada.
Muszę klikać show ignored content
 
Sam fakt porównywania mistrza UFC do srednio utalentowanego amatora,który nie potrafi skonczyć goscia oddychającego rękawami jest niedorzeczne.Nic dziwnego,że obstawianie walk Ci nie wychodzi i przepuszczasz kase od starych.
Robisz off topic, odnieś się do kar finansowych dla zamulaczy.
 
Panowie spamowanie i trollowanie na cohones to problem dość powszechny.
Przykładowo siedzi taki stypicks na forum i w kazdym temacie spamuje takimi samymi tekstami.
Coś takiego zdecydowanie nie jest atrakcyjne dla forumowiczów.
Niektórzy userzy z kolei latają po tematach pisząc o Szonie i Conorze Jak Sugar_Camp

Ja uważam ze w 2022 właściciele cohones powinni zacząć wprowadzać kary dla takich userów ponieważ jest to działanie na szkodę całego Mmarocks

Gdybym był właścicielem MmaRocks to bym wprowadził tak zwana kare trollisty czyli za takie pierdolenie wyłapywałby oklep.

co myślicie ?

zapraszam do dyskusji.
 
to juz lepiej w druga strone jak ktos sie da przelezec przez trzy rundy to wtedy jeszcze mu dojebac kare, czemu mamy karac tych ktorzy wygrywaja
 
@99picks Ale nudziarze i tak nie zostają gwiazdami i mało kto się nimi "jara" np takim Jotki, czy Fabinskim.
Nawet przykład Szymuszowskiego w KSW, gdzie mu szło nieźle i pokonał chociażby Zawadę, a nie dostał wtedy walki z Mankowskim o pas.
 
Last edited:
@99picks Ale nudziarze i tak nie zostają gwiazdami i mało kto się nimi "jara" np takim Kotki, czy Fabinskim.
Nawet przykład Szymuszowskiego w KSW, gdzie mu szło nieźle i pokonał chociażby Zawadę, a nie dostał wtedy walki z Mankowskim o pas.
Masz racje ale niestety są wrzucani na rozpiski.
Mi bardziej chodzi o to ze to my widzowie cierpimy przez takich zawodników co przekłada się później na oglądalność danej federacji.
Jeżeli ktoś ma pierwszy raz styczność z mma i trafi na takiego stypenboya to więcej już nie odpali ufc bo stwierdzi ze to jest nudne.
Tym samym federacja na tym cierpi bo traci potencjalnego widza.
Dlatego uważam ze federacje powinny karać zamulaczy.
 
Prosta sprawa - dać "zamulaczowi" zawodnika, który z nim wygra. No, chyba że nie ma takich. Ale to oznaczałoby, że "zamulanie", choć mało efektowne, jest efektywne. A w sporcie chodzi o to żeby wygrać. Kto nie chce oglądać przeleżanych walk, ten może przerzucić się z MMA na K-1 albo walki na gołe pięści.
 
Prosta sprawa - dać "zamulaczowi" zawodnika, który z nim wygra. No, chyba że nie ma takich. Ale to oznaczałoby, że "zamulanie", choć mało efektowne, jest efektywne. A w sporcie chodzi o to żeby wygrać.
Mi tu bardziej chodzi o sam aspekt takiego zamulania ze nie powinno zostawać bez echa bo taki zawodnik dalej bedzie zamulal.
Jakby mu za kare odebrali cześć wypłaty to zacząłby bardziej agresywnie walczyć.
 
To trzeba się zdecydować - celem MMA jest efektowna czy efektywna walka? Po co zawodnik ma walczyć agresywnie, jeśli może przez to przegrać? To byłoby kierowanie MMA w stronę cyrku - liczy się widowisko. Ale to byłaby już inna dyscyplina. Ja lubię MMA właśnie dlatego, że stawia na efektywność. A efektowność czasami wychodzi przy okazji, a czasami nie.
 
Back
Top