Kary finansowe za zamulanie

A ten dalej swoje
Pokazałeś dwa wywiady, jednego z najlepszych strongmanów świata, faceta inteligentnego i mega sympatycznego nazwałeś stypiarzem.
A dzban, prymityw, kryminalista i zwykły łeb Ci imponuje
Pruje się jak stare gacie, nadzgany mefedronem a jedyne słowo jakie zna to "kurwa",
Nie no klasa facet, a konferencja tak samo, ubrani w graniaki przy eleganckim stole a wyrażają się gorzej niż trzoda chlewna, można przeklnac czasem ale ci troglodyci powinni chodzić na smyczy w kagancu, a konferencje mieć w oborze. Ale Tobie to imponuje widocznie się z tym utozsamiasz, jesteś takim samym petem jak oni.
To mój ostatni post do Ciebie, więc nie prowokuj już, umyj ładnie zabki, załóż pizamke i poproś mamę o kakałko.
Nie dam Ci już pożywienia więc pytania zadawaj kolegom.
No chyba że ich nie masz ;)
:*
Widzisz dalej uciekasz od mojego pytania ile oglądałeś gal fame mma :D
Zapewne nie widziałeś żadnej albo może jedna i mino to wypowiadasz się na tematy o których nie masz totalnie wiedzy xD
Piszesz ze konflikty tam są udawane mimo ze tego nawet nie śledzisz.
Z pewnością dramy jak:
magical vs rafonix
Ambro vs Kasjo
Ferrari vs Polak
Tancula vs Muranscy
Na bank były udawane
:DC: :OK:
 
Widzisz dalej uciekasz od mojego pytania ile oglądałeś gal fame mma :D
Zapewne nie widziałeś żadnej albo może jedna i mino to wypowiadasz się na tematy o których nie masz totalnie wiedzy xD
Piszesz ze konflikty tam są udawane mimo ze tego nawet nie śledzisz.
Z pewnością dramy jak:
magical vs rafonix
Ambro vs Kasjo
Ferrari vs Polak
Tancula vs Muranscy
Na bank były udawane
:DC: :OK:
Nie no kasjo z Bambrem, a nie przepraszam, z Dawidem to jak się zobaczą to na noże pójdą, taki ten konflikt realny!
 
Widzisz dalej uciekasz od mojego pytania ile oglądałeś gal fame mma :D
Zapewne nie widziałeś żadnej albo może jedna i mino to wypowiadasz się na tematy o których nie masz totalnie wiedzy xD
Piszesz ze konflikty tam są udawane mimo ze tego nawet nie śledzisz.
Z pewnością dramy jak:
magical vs rafonix
Ambro vs Kasjo
Ferrari vs Polak
Tancula vs Muranscy
Na bank były udawane
:DC: :OK:
ja trochę nie czaję, na forum jestem od dość dawna ale wcześniej to bardziej lurkowałem - co Ty takiego odjebałeś, że wszyscy tu tak do Ciebie urają?XD

Co do tematu:

Trenowałem brazylijskie jiujitsu, dopóki nie popsuło mi się nieco zdrowie w różnych aspektach. Niesamowicie wkurwiało mnie tak zwane zalewanie betonu, gdy ktoś upierdolił się z góry, dostał punkty za obalenie / przejście gardy, a potem nie robił nic w stronę wygrania walki, awansowania pozycji itp. W połączeniu z kiepskim sędziowaniem, czy też jakimiś układami międzyklubowymi, to jest to idealny sposób by przegrać walkę z kimś, kto niekoniecznie musi być lepszy. Kurestwo okropne, wiadomo, najlepiej nie zostawiać walki w rękach sędziów, ale nie zawsze się da - zwłaszcza, jak masz ambicje spróbować się w kategorii OPEN i trafisz na typa cięższego od siebie o 15 - 20 kg.

Oczywiście, nie każda walka musi być spektakularna - amatorów będą nudziły finezyjne parterowe akcje, wykluczenia zapaśnicze itp, bo woli oglądać jak ktoś się pierze po łbie, a nie jak ktoś komuś nogę wykręca, czy się przytula.

Należy rozgraniczyć zamulanie (czyli dążenie do zdobycia minimalnej przewagi, a potem brak inicjowania walki, unikanie jej właśnie takim leżeniem) od strategii, gdzie ktoś sukcesywnie kogoś przewraca, zdobywa pozycje i rozbija, bądź daży do skończenia.

Zamulaczom, zalewaczom betonu i innym stypiarzom śmiertelny siusiak w kręgosłup i kara finansowa, nie mniej niż 40%
 
ja trochę nie czaję, na forum jestem od dość dawna ale wcześniej to bardziej lurkowałem - co Ty takiego odjebałeś, że wszyscy tu tak do Ciebie urają?XD

Co do tematu:

Trenowałem brazylijskie jiujitsu, dopóki nie popsuło mi się nieco zdrowie w różnych aspektach. Niesamowicie wkurwiało mnie tak zwane zalewanie betonu, gdy ktoś upierdolił się z góry, dostał punkty za obalenie / przejście gardy, a potem nie robił nic w stronę wygrania walki, awansowania pozycji itp. W połączeniu z kiepskim sędziowaniem, czy też jakimiś układami międzyklubowymi, to jest to idealny sposób by przegrać walkę z kimś, kto niekoniecznie musi być lepszy. Kurestwo okropne, wiadomo, najlepiej nie zostawiać walki w rękach sędziów, ale nie zawsze się da - zwłaszcza, jak masz ambicje spróbować się w kategorii OPEN i trafisz na typa cięższego od siebie o 15 - 20 kg.

Oczywiście, nie każda walka musi być spektakularna - amatorów będą nudziły finezyjne parterowe akcje, wykluczenia zapaśnicze itp, bo woli oglądać jak ktoś się pierze po łbie, a nie jak ktoś komuś nogę wykręca, czy się przytula.

Należy rozgraniczyć zamulanie (czyli dążenie do zdobycia minimalnej przewagi, a potem brak inicjowania walki, unikanie jej właśnie takim leżeniem) od strategii, gdzie ktoś sukcesywnie kogoś przewraca, zdobywa pozycje i rozbija, bądź daży do skończenia.

Zamulaczom, zalewaczom betonu i innym stypiarzom śmiertelny siusiak w kręgosłup i kara finansowa, nie mniej niż 40%
Bardzo fajny post, w dodatku od osoby która trenuje i rozumie lepiej aspekty tego sportu.
Brawo:applause:

Właśnie niektorzy zawodnicy maja agresywna grę z góry, przykładowo taki Chimaev który jak obali to roznosi rywala w pył.
Niestety inni obalają i starają się tylko kontrolować z góry, od czasu do czasu punktując ciosem zeby sedzia nie podniósł walki.
 
Ignorować dzieciaka i tyle. To są zjeby, które urodziły się w zpedalonych czasach i podniecają się, że dwa menele pijane się szarpią lub jakaś patologia się wyzywa. Brakuje im emocji normalnego życia i zastępują, to wirtualnymi wrażeniami, w tym przypadku paatolstwem.
a Ty zamiast takiego "dzieciaka" zignorować, marnujesz swój cenny czas na napisanie posta, w którym nomen omen poświęcasz mu uwagę. Trochę marnotrawienie czasu, chyba, że chciałeś po prostu pokazać swoją supremację.

Mowi ze walka Soldic vs Tyburski to walka 50 na 50.
no i co z tego? ja czaję, że w tym kraju nie dzieje się najlepiej, ale jako - taka wolność słowa chyba jeszcze obowiązuje. Jeśli każdego o odmiennym zdaniu mamy traktować w ten sposób, to trochę słabo.

@99picks jacyś pretendenci do "nagrody" finansowej za "performance wieczoru" dzisiaj?
 
a Ty zamiast takiego "dzieciaka" zignorować, marnujesz swój cenny czas na napisanie posta, w którym nomen omen poświęcasz mu uwagę. Trochę marnotrawienie czasu, chyba, że chciałeś po prostu pokazać swoją supremację.


no i co z tego? ja czaję, że w tym kraju nie dzieje się najlepiej, ale jako - taka wolność słowa chyba jeszcze obowiązuje. Jeśli każdego o odmiennym zdaniu mamy traktować w ten sposób, to trochę słabo.

@99picks jacyś pretendenci do "nagrody" finansowej za "performance wieczoru" dzisiaj?
Hmm jeżeli chodzi o ksw to wydaje mi się ze walka wieczoru nie zachwyci, będą typowe szachy chyba ze Marian trafi w którymś momencie Borysa i zakończy to przed czasem.

Aczkolwiek jeżeli chodzi o prawdziwy performance wieczoru to walka Materli może być ciekawa z racji tego ze Michał już jest tak zniszczony ze jeden cios Radclifa może zakończyć walkę.

Gracjan tez raczej nie zawiedzie ;)
Narkun wprowadza zawsze sporo chaosu do klatki wiec tez powinno być ciekawie.

Kaszubowski z Maciejowskim to takie 50/50 bo bardzo możliwe ze Krystian tu użyje swoich zapasów i sprowadzi walkę do parteru ale jak będą się pizgać w stójce to mogą być fajerwerki bo jeden i drugi dość mocno bije.
 
No i tacy zawodnicy powinni dostawać kary finansowe
:ożeszty:
gość zamulil otwarcie gali
 
Back
Top