Karolina Kowalkiewicz z nowym menadżerem

Śmiejecie się z nowego menadżera, a może on to czyta i mu teraz smutno ?! :mamed:
"Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama tego nowego menadżera i okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, nie znał się na MMA i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to internet, piłka nożna i swoje hipsterskie okulary, a nawet to mu zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z last.fm popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo cohonesowe trolle, tak trzymać."

:DC::mamed:

 
Last edited:
"Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama tego nowego menadżera i okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, nie znał się na MMA i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to internet, piłka nożna i swoje hipsterskie okulary, a nawet to mu zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z last.fm popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo cohonesowe trolle, tak trzymać."

:DC::mamed:
Kurwa dawno tego nie słyszałem :mamed:
 
Zobaczymy jak to się potoczy mam tylko nadzieję, że nie jest to wybór Karoliny, który polegał na tym że facet naobiecywał jej złotych gór, więc rzuciła wszystko i podpisała umowę. No i kwestia poruszona przez @Comber Paweł miał tą przewagę (bardzo dużą) że jest obyty w temacie, zna całe środowisko (to akurat mniejszy atut, Karolina jest związana z UFC więć tam trzeba działać) i na samym końcu - zna po prostu sport, wie jakimi rządzi się prawami, jak działa matchmaking, jak prowadzić zawodników itd. natomiast nowy menago jest człowiekiem z zewnątrz.
 
Zobaczymy jak to się potoczy mam tylko nadzieję, że nie jest to wybór Karoliny, który polegał na tym że facet naobiecywał jej złotych gór, więc rzuciła wszystko i podpisała umowę. No i kwestia poruszona przez @Comber Paweł miał tą przewagę (bardzo dużą) że jest obyty w temacie, zna całe środowisko (to akurat mniejszy atut, Karolina jest związana z UFC więć tam trzeba działać) i na samym końcu - zna po prostu sport, wie jakimi rządzi się prawami, jak działa matchmaking, jak prowadzić zawodników itd. natomiast nowy menago jest człowiekiem z zewnątrz.
Zgodziłbym sie z tobą gdyby mowa była o męskim mma. W damskim wydaniu sprawa nie jest już tak trudna, poza tym On prędzej niż Żmija załatwi rozkladowke w CKMie :lizoremotmaly2:
 
Problem z tym forum jest taki ze jak ktos zle sie wypowie na temat uzytkownikow to juz ma przesrane do konca zycia. Zmija i Dominik obrywaja za ZagrzebGate, Wojek wiadomo bo jest w KSW itd... Duzo osob jest uprzedzonych do Zmiji bo pocisnal jakies osoby w audycji i od tego momentu Kowalik stal sie chujowy. Jak ktos uwaza Pafcia za slabego menago to zal to nawet komentowac... Najlepiej trzymac palec gleboko w dupie duzej grupie forumowiczow i wtedy sa pochwalki. Jebac takie uklady!
A jebany jest bogu ducha winny menago, ktory po prostu wyczail okazje na latwa kase i zaoferowal swoja osobe. #doublestandards
 
Karola w podcascie mmaslap twierdzila, ze z ostatniej walki zostalo jej jakies 40%. Moze Zabor jej nagadal. ze Kowalik za duzo kasuje? Teraz jej kariera ma kierowac gosc, ktory nie ma nic wspolnego z mma. Zobaczymy co jej wynegocjuje.
Zawodnicy nie będący stałymi rezydentami USA ,zaraz po walce mają potrącane 30% podatku .Niektóre stany mogą pobierać "stanowy " podatek ( nie jestem pewien czy Georgia go ma) ,który wynosi średnio 15% ( każdy stan ma inną stopę podatkową).Jesli zakładając ,ze manager weźmie te 10% i narożnik (trener)10%,to zawodnikowi zostaje ok.40%.
Zanim zaczniecie psioczyc na podatki USA ,inne kraje jak Canada,Brazylia czy Australia "zabiera "więcej.
Być może jest możliwość zwrotu (odzyskania) czesci potraconych podatków przez obcokrajowcow ale tej procedury nie znam .
 
Mamy zmontowany świetny "Rocks Raport" o pieniądzach w polskim MMA. Naprawdę świetny. Publikacja za jakiś czas, ale zdradzę, że menadżerowie i ludzie z branży wypowiadają się w nim na temat stawek menadżerskich. Liczby podawane przez Pawła (jeśli faktycznie je stosuje w rzeczywistości) są jednymi z najniższych.
Ej ten materiał się w końcu ukazał czy to był standardowy troll naczelnego z gatunku "będzie na dniach"?

Sorry za odkopywanie, ale czasem się zaplątam w inne działy niż ten z newsami i nadrabiam zaległości.
 
Ej ten materiał się w końcu ukazał czy to był standardowy troll naczelnego z gatunku "będzie na dniach"?

Sorry za odkopywanie, ale czasem się zaplątam w inne działy niż ten z newsami i nadrabiam zaległości.
Będzie opublikowany na dniach.
 
  • Like
Reactions: JB_
Ej ten materiał się w końcu ukazał czy to był standardowy troll naczelnego z gatunku "będzie na dniach"?

Sorry za odkopywanie, ale czasem się zaplątam w inne działy niż ten z newsami i nadrabiam zaległości.
Będzie, będzie.
 
Back
Top