Karolina Kowalkiewicz z nowym menadżerem

No serio, nie wiem skąd wiara w Kowalika.
Tu nie chodzi o wiarę, tu chodzi o czyny Masu. Kowalik to naprawdę najlepszy menago na naszym podwórku. Takie są fakty, czy się go lubi czy nie.

Wedlug mnie na takim etapie kariery, podpisanie umowy z gościem, który nie ma nic wspólnego z mma to samobójstwo.
 
Daleko (a nawet bardzo daleko) mi do przyjaźni z Pawłem Kowalikiem, ale patrząc obiektywnie, nie sposób odmówić mu umiejętności w tym, czym się zajmuje. To właśnie dzięki jego pomocy udało się Karolinie uwolnić z kontraktu z KSW, on doprowadził do UFC niemal nikomu wcześniej nie znanego Pawła Pawlaka, dzięki niemu Tybura dał radę uwolnić się z M-1 by przejść do UFC. Sam Marcin przecież mówił, że właśnie dlatego go zatrudnił i jak widać wywiązał się z zadania. To on upchnął do UFC walczącą zawodowo tylko od pół roku Veronicę Macedo, ale też dzięki niemu w UFC bił (a może jeszcze bije?) Łukasz Sajewski. Gość ma styl bycia jaki ma, ale nie róbmy z niego totalnego lamusa. ;)
 
Widze, ze chlop na twitterze ma same mma. Chlop pewnie od wielu lat jest fanem i jeszcze przeglada cohones ale nie zakladal konta
 
Może koleś ogarnie jakiegoś sponsora wzamian za logo na Fight kitcie, biednie te Karoliny ciuszki z samym logo Reebok wyglądają...
 
@Szady nie kwestionujac osiagniec Pawla, ale naginasz troche fakty.
1. Odejscie Karoliny z KSW to raczej brak determinacji organizacji by ja zatrzymac, Janek tez odszedl a Pawel nie byl jego menadzerem.
2. Odejscie Tybury z M-1 umozliwil mu kontrakt, ktory podpisal jeszcze przy wspolpracy z Lukaszem Bosackim.
3. Angaz Pawlaka przypada na okres masowych zaciagow, zwlaszcza w Europie.
Joanna Jedrzejczyk, Krzychu Jotko, Bartek Fabinski czy Damian Stasiak to zywe dowody tego, ze znalesc sie i skutecznie rywalizowac w UFC mozna rowniez bez udzialu MMACartel, wiec nie przesadzajmy.
 
Karola w podcascie mmaslap twierdzila, ze z ostatniej walki zostalo jej jakies 40%. Moze Zabor jej nagadal. ze Kowalik za duzo kasuje? Teraz jej kariera ma kierowac gosc, ktory nie ma nic wspolnego z mma. Zobaczymy co jej wynegocjuje.
 
@Karolina mam dla Ciebie nowego trenera. Dużo nie weźmie a do wpierdolu od Aśki wystarczy:
468d9acb45666d2a665071046618927e.JPG
 
@Szady nie kwestionujac osiagniec Pawla, ale naginasz troche fakty.
1. Odejscie Karoliny z KSW to raczej brak determinacji organizacji by ja zatrzymac, Janek tez odszedl a Pawel nie byl jego menadzerem.
2. Odejscie Tybury z M-1 umozliwil mu kontrakt, ktory podpisal jeszcze przy wspolpracy z Lukaszem Bosackim.
3. Angaz Pawlaka przypada na okres masowych zaciagow, zwlaszcza w Europie.
Joanna Jedrzejczyk, Krzychu Jotko, Bartek Fabinski czy Damian Stasiak to zywe dowody tego, ze znalesc sie i skutecznie rywalizowac w UFC mozna rowniez bez udzialu MMACartel, wiec nie przesadzajmy.
Przypominam, że w tym zaciągu była Iza i inne nasze "gwiazdy"
 
@Szady nie kwestionujac osiagniec Pawla, ale naginasz troche fakty.
1. Odejscie Karoliny z KSW to raczej brak determinacji organizacji by ja zatrzymac, Janek tez odszedl a Pawel nie byl jego menadzerem.
2. Odejscie Tybury z M-1 umozliwil mu kontrakt, ktory podpisal jeszcze przy wspolpracy z Lukaszem Bosackim.
3. Angaz Pawlaka przypada na okres masowych zaciagow, zwlaszcza w Europie.
Joanna Jedrzejczyk, Krzychu Jotko, Bartek Fabinski czy Damian Stasiak to zywe dowody tego, ze znalesc sie i skutecznie rywalizowac w UFC mozna rowniez bez udzialu MMACartel, wiec nie przesadzajmy.
Janek mial umowe z kawulem i lewym, ze jak sie ufc odezwie to bedzie mogl odejsc bez problemow. poza karolina nie ma drugiego takiego przypadku
 
Karola w podcascie mmaslap twierdzila, ze z ostatniej walki zostalo jej jakies 40%. Moze Zabor jej nagadal. ze Kowalik za duzo kasuje? Teraz jej kariera ma kierowac gosc, ktory nie ma nic wspolnego z mma. Zobaczymy co jej wynegocjuje.
Przyznala tez, ze nie ma pojecia o stawkach podatkowych obowiazujacych w USA, co dosc mocno mnie zaskoczylo.

@Gaara poza Karolina to nikt chyba nawet nie probowal.
 
Last edited:
Przyznala tez, ze nie ma pojecia o stawkach podatkowych obowiazujacych w USA, co dosc mocno mnie zaskoczylo.

@Gaara poza Karolina to nikt chyba nawet nie probowal.
nie probowal, bo wszystkie nadzieje byly juz przy pierwszym zapytaniu o zawieszeniu kontraktu, tudziez zerwaniu go
 
@Szady nie kwestionujac osiagniec Pawla, ale naginasz troche fakty.
1. Odejscie Karoliny z KSW to raczej brak determinacji organizacji by ja zatrzymac, Janek tez odszedl a Pawel nie byl jego menadzerem.
2. Odejscie Tybury z M-1 umozliwil mu kontrakt, ktory podpisal jeszcze przy wspolpracy z Lukaszem Bosackim.
3. Angaz Pawlaka przypada na okres masowych zaciagow, zwlaszcza w Europie.
Joanna Jedrzejczyk, Krzychu Jotko, Bartek Fabinski czy Damian Stasiak to zywe dowody tego, ze znalesc sie i skutecznie rywalizowac w UFC mozna rowniez bez udzialu MMACartel, wiec nie przesadzajmy.
A czy ja mówię, że związanie się z Kowalikiem jest jedyną słuszną opcją? Reaguję na ból dupy, na wieczne malkontenctwo ludzi. Może czasem warto coś pozytywnego znaleźć w niektórych sytuacjach niż szukać wszędzie powodów do narzekań.
 
Przywołałbym do dyskusji @c ..... .. Aśke ale teraz to już by się na mnie na zawsze obraziła.
 
Związanie się umową z facetem, który nie ma doświadczenia oraz sukcesów w sportach walki świadczy jedynie o tym, że Karolina chciała zaoszczędzić. Jej decyzja jest uzasadniona jeśli Paweł nie był w stanie wynegocjować nic więcej. Przecież lepiej tracić mniej niż więcej, gdy otrzymuje się tyle samo. Hipotetycznie zakładając, gdyby obydwaj menadżerowie startowali z jednego poziomu, moim zdaniem Kowalik osiągnąłby prawdopodobnie więcej niż jego rywal. Tego jednak się nie dowiemy.
 
A czy ja mówię, że związanie się z Kowalikiem jest jedyną słuszną opcją? Reaguję na ból dupy, na wieczne malkontenctwo ludzi. Może czasem warto coś pozytywnego znaleźć w niektórych sytuacjach niż szukać wszędzie powodów do narzekań.
Pelna zgoda, ale lansowanie Pawla Kowalika jako jedynej drogi do sukcesow w MMA, to nie pozytyw a wrecz przeciwnie. Zwlaszcza gdy naprawde istnieja alternatywne rozwiazania. Chocby takie jak menagerowie tonujacy hurra optymistyczne zapedy swoich podopiecznych, stopniowo budujacy ich kariery. Dla mnie to jest jeden z pozytywow, ktorych tak szukasz. Dlatego oddajmy Kowalikowi co jego, ale z procesem beatyfikacyjnym jeszcze sie wstrzymajmy. A nade wszystko nie przypisujmy mu zaslug innych.
 
Związanie się umową z facetem, który nie ma doświadczenia oraz sukcesów w sportach walki świadczy jedynie o tym, że Karolina chciała zaoszczędzić.

No spoko, ale pierwsze pytanie powinno brzmieć: czy ktoś wie ile Paweł brał od Karoliny? Bo jeśli te informacje nie są jawne, to gadanie o próbie zaoszczędzenia to takie gdybanie :)
 
Kowalik zrobił swoje, Kowalik może odejść.
W ciągu czterech lat Żmija prowadził matchmaking Karoliny. Przeszli drogę od KSW, przez Invivtę do UFC, doszli do ściany i w przeddzień walki o pas, Kowalik przestał być potrzebny.

Teraz Karolina potrzebuje kogoś, kto będzie potrafił spieniężyć pozycję jaką osiągnęła, załatwi reklamy, sponsorów i zadba o PR. To trochę inna robota niż załatwianie walk, odżywek i dresów. Nie wiem co to za nowy gość, i co umie ten młody wilk, ale Kowalik raczej nie nadaje się na managera światowej gwiazdy, a Karola ma się nią teraz stać.
 
Mamy zmontowany świetny "Rocks Raport" o pieniądzach w polskim MMA. Naprawdę świetny. Publikacja za jakiś czas, ale zdradzę, że menadżerowie i ludzie z branży wypowiadają się w nim na temat stawek menadżerskich. Liczby podawane przez Pawła (jeśli faktycznie je stosuje w rzeczywistości) są jednymi z najniższych.
 
Mamy zmontowany świetny "Rocks Raport" o pieniądzach w polskim MMA. Naprawdę świetny. Publikacja za jakiś czas, ale zdradzę, że menadżerowie i ludzie z branży wypowiadają się w nim na temat stawek menadżerskich. Liczby podawane przez Pawła (jeśli faktycznie je stosuje w rzeczywistości) są jednymi z najniższych.
No a niektorym pomaga/pomagal za darmo, to trzeba mu przyznac.
 
No spoko, ale pierwsze pytanie powinno brzmieć: czy ktoś wie ile Paweł brał od Karoliny? Bo jeśli te informacje nie są jawne, to gadanie o próbie zaoszczędzenia to takie gdybanie :)
Chciał jeszcze brać w pożytkach naturalnych, co zapewne Karolina wysoko ceni.
 
Mamy zmontowany świetny "Rocks Raport" o pieniądzach w polskim MMA. Naprawdę świetny. Publikacja za jakiś czas, ale zdradzę, że menadżerowie i ludzie z branży wypowiadają się w nim na temat stawek menadżerskich. Liczby podawane przez Pawła (jeśli faktycznie je stosuje w rzeczywistości) są jednymi z najniższych.
No dobra, ale czy facet bez żadnych sukcesów na koncie będzie otrzymywał więcej niż Paweł i czy jest w stanie więcej zapewnić? Byłem zwolennikiem poglądu podanego powyżej przez @lemmy , jednakże widząc poczynania Karoliny skłaniam się ku myśleniu, że ona zwyczajnie chce maksymalnie zaoszczędzić.
 
Back
Top