Karolina Kowalkiewicz z nowym menadżerem

Mamy zmontowany świetny "Rocks Raport" o pieniądzach w polskim MMA. Naprawdę świetny. Publikacja za jakiś czas, ale zdradzę, że menadżerowie i ludzie z branży wypowiadają się w nim na temat stawek menadżerskich. Liczby podawane przez Pawła (jeśli faktycznie je stosuje w rzeczywistości) są jednymi z najniższych.
Z doświadczenia wiem że jak się robi coś za darmo albo półdarmo to klient tego nie docenia. Jak zapłaci dużo to ma poczucie że zapewnił sobie świetną usługę / produkt.
 
No a niektorym pomaga/pomagal za darmo, to trzeba mu przyznac.
Takich speców nikt nie szanuje, po czasie okazuje się, że byli frajerami. Tak samo wygląda współpraca na ryj. Dzisiaj Kowalik opowiada jak pięknie się rozstali, a jutro jakiś kutas, ciepłą rączką, weźmie kilka koła $, które Żmija wypracował.

Nie bądźmy naiwni, w perspektywie są większe pieniądze i jakieś cwaniaki, już się przy tym kręcą. Tymczasem Pablo został pogoniony jak młody.
 
Liczby podawane przez Pawła (jeśli faktycznie je stosuje w rzeczywistości) są jednymi z najniższych.
Kowalik i Swierkot juz o tym mowili w pr24 u Janisza. Z tego co pamietam to Pawel kasuje 15% od zawodnikow walczacych w UFC, a Swiry nie podejmuje sie roboty ponizej 25%.
 
Z doświadczenia wiem że jak się robi coś za darmo albo półdarmo to klient tego nie docenia. Jak zapłaci dużo to ma poczucie że zapewnił sobie świetną usługę / produkt.
Ale z sytuacjami, ze bylo to uczucie mylne rowniez pewnie sie zetknales ?
Obswrwujac zmiany zachodzace ostatnimi czasy w Lodzi, wlaczajac w to te zwiazane z Karolina, trudno oprzec sie wrazeniu, ze istotniejsza od osiagniec, doswiadczenia czy ceny jest tu akceptacja trenera. Moze nowy menago, zwiazany podobno z pilka nozna, ma po prostu dostep do duzych ilosci biletow na mecze ekstraklasy ;)
 
Z doświadczenia wiem że jak się robi coś za darmo albo półdarmo to klient tego nie docenia. Jak zapłaci dużo to ma poczucie że zapewnił sobie świetną usługę / produkt.
Zdecydowanie coś w tym jest. Choć nie wiem, czy miało znaczenie w tym przypadku, bo (poniżej).
Takich speców nikt nie szanuje, po czasie okazuje się, że byli frajerami. Tak samo wygląda współpraca na ryj. Dzisiaj Kowalik opowiada jak pięknie się rozstali, a jutro jakiś kutas, ciepłą rączką, weźmie kilka koła $, które Żmija wypracował.

Nie bądźmy naiwni, w perspektywie są większe pieniądze i jakieś cwaniaki, już się przy tym kręcą. Tymczasem Pablo został pogoniony jak młody.
Trzeba pamiętać, że to nie pierwsze rozstanie KK i PK. Poprzednio Pawła nie zastąpił żaden specjalista, tylko Rogowski - na krótko zresztą.
 
Ale z sytuacjami, ze bylo to uczucie mylne rowniez pewnie sie zetknales ?
Obswrwujac zmiany zachodzace ostatnimi czasy w Lodzi, wlaczajac w to te zwiazane z Karolina, trudno oprzec sie wrazeniu, ze istotniejsza od osiagniec, doswiadczenia czy ceny jest tu akceptacja trenera. Moze nowy menago, zwiazany podobno z pilka nozna, ma po prostu dostep do duzych ilosci biletow na mecze ekstraklasy ;)
Może Karolinie zależy na biletach na mecze Legii w LM.
 
Ale z sytuacjami, ze bylo to uczucie mylne rowniez pewnie sie zetknales ?
Obswrwujac zmiany zachodzace ostatnimi czasy w Lodzi, wlaczajac w to te zwiazane z Karolina, trudno oprzec sie wrazeniu, ze istotniejsza od osiagniec, doswiadczenia czy ceny jest tu akceptacja trenera. Moze nowy menago, zwiazany podobno z pilka nozna, ma po prostu dostep do duzych ilosci biletow na mecze ekstraklasy ;)
W tej telenoweli wszytko jest możliwe. Nawet to że ten koleś to dobrze ogarnie wszytko. Lepsze to niż kierowanie samemu karierą.
 
Wracając do tematu, to z tego co wiem, Paweł opiera kontakt ze swoimi zawodnikami na wzajemnym zaufaniu, nie pchając się w papierologię więc to, co mówił w Puncherze się potwierdza. Być może z biznesowego punktu widzenia to mało opłacalne, ale przynajmniej trzyma się swoich zasad.

Ciekawi mnie teraz tylko kiedy Szymuszowski bez Kowalika dostanie walkę o pas? Chyba jak będzie miał z 10-0 w KSW :D
 
Problem z tym forum jest taki ze jak ktos zle sie wypowie na temat uzytkownikow to juz ma przesrane do konca zycia. Zmija i Dominik obrywaja za ZagrzebGate, Wojek wiadomo bo jest w KSW itd... Duzo osob jest uprzedzonych do Zmiji bo pocisnal jakies osoby w audycji i od tego momentu Kowalik stal sie chujowy. Jak ktos uwaza Pafcia za slabego menago to zal to nawet komentowac... Najlepiej trzymac palec gleboko w dupie duzej grupie forumowiczow i wtedy sa pochwalki. Jebac takie uklady!
 
Czekam na sesje ckm/playboy
bboy-bear.gif
 
Problem z tym forum jest taki ze jak ktos zle sie wypowie na temat uzytkownikow to juz ma przesrane do konca zycia. Zmija i Dominik obrywaja za ZagrzebGate, Wojek wiadomo bo jest w KSW itd... Duzo osob jest uprzedzonych do Zmiji bo pocisnal jakies osoby w audycji i od tego momentu Kowalik stal sie chujowy. Jak ktos uwaza Pafcia za slabego menago to zal to nawet komentowac... Najlepiej trzymac palec gleboko w dupie duzej grupie forumowiczow i wtedy sa pochwalki. Jebac takie uklady!
Akurat większość użytkowników stoi za Pawłem.
 
Według mnie hipster wcale nie musi być tańszy i nie był to czynnik decydujący. Po prostu Karola jest już na tym etapie, że bardzo szybko pojawił się wokół niej tłum "uczynnych doradców", którzy zwietrzyli okazję.
 
Problem z tym forum jest taki ze jak ktos zle sie wypowie na temat uzytkownikow to juz ma przesrane do konca zycia. Zmija i Dominik obrywaja za ZagrzebGate, Wojek wiadomo bo jest w KSW itd... Duzo osob jest uprzedzonych do Zmiji bo pocisnal jakies osoby w audycji i od tego momentu Kowalik stal sie chujowy. Jak ktos uwaza Pafcia za slabego menago to zal to nawet komentowac... Najlepiej trzymac palec gleboko w dupie duzej grupie forumowiczow i wtedy sa pochwalki. Jebac takie uklady!
Nic dodać nic ująć. Te pociski i twierdzenia, że Kowalik jest słabym menago są czasami tak śmieszne, że aż żałosne.
 
Wracając do tematu, to z tego co wiem, Paweł opiera kontakt ze swoimi zawodnikami na wzajemnym zaufaniu, nie pchając się w papierologię więc to, co mówił w Puncherze się potwierdza. Być może z biznesowego punktu widzenia to mało opłacalne, ale przynajmniej trzyma się swoich zasad.

Ciekawi mnie teraz tylko kiedy Szymuszowski bez Kowalika dostanie walkę o pas? Chyba jak będzie miał z 10-0 w KSW :D
Jak już jesteśmy prz Kowaliku i Szymuszowskim to chciałem tylko dodać, że z tego co wiem to dzięki Pawłowi, Kamil brał do tej pory za walkę tyle samo co np Gamrot, który jest milion leveli wyżej od niego. Chyba jednak nie jest z niego taki chujowy menadżer.
 
Back
Top