Kamil Bazelak vs Jacques Mwamba - WALKA

Mnie ciekawi, dlaczego o tej gali nie ma nawet kilku zdań w newsie na stronie głównej?



Można zapożyczyć wyniki z jakiejś sąsiedniej stronki.



Widać ktoś się bardzo nie lubi :D
 
To była amatorska gala, czy Bazyl sobie dopisze na sherdogu zwycięstwo z ustawionym pod siebie przeciwnikiem?? Bo na swoim portalu stsport już napisał że ma rekord 1-3. Jeszcze zdemoluje z 10 takich mudżynów i dostanie telefon z UFC
 
@fab: czego ty oczekujesz gala na której jest bodajże 4 pojedynki zawodowe do tego samych debiutantów + Bazelak i Buliński poddający rywali prosto z ulicy we Francji. Myślę że od tych czarnych to lepiej było wziąść jakiś Polaków z ulicy ze średnim pojęciem o sztukach walki by się lepiej zaprezentowali a było by taniej. Ale wiadomo obicie czarnego zawsze w cenie :-)
 
Czy ktoś może z ponad 90% pewnością stwierdzić, że Bazelak i Buliński walczyli z tym samym rywalem?



Kaczka zrób coś pożytycznego i przeprowadź śledztwo :)
 
Kaczka zrób coś pożytycznego i przeprowadź śledztwo :)


Kaczka coraz bliżej rangi cohones ;) już się Wujkiem zrównał nawet w glosowaniu cohones awards ;)
 
IMG_1573.jpg




IMG_1602.jpg




RYWAL KAMILA



IMG_1677.jpg




IMG_1723.jpg
RYWAL BULINSKIEGO
 
Dla mnie wygląda jak jeden i ten sam zawodnik. Oczy i usta są identyczne.
 
Ja się nie zdziwie jak Kamil nam to wyjaśni że to są bracia bliźniacy i dlatego podobni :-)
 
Panowie popatrzcie dokładnie na nich z profilu, a konkretnie na kształt szczęki.



Rywal Bulińskiego ma zdecydowanie bardziej wysuniętą rzuchwę. Inny kształt twarzoczaszki.



Dla Polaka każda mudżyna jest taka sama, ale to inni zawodnicy ;)
 
Z innego portalu MMA

Sean ponoć jest brytyjczykiem a Jacques francuzem
Sean Kelly vs Wojciech Buliński - zwyciężył Wojciech Buliński w pierwszej rundzie 0:24 przez poddanie
Jacques Mwamba vs Kamil Bazelak • zwyciężył Kamil Bazelak w pierwszej rundzie 0:48 przez poddanie americaną
 
Wczoraj na tej jego stronce zadałem pytanie (co ważne kulturalnie) w komentarzu dlaczego razem z Bulńskim walczyli z tym samym zawodnikiem. Komentarz został usunięty. Jakby wszystko bylo ok to chyba by odpowiedział bez problemu i nic nie usuwał.
 
Bazi jak zwykle dowcipny. Co on się tak porywa na Economou, przecież mowy nie ma żeby go nawet trochę uszkodził.
 
o kurwa, to zakrawa na ostrą schizofrenię, najlepsze i tak konto "Ania", z którego też się poklepuje po ramieniu niekiedy ;) ciekawe ile kont na cohones należy do samego sensei Venderleja
 
Cześć Panie i Panowie.



Na rzeczonej gali w Puławach miałem okazję pełnić honory sędziego ringowego.



Stąd mogę stwierdzić, że Panowie o których mowa to dwie różne osoby. Na zdjęciach istotnie są bardzo podobni, zresztą jak i na żywo, jednak to dwóch różnych ludzi. Nie mam żadnych własnych zdjęć ani filmików na potwierdzenie tego co napisałem, więc mogę tylko napisać co widziałem, co niniejszym czynię :)



Tomek Jeruszka.
 
A jest jakieś zdjęcie gdzie są razem? To chyba nie problem?



Może dzielili razem szatnie jak to maja w zwyczaju "zagraniczniaki"
 
u Bazyla na stronce niezly atak na egziego trwa ;-) Nawet userzy (czytaj klon Badziewiaka) IP Egziego rozpracowali :-)
 
Back
Top