Kamil Bazelak vs Jacques Mwamba - WALKA

No rozumiem zachwyty Kamilem bo jest mega ale czy w 1:56 jak pogłośnicie nie słyszycie aby jak Kamil mówi Żakowi do ucha : Munguwbu Mwamba kamti klali bwana Kimura hatawambanga" Co oznacza "hej gościu umawialismy sie że jak dasz zapiąć kimurę dostaniesz wypłatę".. Mi to pachnie ustawką jednak
 
Kamil faktycznie ma dobre serce, dlatego tez przegrywa walki bo mu szkoda rywali. NAJS IMICZ
 
Kurwa jak szybkość, mrugnąłem a tu wpadła americana od razu. Brawo Kamil, teraz UFC!
 
Co za walka! Dawno nie przeżywałem takich emocji, do tego to BJJ na światowym poziomie! Meeega!!!


:-)
 
Myślę, że jak Kamil zrzuci całe sadło i nabierze trochę mięśnia to będzie sporym zagrożeniem w light weight:-)
 
Myślę, że jak Kamil zrzuci całe sadło i nabierze trochę mięśnia to będzie sporym zagrożeniem w light weight
hi.gif


Najpierw Janek, później Alex i Bones? :-)
 
Danka nigdy niestety nie zgłosi się po Kamila, bo bedzie się obawiał że posprząta mu całą dywizje ciężkich
 
Kurde Kamil matka nie nauczyla,ze sie nie bije mniejszych i slabszych? Wow, what a statement.
 
Nie mogę znaleźć tego Jacques Mwamba na sherdogu - nie ma literówki w jego nazwisku?
 
Podobno jedynym warunkiem powrotu Lesnara do oktagonu jest to że dadzą mu Bazelaka.



Tak słyszałem z wiarygodnych źródeł.







Ps wkurza mnie to jak wszędzie piszą że jest to były zawodnik KSW, omg on stoczył tam tylko 1 walkę i nikt nie brał na poważnie jego dalszych występów.
 
Panowie aż dziś na macie przerabiałem tą kimure ... :)



A jaka muzyka na wyjscie jak Najmana :-)
 
Back
Top