Kamil Bazelak vs Jacques Mwamba - WALKA

dopiero początek roku, a już rośnie nam kandydat do całej gamy Heraklesów za 2014 r.:-)
 
kim do ch*ja jest Jacques Mwamba? Musi być niezłym rzeźnikiem skoro dopuścili go do walki z Vanderlejem.
 
Świetna praca w parterze,KSW pewnie sobie pluje w brode ,że pozwolili rozwiązać kontrakt Kamilowi.Jestem pod wrażeniem.
 
aaa może chłopak myślał, że wysyłają go na polowanie. Cóż, niewielka pomyłka.
 
Polski Lesnar! Tylko najpierw wbił 3 przegrane a teraz zaczyna wygrywać! Jeszcze tyko 4 zwycięstwa i wszystko będzie • Virtually identical • .
 
Teraz już żadni zawistnicy nie będą obrażać Kamli mówiąc że nie jest zawodnikiem mma i prawdziwym mistrzem
 
Ciężkie treningi, talent, atletyczna sylwetka i rewelacyjna muzyka na wejście- efekty musiały w końcu przyjść.
 
Dlaczego bazi walczy z koszulce ? Jest za bardzo wylewny ? - O KURWA MóZG ROZJEBANY AHAHAHAH! :)
 
Kamil Bazelak wins via submission (urticaria grip)


Ale mu pokrzywke zrobił, pewnie do teraz ma ręke czerowną!
 
Mamed zaczynał karierę od 2 porażek, a teraz?



A tak na poważnie wiadomo, że rywal nie był najwyższych lotów (półamator), ale plan na walkę został zrealizowany i ma Kamil pierwszą wygraną na swoim koncie.



Pytanie kiedy walkę w MMA wygra Marcin Najman?



Czekam na pojedynek Bazyl-Dylewski.



Ps. zauważacie zachowanie publiki po walce, same oklaski i radość - 0 hejterestwa. wszak murzyn pokonany :D
 
Kamil mega kot! To musi być jakiś krewny rodziny Gracie.



michelinman_arms_crossed_v2.jpg
 
imponująca walka a i samo zakończenie budzi podziw. To starcie przyćmiło chyba ostatnie epickie batalie wagi cięzkiej jakie widzieliśmy w UFC. Zaczynam obawiać się o Caina.







fab coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy nie jesteś przypadkiem Bazelakiem:-)
 
Jestem 'hardcorowym' fanem PL MMA co wielokrotnie daję znać o sobie na sherdogu hejtując zagraniczne gwiazdy :-)



Kumpel ma dobre relacje z Kamilem, stąd od czasu do czasu wiem coś więcej i co by nie gadać chłop się stara.



Pozdro
 
jakiś czas temu na stronie Badziewiaka STSport jeden koleś wrzucił odpowiedź od samego Bazelaka który wypowiadał się że wszystko co robi publicznie jest tylko dla tego że robi sobie tak "imicz". Po to tylko aby ludzie go postrzegali jako zagorzałego katolika z dobrym sercem i poprawnego sportowca. Gdzieś miałem nawet zapisany ten obrazek z odpowiedzią, jak znajdę to wrzucę na potwierdzenie moich słów.
 
Back
Top