Kamil Bazelak vs Jacques Mwamba - WALKA

Byłem na hali i wydaje mi się że Buliński walczył z tym samym murzynem. Dobrze by było jakby ktoś dał jakiś filmik albo zdjęcie to można by porównać.
 
zdjęcia są tutaj na Fb: https://www.facebook.com/ValeTudoCup?fref=ts



Przejrzałem słabo widać ale czarnii wyglądają podobnie mają nawet te same spodenki ale inne rękawice więc chyba jednak to nie był ten sam zawodnik
 
Wiem, że to nie problem zmienić rękawice ale jeśli ludzie mieli się nie poznać że to ten sam to by przede wszystkim zmienił spodenki
 
Ja pierdole, walka roku a te poddanie to palce lizać. Od jutra zapisuje się do szkoły " Kamil "VANDERLEI&GRACE" Bazelak Gym sp.zoo.



Pełna dominacja, myślę, że Kamil w 2014 zdobędzie nagrody Heraklesa (bo o Oskarach, Grammy i Viva Najpiękniejsi nie wspomnę) dla zawodnika roku, za walkę roku, za poddanie roku i za najpiękniejszą sylwetkę w MMA"



Uszanowanko.
 
Świetnie mistrzu!Oby tak dalej.Cain chce wakować pas żeby tylko z tobą nie zawalczyć.Z tego co się dowiedziałem Dana po przyszłym zatrudnieniu w UFC chce ci dać od razu dać pas i wprowadzić do Hall Of Fame.Gratulacje!
 
coz za walka. Kontrola w parterze genialna i szybki sub. Kurde troche mi wstyd ze go nie docenialem.



Niestety po tej walce nie bedzie kolejnego wpisu dlaczego przegral :(
 
Rafał Niedziałkowski napisał na facebooku ze wyzywa Bazelaka na pojedynek 15 marca na gali PLMMA :-)
 
Bazelak nadal na swoich stronach podszywa się pod fanów. Pisze o sobie pozytywne komentarze i dyskredytuje Walusia, Pudziana czy ostatnio Dylewskiego. Mam dużo screenów z pousuwanymi komentarzami przez Kamila na stronie stsport, gdzie wystarczy napisać że Kamil jest słaby itp i się dostaje bana, natomiast nawet komentarze z przekleństwami ale np o Pudzianie czy Dylewskim zostają. Nie wiem czy Kamil prowadzi jakąś psychologiczną gierke żeby zwrócić na siebie uwagę czy po prostu chciał być kiedyś sportowcem, ale mu się nie powiodło w życiu i sam sobie słodzi w komentarzach. Gołym okiem widać że te komentarze na jego stronie pisze jedna osoba a zmieniają się tylko nazwy użytkownika
 
Who can stop THAT MAN?!


Bazelak śmiało zmierza po pas wagi ciężkiej, ma potencjał większy niż Rory MacDonald, już na początku jego ścieżki w MMA nie umiem znaleźć żadnych słabych punktów u Kamila, które mógłby wykorzystać Cain Velasquez. Stójka lepsza niż u Andersona Silvy, obalenia niczym St. Pierre i Sonnen razem wzięci, kondycja lepsza niż u ww. mistrza HW UFC a parter to jakby z połączonych mocy Marcelo, Braulio, Ronaldo i Krona powstał on - KAPITAN BAZELAK!


trzy strony tego tematu dostarczyły mi niesamowitego ubawu :-)
 
W końcu treningi z Alim procentują ;) No, ale zawodowiec na amatorskiej lidze ;)?



Jestem zaskoczony, ale się stara chłop coś tam robić.



PS: Może KSW sobie przypomni o nim, w końcu "sprowadzenie czarnego" i pokonywanie go to droga do zadowolenia januszy ;)



"




Dlaczego bazi walczy z koszulce ?


Bo czarny wyszczupla."



;-D
 
oooooo....



gratulacje dla kamila!



ranking w ciężkiej teraz mocno się zachwieje...:-)
 
Jakaś plota jest , że pokonany przez Bazyla gozdek walczył równiez z Bulińskim i równie szybko został poddany. Prawda to to ? :-)
 
Może wcześniejsze rozdanie Heraklesów w kategorii poddanie roku? i tak już nikt tego nie przebije ....
 
Nie chcę nic mówić, ale poddanie zostało nominowane w Top 3 submission outside UFC in 2014 :-)
 
może jeden taki komentarz byłby zabawny ale 3 strony szydery i tak napradę nikt nie wie o co chodzi.
 
Chciałbym spytać redakcję, na którym miejscu w rankingu HW będzie teraz Kamil Vanderlei? Ciężko wyobrazić sobie takiego atletę poza pierwszą 5.
 
Dobrze, że przy tym zawodniku Kawulski i Lewandowski popełnili błąd i zwolnili go z KSW, w przeciwnym wypadku byłby blokowany tak jak pozostałe największe gwiazdy KSW.
 
B4D6HFK1.gif
 
Ten temat to jest w ogóle porażka. Dlaczego moderator jeszcze go nie usunął? Dyskusja nadaje się co najwyżej do "newsy MMA userów". Niedługo będzie można zasyfić całe forum np dla każdej walki z KSW zakładając osobny temat?
 
Jakby to było w newsach to własnie tam by był syf, a tak kto chce pisać odnosnie tego pisze tu a kto ma newsy pisze tam.
 
Gdybyście mieli postawić 1k w pojedynku Bazelak vs Najman to kto byłby waszym faworytem ? czy ta walka ma sens z punktu marketingowego jako main event na jakiejś gali?
 
Mimo wszystko stawiałbym na Najmana. Jak by podszedł do tego z głową i dobrym planem na walkę to wygrałby z Bazelakiem bez problemu.
 
Back
Top