Kaczka and malinowsky

Usunięcie postów nic by nie dało, kaczka nabił by w miesiąc z 3k postów i już by wszystkich odstawił. Piszę, że ma żone, dziecko, a udziela się chyba najbardziej w temacie Kobiety ;p
 
@ Droni - a jak ktoś ma żonę i dziecko to nie może już się udzielać w temacie "kobiety"? Myślę, że dla zdrowia psychicznego każdego dorosłego faceta (hetero) to jak najbardziej wskazane - tym bardziej jak ma żonę i dziecko:-)
 
@whoop terere - za to Ty w każdym ostatnim poście przypieprzasz się do kaczki - co te posty wnoszą do forum? Natomiast kaczka, choć wszędzie go na forum pełno, jest bardzo pożytecznym i pomagającym userem
 
Jeśli nawet możliwe jest wprowadzenie kufli, sogów lub innych tego typu trofeów na to forum stanowczo odradzam. Zobaczcie ile zamieszania jest wokół kolorów i wag, a wyobraźcie sobie jeszcze coś do tego. Na moim "rodzimym" forum sogi mają jakiś sens, bo można za nie coś kupic lub je spieniężyc, a tu zrobi się tylko zamieszanie
 
Kaczka ma żonę i dziecko, a ja sparuje z Manny Pacquiao... codziennie.... proszę Was ile trzeba mieć lat, żeby wierzyć w takie brednie.
 
Ja założyłem kiedyś temat z moimi propozycjami na nowe forum,ale mi zamkli, więc przypomnę: usunąć licznik postów i wagi oraz wprowadzić rangi : egzekutor, ekspert, zawodnik, żółtodziób, leszcz, kurak, kaczka, itp.


Poprawione:-)







Chlopaki, co tam sie podniecac tym, ze ktos poszedl wage wyzej, po prostu nie umieja scinac partacze ;)
 
Piszę, że ma żone, dziecko, a udziela się chyba najbardziej w temacie Kobiety ;p


Czyzbys optowal za teoria, ze takie tematy to tylko dla samotnych skrytokoniobijcow?
 
Nie drążcie tematu. Żona usypia naszego synka, a ja jestem wieku, kiedy człowiek brzydzi się onanizmem w męskim wydaniu :-)
 
Wyjeżdżam z rodzinką na długi weekend to troche odsapniecie...Choć jak znam życie na wyjeździe jakiś dostęp do neta też będzie :-)
 
@belmondo - Gdzie jest ta giełda, bo się gubię ? Przeczesałem całego cybera i nie mogę znaleźć. A i te 12zł to wyszło z moich sogów po przeliczeniu ?
 
Sam byłem zwolennikiem zniesienia licznika postów i wag, ale jeśli lud przegłosował by to zostało • trudno.



Skoro jednak są te wagi, mam pytanie:



Kaczor napierdala te posty, Malinowski tez napierdala, ktoś tam też napierdala (bo nie trenują). Ale ślepia mnie już rażą od tego różowego (czy coś takiego) kolorku wagi kaczy.



Ile jeszcze musi dojebac do pieca, by niebieski kolor w końcu uspokoił me oczy?



I kolejne pytanie : można mi usunąć wage i w to miejsca wstawić jakiś oryginalny napis?



Z góry dziękujem Władzo!
 
Ile jeszcze musi dojebac do pieca, by niebieski kolor w końcu uspokoił me oczy?


Bo dadzą mu od razu kolor dla LHW, a jako pierwszego , wolałbym zobaczyć malinowskiego...



Edit: A ja chciałbym dostać podpis "Informator" za info o Grabowskim dwa dni przed oficjalnym potwierdzeniem :-)(żartuje, no...)
 
Skończcie już sz tym kolorem. Jest jaki jest. Po nowym roku kilka kategorii przeskoczę...chyba ,że cyt. Egzekutora "Władza" fakycznie poblokowała co nie co :-)



Ps. Egzekutor - prawie psycholog :-)



Edit: Madzer - ja bym Ci dał "Lizus" ew. "Brownnoser" :-)
 
kaczka na zawsze powinien zostać kaczką. A nie jakimś jonkiem który kojarzy mi się z luntkiem (kto chce niech sprawdzi na YT. Ostrzegam - uraz psychiczny do końca życia)
 
Luntki,Gracjany etc, nie wiem skąd to się bierze.



nie czaję też po co zmieniać nicki - masz 5k postów i nagle zmieniasz nick :D Jak moderatornia się nickami pozamienia to dopiero kataklizm będzie ;]
 
Wyjaśniam po raz ostatni:



Gdy zbliżać sie będzie walka Jonesa - będe zmieniał awka - na awka Jonesa



Dzień przed galą - zmieniam nick na polskie tłumaczenie Jon Jones - czyli Jonek Potrzeba



Po gali wracam do starego awka i statego nicka
 
Back
Top