Kaczka and malinowsky

Rampage czy tam Nyan



Skoro redakcja chce zmienić design to zmieni i twoje gadanie, żeby zostawić w spokoju główną to jest właśnie deprymowanie redakcji. Więc nie wiem czym niby to ja deprymuję redakcję, skoro zgadzam się z nią w kwestii, że nowy design się przyda i jest dobrym krokiem w rozwoju tego portalu.
 
Napisałem, że możesz wyrazić własne zdanie . Chociaż nie ukrywam, że masz racje z tym deprymowaniem ;)
 
odnośnie tematu, bardzo dobry krok, są zyski trzeba się rozwijać xD



jedyne co rozważcie może, to opcję ignoruj/ukryj użytkownika, oszczędzi to wielu zbędnych spięć kiedy się czyta bzdury niektórych tytanów pióra.
 
Tytani do piór :-)



409973301p
 
Dla Ciebie nie .



@EDIT - Oczywiście jeśli to ty będziesz ignorował tą osobę .
 
Jedyne co rozważcie może opcję ignoruj/ukryj użytkownika, oszczędzi to wielu zbędnych spięć kiedy się czyta bzdury niektórych tytanów pióra.






W pełni się zgadzam, bardzo by się taka funkcja przydała. ;)



Liczymy na redakcję! :-)
 
Myślałem, że tylko ze mnie taki dziwak jak czekałem na nowy kolor czcionki u malinowskyego
%5Bdblpt%5Dfaja%5Bdblpt%5D




Dla mnie wszystko wygląda OK, kiedyś tylko myślałem, że na forum, tam gdzie są pokazane ostatnie posty, mogły by się przydać kolejne strony ze starszymi wpisami, chociaż z drugiej strony kliknąć w dział to przecież nic trudnego (nie wiem czy dobrze to opisałem).
 
Na to wygląda, że liczy się staż jako tako, bo mam middleweight, a mniej postów niż kaczka:P Dodam, że nie zależy mi ani na innym kolorku, ani wadze, która już jest sporo ponad moją faktyczną, ale dajcie mi Spidera, a będzie to najlepsze kilka sekund mego życia :D
 
Priv i nie wyświetlanie postów, wybranych użytkowników. 2 piękne opcje, które mogłyby wejść w życie.
 
Priv, możliwość przejścia do ostatniego posta danego tematu od razu, wyeliminowanie niektórych błędów, np. wrzucam filmik z YT, link wklejam ale daje go pogrubiony i podkreślony - co powoduje,że każdy następny post na tej stronie danego tematu jest pogrubiony + nick kolejnych userów i inne i podkreślony. Czasem nie wchodzą posty (z nieznanych przyczyn) i trzeba kilka razy pisać. Czasem temata jest wyświetla się cały czas ,że nibyjest nowa odpowiedź (czyli jest pogrubiony), ale po kliknięciu - przenosi nas do pierwszego posta. Jeszcze pewnie coś by sie znalazło.



Przykład z tym YT:
 
przejścia do ostatniego posta danego tematu od razu - można przejść klikając w czas minutę dodania ostatniego komentarza (3 kolumna)



Co do reszty się zgadzam. Mamy nowy silnik forum na oku ale integracja głównej strony z forum nie jest taka łatwa, no i czeka w kolejce za nową skórą
 
Dzięki - nie wiedziałem o tym :-)



Ps. Widze ,że edytowałeś błąd :-) Trzeba było zostawić, bo znowu ktoś napiszę, że bzdury gadam.
 
haha, tez o tym nie widzialem, zawsze kombinowalem co zrobic zeby przejsc od razu do ostatniego posta. Od dzis zycie na forum bedzie latwiejsze :-)
 

  • Sorki za odświeżenie, ale widziałem,że tu były różne propozycje co do nowego forum wrzucane, więc dodam swoją kolejną .Na innych forach praktykuje się ocenianie użytkowników przez innych userów, przysłowowymi kuflami piwa/ sogami ...zwał jak zwał (tu mogłyby być np. "skałki". Niektórzy się przyczepiali do nabijania postów - tym samym wzroście wagi - więc taka ocena przez userów (za pomoc, wiedzę, fachowość, itp) byłaby sensowna.

  • Dodatkowo fajnie jakby się wyświetlała data ostatniej aktywności danego osobnika na forum - po wejściu w jego profil.

    Aha i uproszczenie zmiany awków - pominięcie gravatar - to myślę ,że proste do realizacji (dodatkowo można by je było "ozywić" - dając mozliwość dodania awków w formacie gif.
 
jak będzie nowe forum to będzie też kasowany licznik komentarzy... i co poniektórzy będą musieli zaczynać od nowa:-)
 
Ja założyłem kiedyś temat z moimi propozycjami na nowe forum,ale mi zamkli, więc przypomnę: usunąć licznik postów i wagi oraz wprowadzić rangi :ekspert, zawodnik, żółtodziób, leszcz, kurak, kaczka, itp.
 
"I specjalnie dla Ciebie, "idiota". " hahahaha:-) podłączam się do wypowiedzi wyżej :-)
 
Przyznaj się ktoś kto pisze z konta Egezekutor bo ja może jestem naiwny ,ale myślę że nie można byc tak głupim.
 
Back
Top