Kącik hip-hopowy. #rapsy

z filmu "Menace to society" swego czasu posrany bylem za tym filmem.Ogolnie bylem"bialym murzynem":) koszykowka,spodnie z krokiem przy kolanach,HipHop- zloty wiek dla tego gatunku lata 90. Pamietam,ze ten kawalek lecial przy koncowych napisach,nagralem na magneciak przez mikrofon w niego wbudowany i sluchalem non stop:) duzo zostalo z tamtych czasow do dzisiaj bardzo lubie kosza i HH,bardziej ten z lat 80/90 bo pozniej ten HH sie troche zjebal. Czasy "swagu" to dla mnie jakies pedalstwo "sorri" :p.
do dzisiaj ciary--->



ta wersja" me and my bitch" jest zajebista,lepsza od oryginalu plyte mam do dzis "The Show" OST
 
Ile razy nie wrócę to starych kawałków Eminema to zdaje sobie sprawę, że lepszego rapera już chyba nigdy nie będzie. Uwielbiam jego stare numery. Pierdolony król rapu.





 
Yurkovsky u mnie już jest zdyskwalifikowany za jego TOP 10 hot16, a w tym TOP 10 to całkiem gość poleciał. Nie wiem jakiego rapu on słucha, ale jeżeli Made in Heaven i NNJL brakuje w czyimś TOP 10 za ten rok to kij mu w oko.
 
Yurkovsky u mnie już jest zdyskwalifikowany za jego TOP 10 hot16, a w tym TOP 10 to całkiem gość poleciał. Nie wiem jakiego rapu on słucha, ale jeżeli Made in Heaven i NNJL brakuje w czyimś TOP 10 za ten rok to kij mu w oko.
prawda jest taka że NNJL może być dyskwalifikowane za te zjebane # gdyby nie one to mogłaby być to płyta top 1 ale słucham tego coraz częściej z zarzenowaniem :D

wiem,ze to nie HH ale wielu wykonawcow HH czerpalo z tego kawalka. Klasyk!

ja też mam faze na słuchanie czasem kawałków z których sampli zrodził się hiphop :D



 
Coś się tak doczepił tych hashtagów, one tutaj fajnie dopasowane są. Ostatnio znów złapałem zajawkę na NNJL, miazga. Szczególnie dopiero teraz doceniam "Chaos"
 
Coś się tak doczepił tych hashtagów, one tutaj fajnie dopasowane są. Ostatnio znów złapałem zajawkę na NNJL, miazga. Szczególnie dopiero teraz doceniam "Chaos"
ja doceniam w chuj brzmienie tej płyty, ale jak np słucham sobie Sławów, potem odpalam NNJL to czuje się naprawde zarzenowany bo te # SA MEGA CHUJOWE mimo że brzmieniowo jest to płyta idealna i teksty też są w miare spoko, ale jak wjeżdża # to ja pierdole :/
 
Riff Raff i Bronson to są mistrze. :D:D



ten klip mnie rozpierdala:

ja tam Actiona nie za bardzo lubie, ale Riff Raff jest kotem :D ostatnio ostro na siłce dopierdolił, będzie robił lepsze bangjery. :D:D

przed chwilą z takiej małej imprezy wróciłem i ogólnie ja tam vibe nadawałem, ale ziomek mi pokazał kogoś takiego i jestem rozjebany.


nie wiem jak reszta jego materiału, sprawdze jak wstane pewnie, ale te 2 kawałki które słyszałem mnie rozjebały.
ale nie wiem czy na trzeźwo da się złapać ten klimat :D
 
Kupiłem sobie Dwa Sławy - Ludzie Sztosy i jestem zajebiście zajarany, płyta zajebista nic dodać nic ująć.
 


DJ LV & D-Ace Present: Only The Strong Survive Vol. 1
zajebisty mixtape z remixami Paca jak ktoś lubi to polecam sprawdzić, zajebisty klimat.
 
prawie rapsy to są sample na których klasyki powstawały lub popowe numery na których raperzy napierdalają zwrotki kozackie a nie to gówno. :D #hejtmodeon
 

bez kitu, ten typ jest najlepszym raperem świata :D:D
jak ktoś lubi narkotyczne brzmienia to ten typ jest nie do wyjebania, nagrywa od 2011, wypuścił... 441 tracków.
zajebiście robi rzuca 1 zwrotke pod 1 bit i chuj, piękny patent, bo dla mnie bit jest najważniejszy, a on tu ma takie kozaki same że aż nie wierze.
ale teksty nie ustępują bitom, piękna rzecz, nawet na trzeźwo.
ten typ nawet koncert jakiś w polsce grał, współpracuje z polskimi producentami np ka-mealem i ma w chuj fanbaseu w polsce co mnie dziwi.
 
Sulin zaczępia Tomba, kawałek nawet dobry
sprawdziłem Mixtape Tomba i Białasa, na razie bez szału, ale musze przesłuchać jeszcze kilka razy, fizyk 1,5 miesiąca temu zamówiłem i nadal nie mam
 

bez kitu, ten typ jest najlepszym raperem świata :D:D
jak ktoś lubi narkotyczne brzmienia to ten typ jest nie do wyjebania, nagrywa od 2011, wypuścił... 441 tracków.
zajebiście robi rzuca 1 zwrotke pod 1 bit i chuj, piękny patent, bo dla mnie bit jest najważniejszy, a on tu ma takie kozaki same że aż nie wierze.
ale teksty nie ustępują bitom, piękna rzecz, nawet na trzeźwo.
ten typ nawet koncert jakiś w polsce grał, współpracuje z polskimi producentami np ka-mealem i ma w chuj fanbaseu w polsce co mnie dziwi.

sprawdzam:)
 
Back
Top