Kącik hip-hopowy. #rapsy

"Even the sun goes down, heroes eventually die
Horoscopes often lie and sometimes 'Y'
Nothin' is for sure, nothin' is for certain, nothin' lasts forever
But until they close the curtain, it's him and I, Aquemini"

 
W piosence Dziś idę walczyć mamo jest wers - mieć stona w ręce. Co to jest ten ston? Jakaś broń? Czy może stena?
 
Prosportową czyli taką samą jak tysiąc innych z Drużyny Mistrzów? nuudaa.
zobacz sobie teledysk chociaż, można się pośmiać mogli tam Najmana zaprosić równie dobrze
Polscy raperzy to banda hipokrytów, jedynie można z nich się śmiać, a nie traktować jako autorytety(nie chodzi o Fu bo go nie słucham i nie słuchałem)
 
jak Korwin
swoją drogą dużo raperów Korwina chyba lubi dość często się pojawia w kawałkach
OSTR go propsował, Peja miał Korwina w kawałku, Tomb też nawijał o nim ma ktoś jeszcze kogoś? Quebonafide Gowina propsował o_O Fisz i Vienio chyba lewice propsowali
Zioło w niektórych kawałkach ma głos jak Smarki Smark
 
Last edited by a moderator:

nowy podopieczny Dre, zobaczymy co pokaże na longplayu, większość kawałków takie bardziej R'n'B ale tutaj nawet fajnie leci na ostrzejszej stylówce
 

nawijają jak dwa pedały

ja pierdole na fizyku Paluch w każdym kawałku coś pierdoli i płyta staje się asłuchalna
zamówiłem Ciachy i ten mixtape i Ciachów nie dostałem ciekawe czy Tomb znowu będzie okradał słuchaczy
płyta zamówiona 1.5 miesiąca temu
 
nawijają jak dwa pedały

ja pierdole na fizyku Paluch w każdym kawałku coś pierdoli i płyta staje się asłuchalna
zamówiłem Ciachy i ten mixtape i Ciachów nie dostałem ciekawe czy Tomb znowu będzie okradał słuchaczy
płyta zamówiona 1.5 miesiąca temu

nie gadam z typem co słucha tego gówna i jeszcze kupuje jakiś tombów :facepalm:
 
no odkąd znalazłem go w ty temacie też lubię sobie odpalić na yt. Krótkie kawałki, masa traków, świetne bity. Pewnie nigdy wszystkiego nie ogarnę co wypuścił ale to co.

 

na nic się nie zamykać oprócz koksów w sporcie : ) cenię sobie w rapsie teksty bo muzykę zapierdalają : D

lubię to :
wyrzucam splifa za okno
W zakręt ostro, obok Powązki
Przy piekarni gdzie nie ma chleba
Choć sporo tam mąki
 

na nic się nie zamykać oprócz koksów w sporcie : ) cenię sobie w rapsie teksty bo muzykę zapierdalają : D

lubię to :

kozak podkladzik mimo tego,ze "zapierdolone"sa jego skladowe,:wink:taki urok HH,muzyki glownie z sampli,plus fajny tekst.
Sa wykonawcy,ktorzy graja na"zywych"instrumentach i nie posilkuja sie zapozyczeniami np

:tiphatb:
 
Wooow, dobra nawijka!



Przesłuchałem ostatnio Bosona / Matka - MVP i Historia po pewnej historii (O nas się nie martw mam dawno za sobą).
Historia Po Pewnej Historii ma spoko kawałki, dobrze mi się je słuchało, jak miałem chujowy nastrój, tak bardziej na dojebanie, takie życiowe.
Na MVP mało kawałków mi podeszło, 2 lub 3 tylko chyba. I jeden z nich udostępniam tutaj, wieczorem chyba nawet na FB jebnę, bo też przeżywam aktualnie "wzlot".



Sprawdziłem Mediuma - Teoria Równoległych Wszechświatów i przyznam, że dla mnie kozak. Trzeba nieco więcej myśleć niż przy płytce Taua. Medium > Tau? Spoko, rozumiem, Piotrek przeżył przemianę itd, nagrał fajna płytkę, jednak po czasie Remedium jakoś rzadziej zacząłem słuchać, nie podoba mi się to ciągłe nawiązywanie do Boga (jestem wierzący, tak), jednak no nie w każdym utworze, ciągle. Jako Medium - TRW, było kilka odniesień do Boga i też nie wcale w tym negatywnym świetle. I właśnie tego lepiej mi się słuchało...
 
Wooow, dobra nawijka!



Przesłuchałem ostatnio Bosona / Matka - MVP i Historia po pewnej historii (O nas się nie martw mam dawno za sobą).
Historia Po Pewnej Historii ma spoko kawałki, dobrze mi się je słuchało, jak miałem chujowy nastrój, tak bardziej na dojebanie, takie życiowe.
Na MVP mało kawałków mi podeszło, 2 lub 3 tylko chyba. I jeden z nich udostępniam tutaj, wieczorem chyba nawet na FB jebnę, bo też przeżywam aktualnie "wzlot".



Sprawdziłem Mediuma - Teoria Równoległych Wszechświatów i przyznam, że dla mnie kozak. Trzeba nieco więcej myśleć niż przy płytce Taua. Medium > Tau? Spoko, rozumiem, Piotrek przeżył przemianę itd, nagrał fajna płytkę, jednak po czasie Remedium jakoś rzadziej zacząłem słuchać, nie podoba mi się to ciągłe nawiązywanie do Boga (jestem wierzący, tak), jednak no nie w każdym utworze, ciągle. Jako Medium - TRW, było kilka odniesień do Boga i też nie wcale w tym negatywnym świetle. I właśnie tego lepiej mi się słuchało...

o nas się nie martw sobie przesłuchaj dla mnie najlepsza płyta Bonsona, MVP raz odsłuchałem i nie jakoś nie mam ochoty wracać do tego, Historia po pewnej historii bardzo dobra, jednak ile można tych smutów słuchać
 
Back
Top