Kącik hip-hopowy. #rapsy

o nas się nie martw sobie przesłuchaj dla mnie najlepsza płyta Bonsona, MVP raz odsłuchałem i nie jakoś nie mam ochoty wracać do tego, Historia po pewnej historii bardzo dobra, jednak ile można tych smutów słuchać
Zacytuję:
"Przesłuchałem ostatnio Bosona / Matka - MVP i Historia po pewnej historii (O nas się nie martw mam dawno za sobą)."

Też chyba uważam ja za najlepszą płytkę. Bo smuty czasem posłucham, jak sam smutam. Na MVP 2 kawałki mi podeszły jak własnie policzyłem. A ONSNM jest jakby połączeniem dwóch płyt, czyli dobre kawałki i niekoniecznie smuty.
 
ciekawe czy Smarki Smark nadal w Nike'ach śmiga
gdzieś kiedyś czytałem, że on jest prawnikiem i nie może rapować, etyka zawodu mu to zabrania nie wiem ile w tym prawdy
 
dobre smuty Sentino sprawdzać niedługo, aż miałem dreszcze, będzie płytka na fizyku jak limitowana to jak ktoś chcę zarobić to brać, o nim jeszcze będzie głośno

a tutaj zajebiste bragga, zjaebiście płynie po bicie
 
Wczoraj byłem na Quebo i powiem Wam, ze Krzychu (hypeman) to zajebisty koleś. Tylko karła nie było niestety z nimi :cry:Ogólnie strasznie energiczni są i 100% z siebie dają na scenie.
 
Quebo dzisiaj u mnie w mieście, znajomi mnie ciągną ale chyba odpuszcze, w sumie to nie za bardzo mi siada jego muza.
 
10624047_763394057080941_2738058459844498300_o.jpg



:rofl:
 
Bro to cipka, ale technicznie jest bardzo dobry
nawet nie sprawdzam co tam wydaje, ale z kilka kawałków co tam przesłuchałem były dobre
na instagramie wygląda na niezłego zjeba
 
a Popas będzie na tych koncertach w Polsce? przecież niby poszukiwany jest :D
 
grammy 2k15
album roku "MMLP2"
piosenka roku "i"


dziwny wybór albumu, ale dziwne też nominacje - wiadomo, musiało być coś mainstreamowego, całe szczęście że ta iggy zjebana nie dostała tej nagrody.
piosenka jak najbardziej zasłużona, Kendrick rozpierdolił.

bardzo możliwe że na gali dzisiaj Kanye zagra jakiś nowy singiel.
 
Kanye nic nowego nie dał, ale za to sie wjebał na scene znowu jak kiedyś Taylor Swift :lol:

Lyric Video lepsze niż 99% klipów świata
 
poczytaj ile taki hologram kosztuje, 30k euro na 10 klipów to faktycznie zacna suma XD
 
30 koła euro 1 klip. @Alibaba


Beck needs to respect artistry and he should have given his award to Beyoncé, and at this point, we tired of it. Because what happens is, when you keep on diminishing art and not respecting the craft and smacking people in their face after they deliver monumental feats of music, you're disrespectful to inspiration. (...) By the way, I got my wife, my daughter and my clothing line, so I'm not going to do nothing to put my daughter at risk but I am here to fight for creativity. That's the reason why I didn't say anything tonight. But you all know what it meant when 'Ye walks on the stage. :lol: :pray:

a
tutaj motyw z Taylor jak ktoś nie wie o co chodzi

co to jest za król :pray:
 
Kendrick KRUL! wiadomo.
Ja ostatnio sprawdziłem z poślizgiem: Tau-Remedium i Probl3em-ArtBrut Mixtape. Piękne przeciwieństwo między albumami. Tau cały czas nawija o Bogu, jednak robi to tak różnorodnie z takim flow(Zeus co wleciał <łoooojakred>) i na takich bitach, ze miło się tego słucha, nawet jeśli jesteś niewierzący tak jak ja. Jednak ''Magiczne słowa'' trochę beka i refreny czasami jak na Oazie :D Co do duetu(mc to zdaje się Oskar no i ten producent) Probl3em. Fajne bity, wstawki z lat 80 pasują. Ogólnie Oskar sprawdza się na minimalistycznych bitach. Zajebisty głos i charyzma. Jak wleciał w kawałku ''Jakby kończył się'' to nie mam pytań, ''Księżycowy krok'' też rozpierdol. Starszy mixtape katowałem, więc to też bd zapętlał. Ogólnie ostatnio słuchałem dużo trapu/gangstarapu, dlatego tęskniłem za czymś ambitnym :D Sprawdziłem Gedzia również, bity dobre, ale jakoś jego ostatnia płytka lepiej do mnie trafiła. Może dlatego, ze mało zabawy słowem i monotonne flow :D Tej jeszcze ZBUKU. Może dwa kawałki godne uwagi, ale jakiś tam potencjał jest. Nowy Bonson MVP nuuuda. Jedynie kawałek z MNA na refrenie mocny, <kurwa ileż można o tym samym i te same rymy Bąs?>. Jeszcze tak: Paluch i Król Carson- przekatowane fest, dobry uliczny trap.
Wrzucę coś później la rap francais :D
 
rap z francji rozpierdala produkcyjnie i technicznie, ale nie kumam o czym oni rapujoo i dlatego nie moge słuchać tego :/ a szkoda
Kendrick król wiadomo.


 
Ogólnie jeśli chodzi o dobrych ulicznych graczy z Francji. To polecam Booba(nagrywal z Rick Rossem<bk>, Diddym, Tuczejnzem), Kaaris, Lacrim, Niro, Mac Tyer, Joke MTP(ficzuring Pushy T na ostatniej płycie), Dosseh, Gradur, La Fouine. Jezeli chodzi o korzenie to wiem, ze we Francji jest długa tradycja hip-hopowa, ale nigdy sie nie zagłebiałem, jednak otarłem sie o pewien dokument o tym. Jednak ja jestem truskulem :D
 
Jesli chodzi o podklady to francuski HH to mistrzostwo swiata,do tych co wymieniles @Shoocker dodalbym jeszcze McSolaar i Fabe. Ja rowniez zaluje,ze nie wiem o czym oni nawijaja. :sad2:
:heart::heart::heart:

z tego sobie sampelek pozyczyli "hardcorowa komercja" -->

 
Last edited by a moderator:
Back
Top