Kącik hip-hopowy. #rapsy

Popek kontratakuje hejterów, szkoda tylko że to wygląda troche jak sytuacja z Lil Waynem i Buczerem, ja liczyłem jednak na nowy sztos Snoop x Popek i chuj
 
Może to dopiero przedsmak, i będzie nowy kawałek Popek x Snoop. Po cichu na to liczę. :D
 
haha co za żenada z tym Popkie
Paluch na propsie

mi się Paluch szybko przejadł "Niebo" bardzo mi się podobało i długo słuchałem, późniejsze albumy jednak były wszystkie bardzo podobne, teraz już w ogóle nowości od niego nie sprawdzam, jedynie niekiedy klasyki
ogólnie beka z Palucha co on tam gadał, że wyda darmowy mixtape, później, że limitowana edycja, a na koniec wydał normalny album z tym CC tylko, żeby jak najwięcej kasy natrzepać
 
zacytuje kilka wersów
"odwagą nie jest to, że słabszemu za nic wpierdolisz, odwagą jest tu, żeby żyć legalnie na swoim"
"wiem, że w twoich kręgach głupota to jest zaleta"
"to antykozak, przeciw głupocie każdy wers
Pozerom i prostakom bezlitośnie mówię "precz"
My pokazujemy klasę nawet jeśli ciężko jest
Umysłowym impotentom środkowym palcem gest
To antykozak, przeciw głupocie każdy wers
Pozerom i prostakom bezlitośnie mówię "precz"
My pokazujemy klasę nawet jeśli ciężko jest
Umysłowym impotentom środkowym palcem gest"
to taka plota śmigająca po internetach V nie wiem ile w tym prawdy
"Największe kozaki sprzedały ziomków na psach
Informacje o ich ksywach widać sprayem na przystankach
Kurwy bez zasad, marne grajki za piątaka
Zwykle zesrusy, co pozowały na kozaka"
może jednak sam się zgłosił jak płyte z Bezczelem i Zbukiem wydaje
sprzedaż wzrośnie :applause:dobry plan wymyślili, wyjdzie to hajs będzie miał do czasu, aż znowu pójdzie siedzieć
 
Chyba nie bardzo zrozumiałeś do jakiej grupy ludzi były kierowane wersy Palucha, ale mniejsza z tym.
 
Chyba nie bardzo zrozumiałeś do jakiej grupy ludzi były kierowane wersy Palucha, ale mniejsza z tym.
wiele z nich do Chady pasuje, nie mówie, że cały utwór
zresztą mniejsza z nim chociaż trochę spokoju będzie, ale jak wyjdzie to od razu z 4 płyty o więzieniu
 
@Alibaba ty jesteś jakiś pojebany i ostatnio lecisz jak troll ostro, Paluch wypuścił tą płyte normalnie bo było w chuj zainteresowanie tym materiałem to czemu miał hajsiku nie zarobić i ludziom nie dać legalnie kupić cd żeby potem nie latało po 200 zł sztuka na allegro

był ktoś na koncercie Sławów? wiecie czy grają coś ze starego materiału na koncertach? bo mam zamiar się do sopotu w marcu wybrać
 
:facepalm:
Kurwa, serio?
a czemu niby nie serio? przecież ten gość już 3x raz idzie siedzieć i ciągle o tym samym nawija
@Alibaba ty jesteś jakiś pojebany i ostatnio lecisz jak troll ostro, Paluch wypuścił tą płyte normalnie bo było w chuj zainteresowanie tym materiałem to czemu miał hajsiku nie zarobić i ludziom nie dać legalnie kupić cd żeby potem nie latało po 200 zł sztuka na allegro

był ktoś na koncercie Sławów? wiecie czy grają coś ze starego materiału na koncertach? bo mam zamiar się do sopotu w marcu wybrać
a co mnie obchodzi czy po 200zł, niech się zastanowi co gada, najpierw miał być darmowy mixtapa, a wyszła legalna płyta, a do Tedego się coś tam pruł, że "się sprzedał" a drugiego tak sprzedajnego rapera jak Paluch ze świecą szukać
 
a czemu niby nie serio? przecież ten gość już 3x raz idzie siedzieć i ciągle o tym samym nawija

a co mnie obchodzi czy po 200zł, niech się zastanowi co gada, najpierw miał być darmowy mixtapa, a wyszła legalna płyta, a do Tedego się coś tam pruł, że "się sprzedał" a drugiego tak sprzedajnego rapera jak Paluch ze świecą szukać
napewno sie ktokolwiek przejmie twoją opinią :/
 
napewno sie ktokolwiek przejmie twoją opinią :/
to nie jest moja opinia to są fakty
Tede wydawał pełno darmowych mixtapów, a Paluch jak jeden miał wydać jeden to nagle się rozmyślił, że "dla fanów" wyda, niech sobie robi hajs co mi do tego, ale obok takiej hipokryzji nie przejde obojetnie
@Alibaba
Po prostu albo jesteś aż tak głupi, albo masz 15 lat...
uzasadnij co głupiego napisałem? jak udowodnisz mi, że gdzieś jest kłamstwo to przyznam Ci racje
 

no wreszcie cos z "moich czasow" bo te polskie nowosci co wrzucacie to delikatnie mowiac nie przemawiaja do mnie,piona!

prosty bicik,jeden fajny "wstrzyk" 0:29 i jest klimatyczny kawalek,tekst moze nie z gornej polki ale nie zawsze musi byc YO! :beer:
 
no wreszcie cos z "moich czasow" bo te polskie nowosci co wrzucacie to delikatnie mowiac nie przemawiaja do mnie,piona!

prosty bicik,jeden fajny "wstrzyk" 0:29 i jest klimatyczny kawalek,tekst moze nie z gornej polki ale nie zawsze musi byc YO! :beer:
tutaj jeden z moich ulubionych klasyków, zajebiście się tego słucha patrząc na to co osiągnął TDF
 
no wreszcie cos z "moich czasow" bo te polskie nowosci co wrzucacie to delikatnie mowiac nie przemawiaja do mnie,piona!

prosty bicik,jeden fajny "wstrzyk" 0:29 i jest klimatyczny kawalek,tekst moze nie z gornej polki ale nie musi byc YO! :beer:
Dokładnie tak, aż się człowiekowi dobrze robi:)
 
no to klasyk,takiego Tedego wolalem
ta wersja lepsza IMO

ja tam wole Mario Remix bardziej mroczny klimat
w ogóle SPORT to zajebista płyta, tak samo Nastukafszy
tutaj masz diss Tedego chyba z 1997(nie pamiętam dokładnie) na uwaga PEJE XD i nas
 
Bajroson pozytywna morda
co ciekawe gość był ochroniarzem w klubie gdzie były walki freestylowe i sam spróbował swoich sił

 
Back
Top