Kącik hip-hopowy. #rapsy

Pezet popełnił straszny błąd nagrywając z Onarem. Pezet powinien wydać reedycję Płomienia bez zwrotek Onara. Dużo lepiej by się to słuchało. To coś jak Sokół i Pono. Za każdym razem musiałem przewijać zwrotki Pona. To samo było z WWO, słuchałem tylko zwrotek Sokoła, Jędkera trzeba było przewijać, bo typ jest asłuchalny.
 
Pezet popełnił straszny błąd nagrywając z Onarem. Pezet powinien wydać reedycję Płomienia bez zwrotek Onara. Dużo lepiej by się to słuchało. To coś jak Sokół i Pono. Za każdym razem musiałem przewijać zwrotki Pona. To samo było z WWO, słuchałem tylko zwrotek Sokoła, Jędkera trzeba było przewijać, bo typ jest asłuchalny.
No nie przesadzaj. Pare dobrych zwrotek zarapowali. Tak samo Jędker, jak i Pono. Onar jest dla mnie najbardziej asłuchalny z tej trójki.

CO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE TEDE KRÓL ZJADA CAŁĄ SCENĘ RAP W PL.
 
No nie przesadzaj. Pare dobrych zwrotek zarapowali. Tak samo Jędker, jak i Pono. Onar jest dla mnie najbardziej asłuchalny z tej trójki.

CO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE TEDE KRÓL ZJADA CAŁĄ SCENĘ RAP W PL.

Nie znam słuchalnych zwrotek Jędkera czy Pona. Może zbyt gorliwie ich przewijałem :)
Onar zrobił się najsłabszy właśnie po beefie z TDFem, wtedy uciekł w klimat uliczny, który w ogóle do niego nie pasuje, w co drugiej zwrotce porównywał coś do fast foodów, automasakracja.
 
i ten słynny pojazd Tede na Eldokę z powyższej bitwy fristajlowej:
"Eldoka widziałem Cię w "Mówią blokach"/za taką wypowiedź należy Ci się nokaut.
Dla kogo jest rap polski?/Nie rób sobie skurwysynku wioski!"

PUBLIKA OSZALAŁA!!!
Qrde no ja KOCHAM HIP-HOP!
 
Za nową odsłoną Tedego nie przepadam ze względu na marną merytorykę i kalki ze Stanów, ale... ale niektóre kawałki mimo to rozwalają i tak

 
jade w tym roku na kemp, mam nadzieje że się uda PRO8L3M przeforsować na lineup bo bym chętnie ten rozpierdol live zobaczył
 
:D A jak ktoś słucha? I ma plakat na ścianie? i Dzwonek w telefonie? I jak teraz na forum przeczyta ze album za 7 zł :D Wiesz ile to radości ? :D
 
:D A jak ktoś słucha? I ma plakat na ścianie? i Dzwonek w telefonie? I jak teraz na forum przeczyta ze album za 7 zł :D Wiesz ile to radości ? :D
Te dzwonki na komórkę:D też mnie to rozpierdala pod niektórymi klipami na YT. I to w tak prawilnej muzyce jak nasz rap ;D
 
A tak na poważnie. To dlaczego beka? Gdzieś mam ten jego poprzedni album w mp3, mocno się nim nie jarałem, ale przesłuchałem kilka razy. Taka marna podróbka eminema z czasów Marshall Mathers LP, ale nie znowu jakaś tragedia wielka. Moim zdaniem są gorsze rapsy w Polsce.
 
A tak na poważnie. To dlaczego beka? Gdzieś mam ten jego poprzedni album w mp3, mocno się nim nie jarałem, ale przesłuchałem kilka razy. Taka marna podróbka eminema z czasów Marshall Mathers LP, ale nie znowu jakaś tragedia wielka. Moim zdaniem są gorsze rapsy w Polsce.
Sam sobie odpowiedziałeś;) Cała ta jego postać, jego rapsy bawią mnie niesamowicie. Taka karykatura troszeczkę. Ale to tylko moje zdanie i każdy może mieć przecież swoich "ulubieńców".
 
Nie ja go nie bronie, z czystej ciekawości pytam. Wg mnie i tak gorsi by się znaleźli a to też oczywiście moje prywatne zdanie:
Tede, Popek, Waszka G, Mezo, Liber, Doniu, Bonus BGC ... i tak pewnie można by ich chwile wymieniać. Też troche niesprawiedliwe, bo wrzuciłem ich do jednego wora a w przypadku niektórych poziom zniesmaczenia sięga zenitu.
 
Mezo przecież był hejtowany, za to co teraz jest normalne :lol:
patrzcie jak młodzież się potrafi bawić bez alkoholu

10906327_650611305066755_1743792365151686566_n.jpg

111LIlCQ.jpg

2224GmLf.jpg

dobrze buja, jakbym ćpał to bym ich słuchał nałogowo
 
Last edited by a moderator:
Back
Top