Kącik hip-hopowy. #rapsy

Tomb dla mnie jest gimbo-raperem-wackiem.


gdzie jest Perrzet, Enson, a gdzie teraz jest Tomb? Teombe pancze ma najlepsze w Polsce, rozkminy stopro, flow fatalne, do tego zabawny gość
będzie płyta Bonson Que Białas w sumie zajebiście o Bonsona i Q się nie boja, Białas w ostatnich kawałkach też dobrze leci to będzie zajebisty materiał
na WH Q i Bonson dla mnie najlepszy kawałek na płycie
tutaj Sentino dobra bragga, coś jak Tomb tylko z flow
 
@Alibaba Mes uważa, że jak raper nie ma dobrego flow to nie będzie go słuchał jakiego by nie miał przekazu, czy jakby nie składał rymów. Musi sobie zasłużyć na jego uwagę. Ja uważam tak samo. Tomb ma chujowe flow i do czasu gdy go nie poprawi zasadniczo, nie będę go słuchał, a to co słyszałem w przeszłości było mega niedojrzałe.
 
@Alibaba Mes uważa, że jak raper nie ma dobrego flow to nie będzie go słuchał jakiego by nie miał przekazu, czy jakby nie składał rymów. Musi sobie zasłużyć na jego uwagę. Ja uważam tak samo. Tomb ma chujowe flow i do czasu gdy go nie poprawi zasadniczo, nie będę go słuchał, a to co słyszałem w przeszłości było mega niedojrzałe.
Tomb w nowych kawłkach już tak tragicznie nie wypada z bitu, w niektórych nawet daje rade
zdanie Meza nikgo nie obchodzi, kim on niby jest, żeby mówić kogo słuchać, a kogo nie
 
Tomb w nowych kawłkach już tak tragicznie nie wypada z bitu, w niektórych nawet daje rade
zdanie Meza nikgo nie obchodzi, kim on niby jest, żeby mówić kogo słuchać, a kogo nie

Jest raperem z top5 w PL rapie. W kawalku Tomba, ktory zamiesciles wciaz rapuje asluchalnie. Widac potrzebuje jeszcze troche czasu :)
 
Był Mes i Mez i o to cały Beef :) Polecam "Nagłą Śmierć" oraz "Panczlajnera" (ostatni hiphopowy kawałek Mezo).
Ja z kolei nie mogę zrozumieć jak można jarać się tą całą SB Gimbo Maffiją. Przecież to jest skierowane do gimbazy. Dawno temu wszyscy się śmiali, że Solar i Białas nawet śpią razem. A część myślała, że to jeden raper, bo tacy "nierozłączni". Teraz też się śmieją, bo to łaki są i tyle. Założyli swoją grupą (SB Maffiję) i tak naprawdę sami nie wiedzą kto tam, a kogo nie ma. Poczytajcie trochę o tym, to jest zabawne :) Mają taki rozpierdol, że co i rusz pojawiają się informacje typu: "Raper XYZ nie jest już w naszej drużynie z powodu spadku aktywności", "Raper ZYX także został wyrzucony, bo nie zrobił śniadania Solarowi", itd. I ten ich ostatni beef, bo się okazało, że mieli geja w brygadzie. Patrząc na długość tych kawałków zaraz mu odjebią pełnometrażowy film dokumentalny.
 
jestem w szoku że ten gimbograjek taki fajny track zrobił, myślałem że ziomek sobie żartuje jak mi to wysłał, ale rozpierdol stwierdzony
 
jestem w szoku że ten gimbograjek taki fajny track zrobił, myślałem że ziomek sobie żartuje jak mi to wysłał, ale rozpierdol stwierdzony

kopiowanie ameryki pełną gebą od nawijki, teledysk po ubiór
 
@Alibaba i co z tego. cały polski rap to kopia trendów z ameryki, to chociaż jest zrobione dobrze, a nie jak SB mafffffija i to gówno co oni wydają bez flow i niczego
 
@Alibaba i co z tego. cały polski rap to kopia trendów z ameryki, to chociaż jest zrobione dobrze, a nie jak SB mafffffija i to gówno co oni wydają bez flow i niczego
no faktycznie SB czyli Neile czy Que to gówno bez flow i niczego :D a BRO to polski Asap
 
chuj wie kto w tym sb jest biora jakis baranow z ulicy co zebraja o 10 zl jebac ich i tą całą żenade co oni odpierdalają
dla mnie sb gowno to tomb solar i bialas bo to oni krzycza ze sa sb i zjadają, Neile uciekł do Koki i ma wyjebane, tak samo Quebo też się odcina od tego gówna powoli. i bardzo dobrze. @Alibaba
 
chuj wie kto w tym sb jest biora jakis baranow z ulicy co zebraja o 10 zl jebac ich i tą całą żenade co oni odpierdalają
dla mnie sb gowno to tomb solar i bialas bo to oni krzycza ze sa sb i zjadają, Neile uciekł do Koki i ma wyjebane, tak samo Quebo też się odcina od tego gówna powoli. i bardzo dobrze. @Alibaba
tak odcina się i będzie płyte z Białasem i Bonsonem wydawać, a Neile nie ucikeł do Koki bo SB to nie wytwórnia
 
pierdole już nigdy nic nie będę pisał o tym sb bo widze że rurkowcy zawsze wyjeżdżają z jedynym argumentem że sb nie chujowe bo quebo. :D:D:D:D
jebać tych łaków
MUZYCZKA.

:D:D
 
Serio ktokolwiek utożsamia Quebe czy Bonsona z SB Mafiją? Raz na rok coś razem nagrają i tyle. Dla mnie SB to Solar, Białas, Tomb, Blejk, czyli praktycznie samo gówno. Raz na jakiś czas im coś wyjdzie dobrego.
Que i Bonson są przynajmniej 3 poziomy wyżej.
 
Serio ktokolwiek utożsamia Quebe czy Bonsona z SB Mafiją? Raz na rok coś razem nagrają i tyle. Dla mnie SB to Solar, Białas, Tomb, Blejk, czyli praktycznie samo gówno. Raz na jakiś czas im coś wyjdzie dobrego.
Que i Bonson są przynajmniej 3 poziomy wyżej.
naucz się czytać ziomson, gdzie ty przeczytałeś, że Bonson jest w SB? Bonson odkąd przestał nawijać smuty ma niezły regres to MVP bardzo średnie
tutaj samo gówno


pierdole już nigdy nic nie będę pisał o tym sb bo widze że rurkowcy zawsze wyjeżdżają z jedynym argumentem że sb nie chujowe bo quebo. :D:D:D:D
jebać tych łaków
MUZYCZKA.

:D:D



twój idol ich jakoś nie uważa za łaków
Solara specjalnie nie słucham jednak na WBW dawał radę, w beefie z Laikiem też go zniszczył, czasami coś też dobrze nawinie, Hot16 też pomysł Solara
SBT bardzo bitewni, ja tam lubie beefy
 
@Alibaba

Po pierwsze czytać umiem bardzo dobrze, ale najwyraźniej Ty nie :) Bonson sam pisał, że od dawna jest w SB. Po za tym napisałeś, że Quebo wcale się nie odcina od SB, bo zamierza wydać płytę z Białasem i Bonsonem. To tak jakbyś sugerował, że oboje są w SB. Fakt, nowa płyta Bonsona średnia, ale poprzednia to była jedna z najlepszych płyt 2014 roku. No i wiadomo KęKę > sb. SBT są tacy bitewni, że sam Deys im pocisnął :D
 
@Alibaba

Po pierwsze czytać umiem bardzo dobrze, ale najwyraźniej Ty nie :) Bonson sam pisał, że od dawna jest w SB. Po za tym napisałeś, że Quebo wcale się nie odcina od SB, bo zamierza wydać płytę z Białasem i Bonsonem. To tak jakbyś sugerował, że oboje są w SB. Fakt, nowa płyta Bonsona średnia, ale poprzednia to była jedna z najlepszych płyt 2014 roku. No i wiadomo KęKę > sb. SBT są tacy bitewni, że sam Deys im pocisnął :D
chodziło mi o Białasa, Bonson z SB nie ma nie ma nic wspólnego, jakieś farmazony napisał, bo mu ktoś zadał takie pytanie, a nagrał kilka kawałków z nimi to co miał odpisać XD
 
Co Ty gadasz? Bonson wyraźnie napisał, że od dawna są ekipą z Solarem i Białasem..
 
Ta cała SB to jest żenada. Oni się turlają od ładnych paru lat, a dopiero teraz wypłynęli, bo scena marnieje i byle łak może grać. Quebo też średnio mi leży. Raz zrobi dobry numer, a potem nagrywa pod gimbazę (pewnie to efekt współpracy z Maffiją). Powinien się zdecydować, czy robi to po swojemu i coś znaczy, czy się kurwi z gimbograjkami. Czasem mam ochotę powiedzieć, jak Pih na jego ostatnim koncercie, że "to nie jest hip hop".
 
gówno straszne. @kokaina typ sie kompromituje na każdym kroku, jebać go.


płyta roku podobno już we wtorek z zaskoczenia ma wjechać :eek:


ale ekipa.
 
Ta cała SB to jest żenada. Oni się turlają od ładnych paru lat, a dopiero teraz wypłynęli, bo scena marnieje i byle łak może grać. Quebo też średnio mi leży. Raz zrobi dobry numer, a potem nagrywa pod gimbazę (pewnie to efekt współpracy z Maffiją). Powinien się zdecydować, czy robi to po swojemu i coś znaczy, czy się kurwi z gimbograjkami. Czasem mam ochotę powiedzieć, jak Pih na jego ostatnim koncercie, że "to nie jest hip hop".
PIH ten oszczany alkoholik? ktoś go w ogóle jeszcze słucha? serio w 2015 ktoś może słuchać PIHA?!
zajebiście nowy Kendric będzie czego słuchać niezły news
 
Back
Top