Kącik hip-hopowy. #rapsy

Potraktuj to jako wypowiedz tajemniczą. Mam kilku znajomych w jego środowisku. Na razie nic nie nagrywa zauważyłeś?

No kurde pierwsze zaczynasz a później nie chcesz powiedzieć. Zupełnie jak moja była :lol: Czyli na pewno ma jakieś problemy.
 
No kurde pierwsze zaczynasz a później nie chcesz powiedzieć. Zupełnie jak moja była :lol:
ma jakieś przejebane choroby Pezet pisał nawet o tym na facebooku jak sobie przeskrolujesz na starsze posty to powinieneś znaleźć, ostatnio coś zaczął nagrywać nawet snippet na instagramie jest jakiś
 
ma jakieś przejebane choroby Pezet pisał nawet o tym na facebooku jak sobie przeskrolujesz na starsze posty to powinieneś znaleźć, ostatnio coś zaczął nagrywać nawet snippet na instagramie jest jakiś
a to przez używki czy po prostu jest schorowany ?
 
1439201180.jpg

Polecam do furki. Dostałem w gratisie do spodni

Nie ma niestety już kawałków z track listy na yt. A kiedyś były
 
bo nikt juz ich nie slucha, skonczyli sie na HG
Chodzi mi o blendtape 3xnie. A nie o samą płytą Bilona, która według mnie jest solidna. Blendtape już nie ma pewnie z jakiś praw autorskich czy coś, tak mi się wydaję.
 
on mógłby nagrać płyte, ale z płyty chuja zarobi musiałby grać koncerty a mu ciężko jeździć przez te problemy zdrowotne i tu jest problem główny
 

nuta dzieciństwa , już w tedy jako dzieci gardziliśmy tymi częstochowskimi rymami ,
 
Last edited:
Co teledysk i kawałek, to nie mam pytań. Muszę sprawdzić płytkę Jay Rocka. Ogólnie do nadrobienia mam nowego Dre, Drejka i Fjucziura, Meek Milla, Millera i solo Fjuczura. Z polskich to oczywiście Kartky do sprawdzenia, ale rozpierdol z tego co słuchałem na yt :D

 
Wróżbita Maciej? Mi tam podchodzi to dobrze, fajne trio.

słyszałem trosze więcej niż 1 singiel przed premierą :cool: i w całości nuda tak jak się spodziewałem
Każdy może mieć swoje zdanie, mi podjechało dobrze. :smile:
Dzisiaj na głośnikach chodzi Post Malone.

no może mieć, wiadomo z nikąd się sprzedaż albumu nie bierze przy czym mi to nie siada, straszna zamuła i wszystko na 1 kopyto
te mood jest zajebiste, wrzucałem chyba 2 strony temu

ten gościu też zbierze fejm w ciągu następnego roku, polecam mixtape Georgetown
 
ja pierdole jaki pocisk, szkoda ze jakosc slaba
z Tomba i Koldiego dobra beczka :lol:
 
Back
Top