Kącik hip-hopowy. #rapsy



Nie wiem jak mogła być dogrywka, Sid jest słaby. W dogrywce miał takie słabe punche, ze nawet ja bym go chyba zjadł..
 
...ale, ale jest jeden zespół który warto posłuchać;) starsze tracki już tu kiedyś wrzucałem, nowych nie widziałem, żeby ktoś wrzucał, polecam suba na ytubie.


 
płyta Zeusa jest kurwa tragiczna, jak można tak loty obniżyć, ale jak ty wklejasz Mjonsza to co w tym dziwnego że sie jarasz takim chujstwem :lol:
 
No brakuje 10 razy chujow i kurew. Brakuje jarania z dzielni z ziomeczkami. Brakuje prawilnych przgrywdek i CHWDP. Faktycznie chujoza!
 
No brakuje 10 razy chujow i kurew. Brakuje jarania z dzielni z ziomeczkami. Brakuje prawilnych przgrywdek i CHWDP. Faktycznie chujoza!
brakuje wszystkiego, Mjonsz pierdoli 3 po 3 od 5 lat to samo o niczym, nie broni się to ani muzycznie ani tekstowo, a Zeus jeszcze gorzej bo Mjonsz był chujowy zawsze a Zeus regres straszliwy, skończył się u Pawbeatsa na płycie, tutaj niby jest super ale jednak nie, pierdziawe teksty i ta jego dziewczyna wjebana na każdy refren na siłę (gdyby to jeszcze jakiś poziom prezentowało to spoko, ale niestety nie)
Przy czym EP z tymi bodaj 6 numerami bardzo fajne i 10 lvli wyżej niż LP
 
nie sluchalem tych najnowszych plyt, ale jak pierwsze dwie sa dla gimbusow, to sie chuja znacie
 
Podbijam mi Mjonsz siadal, potem sie dowiedzialem ze jest gimbograjkiem dopiero.

od plyty z onarem regres przyjebal.
 

Tyler pięknie rozpierdol posiał, ta jego ostatnia płyta "Cherry Bomb" była chujowa na maxa, kilka numerów tylko fajnych w sumie, dobrze że wraca do formy.
 
Post pod postem, ale chuj tam. Kawałek Sariusa z młodych wilków :applause: Jest potencjał!
 
Ogólnie to chyba najlepsza edycja Młodych Wilków. Sarius i Wac rozjebali, Diset spoko, nawet kawałek Ad.M.y jest do posłuchania.
 
Back
Top