Kącik hip-hopowy. #rapsy

Z drogi śledzie bo król jedzie ... wow, wstyd się przyznac dopiero teraz usłyszałem i leci bez przerwy od 2h
przecież ten track jest mega słaby i wtórny, 3 płyta to samo i w dodatku bit brzmi jakby był robiony w 5 minut
Kę jak puszczał luzaki był najlepszy, 1 płyta też była bardzo dobra, druga średnia bo już patenty się powtarzały a teraz ten singiel niestety utwierdza obawy że to będzie chujnia (no może przesada, bo Kę to Kę pewnie da jakieś dobre numery, ale klasyk to nie będzie na bank)
on potrzebuje nowej formuły, może paru fajnych featów które by to rozruszały (zobaczymy co dalej, bo ta płyta kończy niby trylogie i od następnego projektu już mówił że będzie z goścmi robił numery)

a to to wgl gówno najgorsze :lol: że im kurwa nie wstyd takiego syfu puszczać
 
przecież ten track jest mega słaby i wtórny, 3 płyta to samo i w dodatku bit brzmi jakby był robiony w 5 minut
Kę jak puszczał luzaki był najlepszy, 1 płyta też była bardzo dobra, druga średnia bo już patenty się powtarzały a teraz ten singiel niestety utwierdza obawy że to będzie chujnia (no może przesada, bo Kę to Kę pewnie da jakieś dobre numery, ale klasyk to nie będzie na bank)
on potrzebuje nowej formuły, może paru fajnych featów które by to rozruszały (zobaczymy co dalej, bo ta płyta kończy niby trylogie i od następnego projektu już mówił że będzie z goścmi robił numery)

a to to wgl gówno najgorsze :lol: że im kurwa nie wstyd takiego syfu puszczać
EJ ALE DZIŚ PATRZE TYLKO NA TEN SZARY ŚWIAT, W MOICH CZARNYCH OKULARACH, WEŹ SIĘ ODWAL ZGREDZIE :D
 
a to to wgl gówno najgorsze :lol: że im kurwa nie wstyd takiego syfu puszczać
Zajebista ameryczka, żaba widać, że nie ma otwarty umysł i może czymś zaskoczyć, jebać hejterów. Jakby każdy raper wczuwał się hejtami, to by jakieś chujostwa wtórne powstawały, nawet Twój bohater Kanjej by robił wtórne gówno bo bałby się eksperymentować ;)
 

poprzednie single słabe, ten mi się podoba

a tu początek końca sławów, bit kakofonia w chuj :lol:

osz kurwa mać. Ależ gówno ten kawałek ze Sławami :[ Mam nadzieje, że następną płytkę zrobią dobrą.
 
Zajebista ameryczka, żaba widać, że nie ma otwarty umysł i może czymś zaskoczyć, jebać hejterów. Jakby każdy raper wczuwał się hejtami, to by jakieś chujostwa wtórne powstawały, nawet Twój bohater Kanjej by robił wtórne gówno bo bałby się eksperymentować ;)
eksperymentowanie zawsze na propsie ale dobrze wykonane a nie takie gówno jak ten numer, w dodatku ten żabson to powinien spierdalać bo dobrym raperem nie zostanie nigdy przez spierdolony wokal
 

świetny kawałek, pewnie był. żywcem wyjęte z mojego życiorysu : D pewnie mniej muzyki było a jak już to jakieś iron maiden i helloweeny : D do dziś pamiętam jak ojebaliśmy supersam z koleżką i podpaliliśmy barak budowlańców koło szkoły : D całe szczęście na ludzi się wyszło : D ale strażników z mokotowa jebać, z resztą jakichkolwiek jebać :bayan:
 
Nie słucham Kaliego, ale jest jednym z nielicznych raperów w Polsce, których szanuje. Kurwa ten kawałek jest na prawdę prze dobry jak na nasze standardy.
 
Zastanawiam się ostatnio ile Drizzy zawdzięcza ghostwritterom i dobrym producentom, a ile sobie tak naprawdę. Chociaż koncerty daje zajebiste.
szczerze mówiąc mało mnie to interesuje i czekam aż w polsce zaczną robić tak jak w stanach w 50 jeden numer bo może wtedy to wejdzie na wyższy poziom
wczoraj w ovo sound radio nowa zwrotka się pojawiła do singla który wyszedł z Kanye i Jayem
http://audiojams.net/track/drake---pop-style-new-verse-21
wersja singlowa mi aż tak nie siedziała, ale ta zwrotka jest zajebista
 
Nie słucham Kaliego, ale jest jednym z nielicznych raperów w Polsce, których szanuje. Kurwa ten kawałek jest na prawdę prze dobry jak na nasze standardy.


Dla mnie to jeden z jego slabszych kawalkow i to stylizowanie sie na czarnucha zdecydowanie mu nie wychodzi.
 
Dla mnie to jeden z jego slabszych kawalkow i to stylizowanie sie na czarnucha zdecydowanie mu nie wychodzi.
Jak dla mnie na odwrót, na ogół go nie słucham, podobnie jak reszty polskich raperów, ale to mi siadło fajnie.
 
Jak dla mnie na odwrót, na ogół go nie słucham, podobnie jak reszty polskich raperów, ale to mi siadło fajnie.
chujowe to jest, bit typowy z katalogu pt robimy ameryke yo, zwrotki mega spierdolone, refren może być ale Kali przeważnie refreny miał nie najgorsze
i tak jebać do utylizacji - jakby sobie ghostwritera zatrudnił to może by coś z tego było
 
Back
Top