Kącik hip-hopowy. #rapsy

numer ma prawie 3 lata a brzmi lepiej niż 99.9% rzeczy które teraz wychodzą Travi$ robi zajebistą robote produkcyjnie, godny następca Westa gdy ten już zostanie prezydentem :lol:


 
Kurde czy tylko ja mam takie wrażenie że rapsy idę w złą stronę. OK jest strasznie dużo nowych artystów ale większość robi takie gówno, że nawet nie słucham do końca. Być może mam takie odczucie bo lubię starą szkołę stary dobry Snoop Dogg , Eazy E, Moop, Nate Dogg, 2pac, 50 cent, DMX, Ice Cube, Dr. Dre itd.





 
Kurde czy tylko ja mam takie wrażenie że rapsy idę w złą stronę. OK jest strasznie dużo nowych artystów ale większość robi takie gówno, że nawet nie słucham do końca. Być może mam takie odczucie bo lubię starą szkołę stary dobry Snoop Dogg , Eazy E, Moop, Nate Dogg, 2pac, 50 cent, DMX, Ice Cube, Dr. Dre itd.






Pamiętam czasy jak jeszcze do USA jeździłem na koncerty ICE CUBA a głownie bylem na Smoke Tour.
 

ale rozpierdol, grime jest zajebisty mam nadzieje że Skepta i Stormzy podźwigną to i niedługo będzie ostra ekspansja na Stany i rozkwit takich rytmów
 
Last edited:

Pelson - "Bumelant"
Tracklista:
1.Na dobry początek
2.Mury i mosty
3.Bez emocji
4.Latawce
5.Rytm serca
6.Miasto
7.Chcę się żyć
8.Za kurtyną
9.Znaki szczególne
10.W punkcie wyjścia
 
honey cocaine mixtape
26651920691597.562ef88caf710.jpg


Honey Cocaine - 90's Gold [Full Mixtape]

Honey Cocaine Thug Love (Full Mixtape)

Honey Cocaine 'Love Coca'

Honey Cocaine - T.O Gold
 
Last edited:
wuja Snoop po bardzo dobrym Bush planuje wydać kolejny krążek, a przypuszczalna data premiery to lipiec 2016, snippety bitów zapowiadają powrót do najlepszych czasów

 
Back
Top