Kącik hip-hopowy. #rapsy

Fajne r'n'b, brakuje tego w Polsce. Przypomina mi to trochę kawałki Chrisa Browna z Kid Inkiem, bez kitu identyczne, ale propsuje :D
 

genialna jest ta płyta, Jordah jest królem w chuj jestem zaskoczony bo Sarmata był dobrą płytą ale Jordah aż tak się nie wybijał a za Małe Miasta chuj mu w dupe ale tutaj zamiata każdy bit, gość jest geniuszem świetne brzmienie ameryka w chuj
ogólnie ten rok zapowiada się na bardzo dobry okres dla polskiej sceny, PRO8L3M na horyzoncie mam nadzieje że nie zawiodą, na dniach Rasmentalism być może Sokół solo w tym roku Trzecie Rzeczy Kę i kilka płyt o których nie wiadomo albo ja nie pamiętam teraz a czekam (są pewnie takie) no i już wyszedł genialny Abel i dobry OSTR
 
genialna jest ta płyta, Jordah jest królem w chuj jestem zaskoczony bo Sarmata był dobrą płytą ale Jordah aż tak się nie wybijał a za Małe Miasta chuj mu w dupe ale tutaj zamiata każdy bit, gość jest geniuszem świetne brzmienie ameryka w chuj
Tyle innych słów jest do użycia zamiast chuja, bądź kreatywny bardziej :D
 
3:45 co tam się odkurwia jak Drake wbija :o o:

Tu też pięknie Skepta daje:

No Skepta dobry kocur no i te mulatki na teledysku łej tuu macz :D Ogólnie kiedyś więcej słuchałem rapu, grajmu z UK Chipmunk, Wretch32, Professor Green, Tinie Tempah ;)
 
No Skepta dobry kocur no i te mulatki na teledysku łej tuu macz :D Ogólnie kiedyś więcej słuchałem rapu, grajmu z UK Chipmunk, Wretch32, Professor Green, Tinie Tempah ;)
Ja szczerze mówiąc, prawie zupełnie się nie zagłębiałem nigdy w grime. Pojedyncze kawałki znałem, teraz trochę więcej, ale nie do końca mi ten rodzaj nawijki siada, tylko niektóre numery się mega wkręcają.
 
ten numer Kę wyżej słaby po osłuchaniu, szczególnie przez średni bit jakich milion wyszło (brzmi jakby robiony w FLu w 10 minut)

singiel z nowej płyty Q :pray: wreszcie
 
Back
Top