Joe Rogan i Fighter and The Kid

popierdoliło mu się w głowie już całkiem

GIe_K0XWAAAZlRM.jpeg


GIdZF7AXQAAuuxN.jpeg
 
Ogladales? Ja widzialem czesc, ale merytorycznie Graham wypadl slabo. Inna sprawa ze tamtego smieszka z South Parku ciezko sie slucha...
Jestem w trakcie, Graham faktycznie wypada mało przekonująco, ale chyba tego się większość spodziewała. Wielkie tezy potrzebują wielkich dowodów.
 
Jestem w trakcie, Graham faktycznie wypada mało przekonująco, ale chyba tego się większość spodziewała. Wielkie tezy potrzebują wielkich dowodów.
Coś w tym co mowi Graham jest, coś jest nie tak, jakiegos puzla nam jeszcze brakuje - ale twardych dowodów nie ma.

Inna sprawa ze smieszkowanie srodowiska "naukowego", podrzucanie jakichs waz na w miejsca w ktorych Graham nurkuje, retrakcje artykułów, oskarzanie go o wyznawanie białej supremacji to widac jakies beciarskie zesrane z zazdrosci (ze ktos jest medialny) kolko adoracji.

O tych wrakach to nie pomyslalem, choc pytanie czy jak wrak moze posiedziec pod woda 2k, to czy moze tez 12k? To jednak szmat czasu jest, prądy przenoszą, rozwalają, zakopują..
 
Lol chuj wie kto tu ma racje ale z tym Jocko coraz większe dramy są na jutubie. Coraz więcej żołnierzy się pojawia, którzy go oskarżają o zbrodnie wojenne, korupcje, zgrywanie kogoś kim nie jest itp.



 
Lol chuj wie kto tu ma racje ale z tym Jocko coraz większe dramy są na jutubie. Coraz więcej żołnierzy się pojawia, którzy go oskarżają o zbrodnie wojenne, korupcje, zgrywanie kogoś kim nie jest itp.




Dużo plotek i pomówień, mało konkretów.
 
dobre rozkminy ^^

Wytrzymałem dwadzieścia minut tych farmazonów i musiałem się zdrzemnąć godzinkę tak mnie zmęczył. Jeśli ktoś miał bądź ma w kręgu znajomych czy w rodzinie osoby chorujące na schizofrenie po pierwszych kilku zdaniach już wie z kim ma do czynienia - różnica jest taka, że Terrence jest bogaty i sprawia wrażenie jakby wiedział o czym mówi a przez zwykłą pewność siebie brzmi bardziej autentycznie niż typowy Marian z zamkniętego oddziału w Choroszczy. W gruncie rzeczy obaj są obłąkani.

Nie pomaga też fakt, że większość ludzi po "wyjściu" ze szkoły zapomina niemal wszystko czego się uczyła a co w codziennym życiu nie jest im do niczego przydatne więc momentami trudno się odnaleźć w tym pierdoleniu Howarda o tym jak to "odkrył naukę na nowo" i udowodnił, że 1x1=2.
Tak czy inaczej "bullshit detector" u Rogana jest nastawiony na stanowczo zbyt wysokie tony i w swoim zamiłowaniu do wszystkiego co alternatywne i anty głównemu nurtowi powinien zejść trochę bliżej ziemi. Bo tu to odlecieliśmy

Analiza:
 
Back
Top